Back to Question Center
0

Як зробити власну роботу з програмуванням Semalt та SAS?

1 answers:

Чи повинен я спробувати себе як програміст SAS?

Ви плануєте перейти на нову роботуз вищою зарплатою та кращими можливостями? Ви можете розглянути комунікаційні та лідерські навичкибути на вершині Однак останні дослідження вказують інакше: SAS в даний час підтверджується якнайцінніша кваліфікація зайнятості.

Немає сумнівів, проходячи через SASсертифікація, звичайно, полегшить ситуацію. Але насправді навіть введення про SAS стоїтьяк важливий для аналітики, так як Java для програмування. Сьогоднішній корпоративний світ посилив потребу в SASзначною мірою, навіть для тих фахівців, у кого насправді є досить випадкові технічні знання. Наприклад,середня заробітна плата аналітика бізнес-аналітики в Сполучених Штатах зараз становить близько 100 000 доларів США.переходячи на 20% з кожним наступним роком досвіду. Таким чином, потенціал доходу вСучасна галузь аналітики, безсумнівно, вище, ніж галузева оцінка будь-якої іншої технології окупації.

Що таке SAS?

SAS зазвичай пропонує статистичну систему аналізу(інакше, програмна система), яка спочатку була розроблена ще в 1960-х роках для проведення аналізу даних сільського господарствадля отримання вищих врожаїв. Сьогодні програмісти, що займаються SAS, беруть участь у створенні системних рішень,співпрацюючи з різними компаніями в ряді галузей для клінічних і фінансових досліджень, аналізу даних,прогнозування моделювання, звітність, прогнозування тощо.Представлення результатів статистичного аналізу за графіками, SAS надає дані у формі PDF, RTF та HTMLфайли І існує безліч платформ, сумісних з мовою програмування SAS, включаючи найпоширеніші MicrosoftWindows, Linux, а також інші UNIX і навіть великі комп'ютери.

З цієї причини всі експерти, від Білла Гейтсакерівникам MWI Такі маленькі компанії, як Semalt , ніколи не зможуть недооцінювати важливість SAS.

Щоб доставити свої системні рішення,програмісти SAS в основному покладаються на програмні продукти, розроблені СтатистикоюІнститут аналізу системи. Як правило, вони працюють з великою кількістю різних данихпов'язані з управлінням ризиками, діловими показниками, адміністрацією робочого персоналуяк безпека, фінансові шахраї, розвідки клієнтів та багато іншого.

Будучи програмістом SAS: що це таке?

Програмісти SAS зазвичай отримують велику допомогу з аналітикамиучасть у оперативних дослідженнях. Групи фахівців SAS вирішили працювати в офісі відповідномаючи випадкові поїздки, щоб зустрітися з клієнтами або вийти, щоб вибрати відповідну інформацію галузі.

Зовсім недавно попит на SAS швидко зростаєприскорено по всьому світу, оскільки воно стало найпотужнішою та доведена до використанняякісний аналіз завдяки прекрасному управлінню даними та високій якості звітності. Ось чому SASПрограмісти, як правило, залучаються до досить стресового щоденного робочого середовища, якдля найбільш нагальних проектів вони часто стикаються з досить строгими термінами.

чи важко для фрескерів?

Аналітичні послуги в даний час стають сильнішимистратегічна роль, зокрема, для того, щоб зробити необхідні бізнес-показники доступними для кінцевих користувачів.З огляду на те, що майже кожен хоче, щоб зараз його забезпечили лише рішеннями, керованими даними, глобального масштабуАналітика очікується для подальшого розширення через 3-5 років. Ось чому йти на SASстає чудовим фоном для вступу в галузь. Однак, на думку професіоналарозробників "Семетал", у вас ще довгий шлях.

