Back to Question Center
0

Як позбутися внутрішнього трафіку в Google Analytics - Semalt Advice

1 answers:

Створення користувацьких звітів Google Analytics (GA) - це вимога отримати глибокий перегляд поведінки відвідувача сайту та кращого аналізу трафіку. Таким чином, серед нових аналітиків інтернет-користувачі сподіваються на спільну заклопотаність, як вилучити трафік з офісів та міста / країни або IP, щоб переглянути корисний трафік на веб-сайті. Експерти Інтернету вважають, що найважчі користувачі сайту, як правило, є співробітниками в організації. Таким чином, має сенс ліквідувати цю групу користувачів із трафіку Google Analytics, щоб уникнути наповнення цифр, що відображає відвідувачів веб-сайту. Дані сайту також можуть бути перекручені внутрішніми користувачами сайту, що може негативно вплинути на оптимізацію показника переходів - planes de resellers. Google Analytics вважається дуже розумним інструментом, який надає техніку виключення даних за допомогою функції фільтру.

У цій статті Ліза Мітчелл, провідний експерт з Semalt , описує процес виключення.

Важлива інформація про IP-адреси

Google Analytics (GA) збирає та зберігає дані про кожен візит на веб-сайт. Незважаючи на те, що IP-адреси не показують особисту інформацію про відвідувача сайту, вона записує їх доступну для Інтернету (публічну) IP-адресу. Кожна Інтернет-адреса, доступна в Інтернеті, є унікальною та описує маршрутизатор, який є полем для внутрішньої мережі відвідувача сайту, який з'єднує свої планшети, смартфони та комп'ютери з Інтернетом..

Більшість малих та вітчизняних широкосмугових з'єднань мають динамічні IP-адреси. Звідси випливає, що адреси будуть періодично змінюватися. Навпаки, непарні клієнти широкосмугового доступу та більшість підприємств мають маршрутизатори, налаштовані на статичні (без змін) IP-адреси. Тому, щоб виключити внутрішній трафік з GA, користувач повинен з'ясувати тип IP-адрес, що використовуються в їх організаціях.

Виключення IP-адрес Google Analytics

Необхідно виключити рух від внутрішніх відділів, таких як персоналу, який відвідує веб-сайт або навіть власний візит, щоб отримати більш реалістичні дані Google Analytics. Виключення IP виконується за допомогою Google Analytics, і користувач повинен вказати всі IP-адреси, які вони хочуть виключити. Власники сайтів також повинні мати на увазі, що багато фільтрів можна створювати на одному фільтрі в ситуаціях, коли потрібно виключити кілька адрес.

Виключення країни / міста Google Analytics

Подібний маркетолог із виключенням IP, користувач може захотіти виключити трафік із міста чи країни для відмінного аналізу. Тому користувач може створити фільтр, який виключає трафік з певних країн світу. Виключивши країну, однак зупиняє віддалені від міста чи країни дії, які становлять частину трафіку Google Analytics. Країна чи місто можна виключити з однієї з основних причин - запобігти спаму. Наприклад, (Індія чи Китай) є винятком аналітичної країни Google, яка запобігає трафіку з Індії та Китаю, за винятком платного трафіку.

Фільтрація платного пошукового трафіку - це ще одна методика отримання більш релевантної інформації з цільового регіону. Це допомагає перерахувати бажану інформацію під час роботи платної рекламної кампанії на місці цільового ринку. У цьому відношенні власник сайту може визначити, як платний пошуковий трафік буде використовувати свій сайт і перемістити через канал конвертації .

November 28, 2017