Back to Question Center
0

Semalt Експерт: 5 найцікавіших цифрових маркетингових тенденцій на 2017 рік

1 answers:

Цифрові рекламодавці часто стикаються з фіксованими новинками та змінами в цифрових технологіяхнавколишнє середовище. Швидкість змін часто невблаганна і часом жорстока. Історія бізнесу показує, що прийняття та розвиток є єдиними шляхамищоб вижити у часто мінливому середовищі.

У 2016 році цифрові дрейфи продовжували переробляти середовище маркетингу. Theзростаючі тенденції мобільного домінування досягли рівня, який буде шкодити стільниковому трафіку. Сайти, такі як Pinterest і Snapchatростуть і постійно залучають користувачів. Поточні зміни відображають те, що очікують цифрові споживачі.

Маючи досвід роботи з різними малим та середнім бізнесом,ми пройшли різні зміни протягом багатьох років, очікуючи нових питань та оптимізації нових можливостей, втратити або адаптувати: у нашому випадку цекажучи, виявилося правдою. Таким чином, ми завжди концентруємо увагу на горизонті, щоб спробувати і передбачити, що лежить в майбутньому.

На початок третього кварталу 2017 року провідний експерт від Semalt ,Нік Чайковський підбив підсумок переліку тенденцій, які є основою цифрового маркетингу, щоб допомогти рекламодавцям оптимізувати ці нові розробки.

1. Мобільний інформує сучасний споживач

Використання мобільних телефонів суттєво збільшилось за результатами опитування Pew ResearchЦентр, що зображує, що 77% громадян США володіли смартфоном. Статистика цього року покаже, що смартфони є найціннішими клієнтамиНайпопулярніший торговельний партнер.

Смартфон тепер може перевірити відгуки продукту, рекомендувати продукти та робитипокупки за допомогою браузера. Швидкість, з якою ці пристрої інтегровані в наше повсякденне життя, стають частиною нашої культури.

2. Live Streaming Video отримує тягові постійно

У 2015 році був запущений програма Live Streaming Meerkat, яка стала новинкою.Через рік найбільші сайти соціальних мереж перемістилися з Facebook, Twitter, Instagram та YouTube.

Потокова трансляція забезпечує бренди та маркетологи конкуруючі переваги над іншимиплатформи, оскільки це збагачує досвід користувачів. Добре спланований чат для спілкування дозволяє бренду підтримувати прозорість, а також дозволяєвзаємодія, яку ніколи раніше не пропонували.

3. Персоналізація Big Data Empowers

Великі дані були ключовими для підвищення індивідуального досвіду роботи користувачів. АмазонкаSpotify і Netflix - це приклади великих компаній, які оптимізуються за великими даними, з метою забезпечити користувачам високий рівеньперсоналізація Підвищення кількості даних дозволяє бренду краще прогнозувати та цілі, що призводить до збільшення кількості користувачів.

4. Більш сучасна автоматизація маркетингу

Більшість маркетологів розглядають автоматизацію маркетингу як критичнуелемент успіху. В даний час автоматизація використовується для упорядкування аспектів маркетингу контенту.

5. Занурення реклами покращує маркетинг контенту

Контент-маркетинг сформував базу для поганого і хорошого контенту. Величезнийобсяг існуючих даних змусив новаторів стратегічно вирішувати питання щодо кращих способів залучення аудиторії та розробки стратегій для залучення користувачіврізноманітний досвід.

Заключні думки

Найбідніші підприємства, великі чи малі, змушені розвиватися та інноваційно розвиватисянові стратегії забезпечення стійкості. Зосередження уваги на згаданих вище тенденціях та їх інтеграція - це великий крок до розблокуваннярізні маркетингові можливості Source .

November 27, 2017