Back to Question Center
0

Semalt Експерт пропонує поради щодо виключення пошукових ботів і павуків з звітів Google Analytics

1 answers:

Звіт Google Analytics щодо веб-трафіку є перевагою власника веб-сайту. Однак іноді це може бути нескінченний бій між добром і поганою. Деякі люди можуть не знати про те, що деякі з даних про трафік, що містяться в звіті Google Analytics, надходять від роботів. Інтернет-боти та павуки стоять за зчепленими звітами даних в GA. Вони мають потенціал впливати на те, як дані зображують себе, що може негативно вплинути на здоров'я маркетингової кампанії та подальших рішень.

Однак власники сайтів не повинні сильно турбуватися, оскільки існує спосіб виявити та позбутися трафіку, створеного павуками та ботами. Це означає, що інформація, надана Google Analytics, буде набагато надійнішою після виконання цих завдань. Не існує певного способу запобігти надходженню веб-сайту ботаніку спаму. Тим не менш, існує спосіб, за допомогою якого користувачі можуть виключати спам і здійснювати пошук трафіку з звітів. Значний відсоток цих ботів чутливий до цих методів.

Відповідно до посібника з впровадження від Джейсона Адлера, провідного експерта Semalt , можна підвищити вартість та надійність альтернативної кількості запланованих візитів.

Використання інформації з безкоштовного звіту робить його більш надійним. Також він дозволяє власнику перевіряти відвідувачі платформ. Піки і жолоби стають очевидними та чіткішими у створеному графіку.

Google Analytics використовує JavaScript..Пошуковим і спам-ботам було важко сканувати JavaScript. Оскільки технологія продовжує розвиватися, так і розробники ботів. Тепер спам-боти можуть виявити уразливості в JavaScript, а також сканувати його для інформації. Є кілька ботів, які Google Analytics виключає з його аналізу. Однак існує також велика кількість користувачів, які користуються веб-сайтами зі спамом і розбивають сервери, що означає, що вони все одно з'являться в даних аналітики.

Як виключити пошукові боти в Google Analytics

Тепер можна відфільтрувати дані трафіку на веб-сайт, щоб дізнатись, яка з них пов'язана з природною людською діяльністю, а також від спаму та пошукових ботів. Потужність робити це полягає в тому, щоб виключити всі хіти від відомих ботів і павуків. Це прапорець у розділі "Перегляд адміністратора" в GA.

кроки до слідування, щоб виключити всіх відомих ботів і павуків

1. Створіть "тест" в Google Analytics

Це дозволяє користувачеві внести зміни, які вони хочуть, зберігаючи цілісність своїх вихідних даних у головному вікні. Він також є джерелом порівняння, щоб власник міг визначити зміни, що відбулися після виключення. З задовільними результатами тепер виключіть ботів із головної картини.

2. Ліквідувати ботів і павуків

Перейдіть до розділу "Адміністратор" інструмента Google Analytics, виберіть параметри перегляду та встановіть прапорець, щоб виключити всі хіти з ботів і павуків. Завершивши це, тепер трафік буде вільним від усіх пошукових і трафіку на ботанічний спам, що полегшить і зрозуміліше звітувати про трафік людей .

3. Анотації в Google Analytics

Створювати анотації на графіках ГА, щоб взяти до уваги будь-який трафік після здійснення виключення бота трафіку .

Висновок

Можна помітити краплі трафіку, що залежить від обсягу трафіку, який генеруються ботами. Погляд тесту та головний вигляд допоможуть точно визначити, де трафік зменшується, що робить звітність більш надійною Source .

November 28, 2017