Back to Question Center
0

Semalt пропонує, як підвищити вашу кампанію EMM

1 answers:

Електронний маркетинг - це один із найпотужніших цифрових маркетингових стратегій у світісьогодні Нещодавній звіт показав, що електронна пошта транзакцій записує в 8 разів більше відкритих і кліків, ніж будь-який інший тип електронної пошти та генеруєУ 6 разів більше доходів, ніж інші маркетингові стратегії, такі як маркетинг соціальних мереж. Електронна пошта маркетингової технології також використовується на 82%B2C та B2B компаній, щоб підтримувати зв'язок з клієнтами, а також ринковими продуктами та послугами.

Тут можна дізнатись, як підсилити вашу кампанію EMM, як це запропонував Росс Барбер, менеджер успіху клієнтів компанії Semalt Цифрові послуги.

1 # Знати свою аудиторію

Розуміння потреб і очікувань, які цільова аудиторія має від вашогокомпанія допоможе вам скласти згуртовані електронні листи, які допоможуть вам досягти ваших цілей. Інакше, бомбардуючи всіЛюди у вашому списку з одним повідомленням завдадуть шкоди вашій репутації та переслідують клієнтів. Деякі з абонентів також можутьвиділіть електронну пошту як спам, якщо вона не дає їм ніякої користі.

2 # Електронна пошта повинна бути короткою та короткою

У минулому було поширено отримання електронних бюлетенів із вмістом сторінок.Незважаючи на те, що компанії все ще надсилають подібні електронні листи, вони рідше зустрічаються. Тримання вашої електронної пошти коротко і прямо до точкизбільшить шанси на відкриття та читання ваших листів одержувачем..Що більш важливо, мільйони людей користуються мобільними пристроямипристрої для читання електронної пошти, тож тримаючи його коротко, це дозволить цільовій аудиторії зручно читати їх у дорозі.

3 # Свердлильні лінії відкриття

Підозріли теми електронної пошти та скучні відкриття рядків, таких як "Привіт Сер" або "Мені шкодащо вас турбує ", є застарілими і можуть призвести до того, що ваші електронні листи будуть виділятися як спам вашими абонентами незалежно відтерміновість або важливість повідомлення. Виділіться з натовпу, використовуючи відкриваючі лінії, які негайно захоплюють увагуотримувача та спонукає його або її відкрити та прочитати вміст електронного листа.

4 # Адреса Занепокоєння одержувача

Застосовуйте застарілі та загальні інтрографії, такі як "Шановний пане, шановний клієнт"і тому подібне. Зробіть це особистим, вставивши ім'я одержувача в цей розділ електронного листа. Якщо ви надсилаєте привід зображенняЕлектронні листи, все одно можна зробити їх особистими, включивши ім'я кожного одержувача в рядок теми. Це покажещо ви піклуєтеся, і повідомлення не було випадково відправлено.

5 # Включити заклик до дії

Заклик до дії - це фраза або слово, що описує дію, яку ви хочетеодержувач після читання електронного листа. Рекомендовано включити одну CTA на адресу електронної пошти, оскільки кілька CTA мають великі шансизаплутування користувача. Якщо ви маєте намір використати його, щоб направити адресата на певну сторінку веб-сайту, переконайтеся, що вмістна цій сторінці відповідає очікуванням або обіцянкам, які ви зробили в електронному листі.

6 # Зробіть це читабельний

Найуспішніші маркетологи електронної пошти освоїли мистецтво їх виготовленняЕлектронні листи читаються і приємні. Використання великих читабельних шрифтів, які можна переглядати як на настільних комп'ютерах, так і на мобільних пристроях, є одним з надійнихспособи досягнення цієї мети.

Почніть застосовувати ці шість перевірених порад для досягнення великого успіху з вашогоЕлектронна маркетингова кампанія. Не забудьте стежити за отриманими результатами, щоб дізнатись, чи ви керуєте в правильному напрямку Source .

November 27, 2017