Back to Question Center
0

Semalt Експерт надає зручні способи фільтрації спаму та ремаркетингу

1 answers:

Ви, ймовірно, увійшли до своєї платформи Google Analytics і спостерігали за своїми рефералами у досьє darodar.com, уловлює та не піддаються іншим обчисленням. Або, з іншого боку, ви помітили монстр-сплеск у скоординованому русі.

Олівер Кінг, менеджер з успіху клієнтів Semalt , пояснює, чому важливо фільтрувати спам .

Існує два види спаму, які виникають у ваших платформах аналітики.

По-перше, боти, які не можуть відвідувати ваш сайт. Я називаю їх "примарними ботами". Ці боти - це непримиренний спам у нерозрізненій вені від спаму електронної пошти, зауваження спаму та листівки під вітром вашого автомобіля.

По-друге, боти, які втручаються у ваш сайт. Я називаю їх "бородами зомбі", які, як правило, створюють експертизу спаму внаслідок різних цілей.

Хто це виконує і чому це відбувається?

Примарні боти - це речі, які використовують практично вільний підхід, щоб отримати групу людей.

Ботс для зомбі є неадекватно або ганебно складені ботами. Боти при сумнівах великі і є частиною рамки Інтернету..

Як це функціонує

Немає повної відповіді для всіх ботів (за відсутності допомоги Google), однак є кілька речей, які ви можете зробити, щоб усунути вашу аналітику.

Існує значна кількість жахливих вказівок щодо цього питання. Використання відхилення рефералів під власність не призначене для передачі спаму з огляду на те, що:

  • Це не всеосяжний договір.
  • Це не є виключно точним.
  • Це може просто перемістити візит до візиту (немає) / Координатора.
  • Це не дозволяє вам перевіряти помилкові позитиви з перевірливою інформацією.

Існує безліч локалей (які вважаються надзвичайно надійними), що передбачають спеціалізовані зміни на сервері, наприклад, змінюється .htaccess. Це теж жахлива думка.

В кінцевому рахунку, прапорець Google Analytics на "Відомі боти та помилки каналу" не конфліктує з примарами та зомбі-ботами.

Прихильники рефлекторів - це сеанси, які з'являються під час іспиту, який ніколи не відбувався. Бот ніколи не просив документів із вашої системи. Він розповсюдив будь-яку інформацію, яка потрібна для прямого надсилання на вашу платформу Google Analytics, припинивши кодекс експертизи довільним кодом UA.

Зомбі боти дозволяють вам певні альтернативи, оскільки вони справді втручаються і відтворюють ваш сайт. На шанс, що вам потрібно подивитися на пристрої на стороні сервера, це навчальне навчання від InMotion Hostingsolid. Запобігаючи їх у вашій системі, ви не просто додасте мийний шар до аналітиків, але також може зменшити стек на ваших ресурсах сервера.

До тих пір, поки монстри не зробить інше розташування, ми опинимося в ловусі каналів, які евакуюють більшість ботових рухів, не записуючи обманливих позитивних результатів Source .

November 28, 2017