Back to Question Center
0

Semalt дає SEO-поради для електронної комерції

1 answers:

Безперечним є те, що все більше і більше людей переходять наІнтернет-магазини через зручність, різноманітність та вартість, які вона пропонує. Залишати релевантність у переповненому онлайн-просторі електронної комерціїкомпанії повинні виробити творчі способи залучення покупців у мережі. Як і раніше, SEO все ще відіграє ключову роль у маркетингустратегія електронної комерції.

Провідний експерт Росії Semalt Цифрові служби, Джейсон Адлер дає 8 підказок, які допоможуть процвітати ваш електронний комерційний бізнес.

# 1: Створення вражаючого веб-сайту електронної комерції

Це насправді є основним кроком. Він встановлює основу для всьогоінше, що слідує. Переконайтеся, що ваш веб-сайт електронної комерції простий у навігації, зацікавленості та чуйності. Таким чином ваші клієнти будуть триматисьповертаючись до магазину з вами.

Не подряпайте голову, якщо у вас немає навичок, щоб налаштувативеб-сайт електронної комерції. Такі компанії, як Semalt, допоможуть вам створити оптимізований роздрібний веб-сайт. Крім того, вони будуть інтегрувати безпечнийсистема перевірки, система відстеження рекламних ресурсів та системи управління, а також створення вмісту, який залучить клієнтів до вас. Там навіть інструментдля відстеження веб-трафіку та конверсій, щоб оцінити ефективність веб-сайту електронної комерції.

# 2: Використовуйте мобільний аспект веб-сайту електронної комерції

У 2015 році інтернет-роздрібний продавець розраховував, що було 104,5 мільярда доларіввитрачено на мобільні продажі електронної комерції. Очікується, що цифри будуть збільшуватись, так що саме вам слід скористатися цією перевагою. Все цепочинається з розробки вашого роздрібного веб-сайту: переконайтеся, що він оптимізований для роботи на мобільних гаджетах. Зберігайте флеш-об'яви та спливаючі вікна.

№3: Дослідження, дослідження, дослідження

Дослідження щодо того, який тип вмісту ви повинні виставити та конкретнийключові слова / фрази, які вам сподобатимуть ваш цільовий ринок. Спробуйте зрозуміти, що клієнти натискають і роблять це краще. ФокусВаша увага на цільових сторінках, домашній сторінці та сторінці продукту визначає, як вони класифікуються за алгоритмом Google. Це не зашкодить для перевіркищо ваша конкуренція досягає.

# 4: Створення відповідних посилань

Вхідні посилання все ще відіграють ключову роль у маркетингу вашої електронної комерціївеб-сайт Шукайте блогерів, які, можливо, хочуть зв'язатись із вашими продуктами чи веб-сайтом та об'єднатись з ними. Ви також можете знайти відгуки про вашупродукти в соціальних мережах та додайте вхідні посилання на ваш веб-сайт електронної комерції. Там більше 60 інструментів, які можна використовувати для використання цієї тактики.

# 5: створити свіжий контент

Ваш веб-сайт електронної комерції повинен бути більш ніж каталогом продуктів зстатичні описи. Зробіть точку створення через наш власний блог, після чого публікуйте свіжий, проникливий вміст. Ви можете спробувати подарунок длярізні свята, які рекомендують продукти у роздріб.

# 6: Запитувати відгуки клієнтів

Огляди клієнтів не тільки створюють довіру, але також підвищують вашуSEO. Подумайте таким чином: чим більше відгуків ви отримаєте, тим більше вмісту (свіжий) ви отримаєте.

# 7: Проведення регулярних веб-чеків

Звичайно робити помилки. Оскільки більше вмісту та веб-сторінокдодав, тим більше ви схильні до помилок. Перевірте наявність відсутніх тегів, скриптів, перенаправлень, дублікатів сторінок, відсутніх посиланьзображення та будь-яка інша помилка, проводячи щоквартальний контроль на веб-сайті електронної комерції. Використовуйте безкоштовні інструменти для перевірки швидкості завантаження,безпека веб-сайту та багато іншого.

№8: Створіть батальйон впливів

Співпрацюйте з блогерами та пишіть їх про вашу електронну комерціювеб-сайт, продукти та огляди. Почніть кампанію соціальних мереж, щоб покращити свій SEO та веб-трафік.

Використовуючи ці поради, ви можете створити сильну присутність в Інтернеті.Ваші конкуренти будуть залишені від потрясіння Source .

November 27, 2017