Back to Question Center
0

Semalt Study: Які переваги експерти з цифрового маркетингу надають вашому електронному комерційному бізнесу

1 answers:

Будь-який хороший агент з маркетингу повинен мати можливість допомогти вашому бізнесу в розвитку електронної комерціїшвидко, але полегшити будь-який стрес, який ви можете мати. Цілком природно, що всі власники бізнесу хочуть розвивати свої компанії, генерувати більшепродажу та досягнення лідерських позицій у певній маркетинговій ніші.

Як видно, вам іноді потрібна рука допомоги. Залучення цифрового маркетингуагентство має бути гарним місцем для початку. Джейсон Адлер, менеджер з успіху клієнтів Semalt пояснює, які 8 переваг ви отримаєте, якщо ви наймаєте цифрових експертів.

Реклама

Типова маркетингова агенція корисна при створенні, придбанні та направленнітрафік там, де це необхідно. Чому вони хороші? Ну, саме з цих чотирьох причин:

  • Досвід. Маючи великий досвід роботи з різними компаніями,Ваше маркетингове агентство побачило б десятки успішних кампаній.
  • Організація. Ви отримаєте докладний звіт про те, скільки було витрачено на проект
  • Ефективність часу. Збережіть собі дорогоцінний час, дозволяючи їм впоратися з циммаркетинговий аспект бізнесу, а ви вибираєте все інше.
  • Економічні. Оскільки вони раніше купували б велику кількість рекламиВаша участь, вони (агенції) можуть отримати кращі ціни.

Контент маркетинг

Як видно з назви, маркетинг контенту обертається навколо створення графіки, відеороликіві статті потім розподіляють їх з метою залучення, залучення та перетворення серферів на клієнтів. У сучасному світі дерекламний контент використовується з метою затоплення покупців, маркетинг контенту створює цінність. Це роль маркетингуагентство для створення свіжого, захоплюючого та привабливого контенту для вас.

Електронний маркетинг

Ця технологія маркетингу ніколи не використовується підприємствамипослуги маркетингового агентства у вашому розпорядженні вам можуть бути гарантовані хороші результати. Просто створіть список того, що треба зробити, і вашимагентство буде керувати ним для вас.

Управління соціальними мережами

Для компаній це досить поширене запуск сторінок соціальних мереж - на сторінці Facebook, aКанал YouTube, обліковий запис Google+ або Twitter. Оновлення цих сторінок на регулярній основі - це головний біль, який можна подолатидопомога маркетингового агентства.

Розробка та розробка веб-сайтів

Підприємці беруть участь у бізнесі з багатьох причин. Деякі роблять це лише тому, щовони можуть, а інші роблять це за будь-якої іншої благородної причини. На жаль, не всі вміють створювати власний веб-сайтхороша перспектива для присутності в Інтернеті (веб-дизайн). Якщо ви новачок, тоді агентство має допомогти вам.

Фотографія та відеозйомка

Відеозйомка та фотозйомка є важливими, коли мова йде про продаж речей в Інтернеті.Подумайте про сценарій, в якому користувач не має підказки про те, як продукт виглядає - тоді зображення або відео повинні бути корисними.Це буде чудово зроблено хорошим маркетинговим агентством.

Оптимізація курсу переходів (CRO)

Є сотні маркетингових агентств, які пропонують CRO. Це (CRO)покладається на тестування та збирання даних для реструктуризації веб-контенту, який перетворюється на потенційні клієнти. CRO має технічний характер, так цевимагає професійного досвіду.

Як бізнес зростає, ви повинні виникнути більше проблем. ДляНаприклад, коли ви генеруєте більше продажів, ви отримуєте більше повноважень клієнтів. За допомогою більш широкої лінійки продуктів ви отримуєте більше рекламних ресурсіввідслідковувати. Киньте в численні варіанти реклами ,SEO оновлень, інструменти маркетингу соціальних мереж, і ви отримаєте ширше зображення Source .

November 27, 2017