Back to Question Center
0

Semalt Експерт: як видалити Darodar з Google Analytics

1 answers:

Google Analytics повідомляє, що велика кількість веб-сайтів не є справжньою та ненадійною. Один з них - Darodar.com; Останні повідомлення показують, що він не посилає реальних відвідувачів на веб-сайти своїх клієнтів. Це означає, що програма дослідження ключових слів не має нічого спільного з автентичності, оскільки це робот, який неправильно підраховує вашу статистику.

Якщо ви перевіряєте параметри своєї служби Google Analytics у всіх розділах рефералів, ви побачите, що реферал Darodar.com має місце для пошкодження вашого сайту та звіту Analytics. У всіх звітах "Дародар" показує нового відвідувача з нового IP, а показник відмов становить 100 відсотків, що є головною проблемою для веб-майстрів. Ви також помітили б, що компанія Google включена в чорний список "Дародар" та всі пов'язані з нею послуги. Отже, висновок - такі послуги, які ніколи не можна використовувати під час впровадження вашого веб-сайту.

Макс Белл, Semalt Менеджер з успішності клієнтів, стверджує, що це правда, що Дародар відправляє своїх клієнтів лише кільком відвідувачам на місяць, і всі вони належать до них..Більшість відвідувачів є фальшивими; однак, ви можете обчислити загальну кількість унікальних переглядів від вашого імені і не повинні залежати від звітів, отриманих від Darodar. Важливо також не покладатися на відвідування, оскільки всі вони є нереальними. Якщо ви використовували розміщені служби ведення блогів, такі як Blogger і WordPress, то вам легко заблокувати Darodar. Для цього ви повинні припинити ваш сервер отримувати трафік від нього та інших подібних веб-сайтів.

Видалення Дародара не може бути простим

Це правда, що видалення Дародара не так просто. Вам потрібно буде дбати про багато чого. Перший крок - увійти до свого облікового запису Google Analytics і перевірити розділ адміністратора у верхньому правому куті. Наступним кроком є ​​створення фільтрів або пошук фільтрів, які вже присутні в правому куті. Якщо ви не створили фільтри, ви повинні створити їх і отримати повний доступ до адміністративного розділу. Третім кроком є ​​натиснути нову опцію фільтра та дозволити собі створювати власні фільтри в даних Google Analytics. На початку все це займе деякий час, але як тільки ви встановите себе і створите кілька фільтрів, вам легко буде отримати унікальні відвідування вашого веб-сайту. Ви можете змінити будь-яке поле на основі того, що ви вже зробили. Єдина мета полягає в тому, щоб вимкнути Darodar та його погляди, які могли проникнути в розділ шаблону фільтра. Тут вам доведеться заблокувати його і натиснути кнопку збереження, щоб зберегти всі налаштування. Ваш фільтр займе деякий час, щоб перейти в прямому ефірі. Не слід забувати, що всі ці кроки важливі. Якщо ви отримали фальшивий трафік і нічого не знали про статистику, тоді ви повинні заблокувати власну IP-адресу після створення деяких фільтрів. Все це гарантує, що ваш веб-сайт отримує вірні і реальні візити до людей навіть у тому випадку, коли їх кількість складає лише декілька. Для отримання додаткових оновлень ви повинні продовжувати перевіряти наш веб-сайт і ознайомитися з останніми статтями Source .

November 28, 2017