Back to Question Center
0

Semalt Експертиза: скільки доменних імен вам потрібно?

1 answers:

Власники бізнесу постійно прагнуть впроваджувати стратегії попередуконкуренції та захистити свої бренди. З посиленням електронної комерції підприємці сьогодні покладаються на ці стратегії більше, ніж будь-коли. Певна тенденціящо в даний час широко поширене на ринку, полягає в тому, що власники веб-сайтів купують всі версії доменних імен для своїх брендів.

Але скільки доменних імен ви дійсно потребуєте, щоб оптимізувати свою видимість і захистити свій бренд? Провідний фахівець Semalt Цифрові послуги, Макс Белл дає оперативну відповідь на це питання.

Маючи кілька доменних імен, вони можуть служити активом або зобов'язанням. Холдинг кількаДоменні імена як активи дозволяють захистити схожі доменні імена від використання ваших конкурентів. У контексті SEO це також дозволяє вам володітивсі оптимізовані ключові слова насіння. Хоча ці переваги можуть надати вам перевагу в Інтернеті, зобов'язання можуть бути понесені в.

Перенаправлення доменів

Оскільки всі ваші домени будуть використані, пошукові системи можуть позначати їх якнамагаючись спам, що призвело до жорстких стягнень, включаючи несприятливий рейтинг. У цьому випадку експерти SEO рекомендують консолідувати весь бізнесімена доменів та пов'язані сайти в один надійний веб-сайт. Тоді використовується потужність кожного доменного імені для формування одного сильного доменного іменідостатньо потужний, щоб високо оцінити всі законні пошукові системи без пошкодження попереднього рейтингу. Консолідація просто вимагає встановлення приблизно300 постійних переадресацій з вихідних доменів до основного домену, завдання легко виконується справжнім спеціалістом з SEO або веб-адміністратором.

Низькоякісні посилання

Всі зареєстровані доменні імена отримують низькоякісні посилання час від часу. Після таких посиланьперенаправлені, вони передають з подібними низькими якостями, що приводить до зниження індексу в пошукових системах. Щоб справитися з цим, скористайтеся Majestic абоПошукова консоль Google для перевірки та вилучення низькоякісних посилань перед перенаправленням. Текстовий файл завантажений з іменами низькоякісних посилань єзавантажується в пошукову систему, щоб усунути цю проблему.

Визначення витрат

Загалом, чим більше доменних імен у вас є, тим більше витрат ви збираєтесясплачують у вигляді щорічно поновлюваних зборів. Одне доменне ім'я коштує від $ 10-35 до щорічно, без факторингу витрат на обслуговування.Помножте це на кількість власних доменних імен, і ви будете дивитися на дорогу цифру.

Захист бренда кількома доменами

Експерти SEO вважають, що захист бренда може бути досягнутий без необхідності купуватикілька доменних імен. Пам'ятайте, що володіння доменом відповідає строгим та чітко визначеним правилам. Наприклад, якщо у вас є товарний знак для певного товаруім'я домену, ви можете фактично суперечити і відновити свій домен, якщо інша сторона зареєструє інший домен, який містить ваш товарний знак. Існуєбагато адвокатів та фахівців з доменних імен, які знають про політику вирішення спорів щодо рівних імен доменних імен. Однак цей процес можебути розчаруванням і трудомістким.

Розгляньте практику та брендинг. Як згадувалося вище, володіючи кількомадоменні імена можуть бути корисними в короткостроковій перспективі, але дорогими в довгостроковій перспективі. Найкращим способом уникнути помилок є консультування з досвідченими спеціалістів з SEO Source .

November 27, 2017