Back to Question Center
0

Як позбутися внутрішнього трафіку в Google Analytics - Semalt Advice

1 answers:

Створення користувацьких звітів Google Analytics (GA) - це вимога отримати глибокий перегляд поведінки відвідувача сайту та кращого аналізу трафіку. Таким чином, серед нових аналітиків інтернет-користувачі сподіваються на спільну заклопотаність, як вилучити трафік з офісів та міста / країни або IP, щоб переглянути корисний трафік на веб-сайті. Експерти Інтернету вважають, що найважчі користувачі сайту, як правило, є співробітниками в організації. Таким чином, має сенс ліквідувати цю групу користувачів із трафіку Google Analytics, щоб уникнути наповнення цифр, що відображає відвідувачів веб-сайту. Дані сайту також можуть бути перекручені внутрішніми користувачами сайту, що може негативно вплинути на оптимізацію показника переходів. Google Analytics вважається дуже розумним інструментом, який надає техніку виключення даних за допомогою функції фільтру.

У цій статті Ліза Мітчелл, провідний експерт з Semalt , описує процес виключення.

Важлива інформація про IP-адреси

Google Analytics (GA) збирає та зберігає дані про кожен візит на веб-сайт. Незважаючи на те, що IP-адреси не показують особисту інформацію про відвідувача сайту, вона записує їх доступну для Інтернету (публічну) IP-адресу. Кожна Інтернет-адреса, доступна в Інтернеті, є унікальною та описує маршрутизатор, який є полем для внутрішньої мережі відвідувача сайту, який з'єднує свої планшети, смартфони та комп'ютери з Інтернетом..

Більшість малих та вітчизняних широкосмугових з'єднань мають динамічні IP-адреси. Звідси випливає, що адреси будуть періодично змінюватися. Навпаки, непарні клієнти широкосмугового доступу та більшість підприємств мають маршрутизатори, налаштовані на статичні (без змін) IP-адреси. Тому, щоб виключити внутрішній трафік з GA, користувач повинен з'ясувати тип IP-адрес, що використовуються в їх організаціях.

Виключення IP-адрес Google Analytics

Необхідно виключити рух від внутрішніх відділів, таких як персоналу, який відвідує веб-сайт або навіть власний візит, щоб отримати більш реалістичні дані Google Analytics. Виключення IP виконується за допомогою Google Analytics, і користувач повинен вказати всі IP-адреси, які вони хочуть виключити. Власники сайтів також повинні мати на увазі, що багато фільтрів можна створювати на одному фільтрі в ситуаціях, коли потрібно виключити кілька адрес.

Виключення країни / міста Google Analytics

Подібний маркетолог із виключенням IP, користувач може захотіти виключити трафік із міста чи країни для відмінного аналізу. Тому користувач може створити фільтр, який виключає трафік з певних країн світу. Виключивши країну, однак зупиняє віддалені від міста чи країни дії, які становлять частину трафіку Google Analytics. Країна чи місто можна виключити з однієї з основних причин - запобігти спаму. Наприклад, (Індія чи Китай) є винятком аналітичної країни Google, яка запобігає трафіку з Індії та Китаю, за винятком платного трафіку.

Фільтрація платного пошукового трафіку - це ще одна методика отримання більш релевантної інформації з цільового регіону. Це допомагає перерахувати бажану інформацію під час роботи платної рекламної кампанії на місці цільового ринку. У цьому відношенні власник сайту може визначити, як платний пошуковий трафік буде використовувати свій сайт і перемістити через канал конвертації Source .

November 28, 2017