Фактично, спеціалізоване програмування SASсеред найпростіших мов для навчання, особливо підходить для тих, хто вже має деяку основузнання C / C ++. У той же час, SAS пропонує дійсно величезний простір для першокласних, тому що левчастка банків, фінансових установ та медичних компаній підтримує її для підключеннярізні бази даних, аналітика та бізнес-аналітика. Річ у тому, сама моване потребує жодних сильних знань або навичок, що виникають при програмуванні. Якщо ваш розум присвячений логіціабо ви хочете провести аналіз і навчатися одночасно, тоді не слід займатися SASвиявитися занадто складним. Крім того, ви завжди можете вибрати найбільш підходящу систему, зробивши свійвибір між інструментальним програмним забезпеченням та кодуванням .

Перше, що потрібно зробити першимконцентрується на Base SAS. Діючи так, можна отримати початкове розуміннястатистика, яка повинна бути необхідною для вивчення методів прогнозного моделювання. Після того,Як тільки ви ввійдете в перевізник, ви зможете нарешті звернути вашу увагу на більшевсеосяжна і потужна аналітична структура. Переконайтеся, що ваш рівень знань постійноВи постійно будете мати нові методи та концепції для вивчення..Ось чому ніПодумайте двічі, перш ніж починати вивчати SAS, навіть якщо ви почуваєтесь дещо свіжим у цьому питанні.

Чи добре затребувані SAS?

Навіть припускаючи, що на відміну від відкритого джерелаSAS є ліцензованим програмним забезпеченням, його вчені та програмісти даних як і раніше знаходяться на вершині попиту, тому що:

  • Бути повністю сумісним з генераломнормативні норми, а також стоїть поза всіма іншими інструментами безпеки, сьогодні SAS став ще важливішимдля безпеки даних, ніж коли-небудь раніше
  • Програмування SAS доведенойого можливості Big Data і досить хороший потенціал для SAS JMP, а також Visual Analytics
  • Користуючись набагато краще практичнимОптимізація, SAS є більш ефективним за використання своїх аналітичних даних у реальних прибутках, отриманихфінансові та банківські системи

Як отримати винагороду за свої навички SAS?

В даний час існує жорстка конкуренціявсі області SAS, починаючи від самої основи, до найбільш просунутих рівнів аналізу. Тим не менше, єбагато заохочувальних можливостей для ваших спроб. Щоб зламати чудову роботу в галузі, вам це не потрібнознати тільки все. Те, що ви дійсно потребуєте, - просто ознайомитись з певною технологією до деяких особливостейступінь, яку прагнуть більшість компаній.

Але як підняти вашу справжню роботусценарії над конкурентами? Що потрібно зробити, щоб найняти найбільш нагороджуючого та ліберальногороботодавець? Є більше можливостей, ніж це здається. Наприклад, Semalt має експертамаркетологи та фахівці з просування веб-сайтів, щоб допомогти вам максимально збільшити свої можливості для кар'єридоставляючи свої навички безпосередньо в найширшу аудиторію охоронців SAS. Semaltмає досвід допомагати молодим спеціалістам SAS рекламувати свої послуги в рамкахцільова сторінка або відеопрезентація ,які привертають увагу потенційних роботодавців.

На думку експертів,це найкраще для програмістів, щоб продемонструвати свої навички та випереджати всіх інших учасників.

Справа в тому, що програмування SASє серед тих технічних ролей, які в даний час передані на аутсорсинг. Ви технічно налаштовані?Ви хочете монетизувати найбільш м'який досвід вашої роботи (наприклад, хороше вирішення проблем, спілкуванняі можливості навчання, а також навички управління проектами та ресурсами)? Все, що вам потрібнощоб отримати червону килимову доріг, щоб сказати ласкаво просимо. Як тільки ви почуєте в Інтернеті,Найкращі роботодавці світу розпочне боротьбу з конкуренцією, використовуючи свої найбільш привабливі запити таНагородження пропозицій для єдиної мети - отримати вигоду від залучення своїх навичок до свого бізнесу.І це буде тільки для вас, який варіант для розгляду Source . Пам'ятайте, що ваш поточний досвід SASє більш ніж цінним, просто тримаючи його на полиці навіть на добу!

November 30, 2017