Back to Question Center
0

Експертиза Semalt: Оптимізація де Motor De Búsqueda Para Multilingüe Sitios De Comercio Electrónico

1 answers:

На початковому етапі, як і раніше, в англійській мові і в класифікації, і в Google, ініціативи та чітко визначені особливості. Компанія Google, яка займається пошуком Google, надає найважливішу інформацію, яка є найважливішою пропозицією, яка є релевантною для консультацій, а також в ситуаціях, пов'язаних із доступом до Інтернету.

Захист інформації, пов'язаний із рекламою засобів масової інформації в Інтернеті, надає користувачам електронної комерції, що є експертами в області Semalt, і пропонує своїм клієнтам можливість покращити якість послуг, пов'язаних із оптимізацією роботи в Інтернеті. Traducir el sitio para el idioma de l'destinio puede ayudarlo de alguna manera, sin embargo, no le hace obtener una clasificación más alta en un país diferente. Чи є де-колишня епоха сьогодення епохою життєво важливою, що є процедурою оптимізації прийому для Парадоксів США та Фінляндії в Алінії?

Макс Белл, ел Жерен де Éxito дель Клієнте де Semalt Докладніше про це можна дізнатись про помилки, пов'язані з оптимізацією багатомовних ситуацій.

1. Traducir contenido sin cambiar la URL

Естонія пропонує просування та підтримку комерційних базадів у Magendo, що є популярною безплатною грошовою одиницею електроніки та мінімальної ціни. По-перше, це пов'язано з трасуваннями в франціях та англійською мовою, а також в URL-адресах, що відрізняються від різних ідіом. Це незрозуміло, що можна застосувати до суті подій.

2. Ausencia de la etiquette rel = "alternate" hreflang = "x" o su incorporación incorrecta

Реальні альтернативи, що мають важливе значення, є основою для оптимізації методів та методів. Використовуйте етикету, щоб отримати найбільшу популярність у різних веб-ініціативах та веб-сайти. Оригінали, без дублікатів, можна створювати різні варіанти.

3. Redirección automática basada en IP / Acomodar títulos idiomas o los mismos enfoques

Google використовує автоматичну автоматичну автоматичну переадресацію веб-сторінок, що дозволяє отримати доступ до веб-сторінок для веб-перегляду та форматування. Ви також можете зареєструватися в Google за адресою google.com, використовуючи спеціальну версію, яка використовується за замовчуванням, за замовчуванням, за адресою real .

->

4. Інтегрований зв'язок та реальна альтернатива

Ці реалії альтернативно коректують, оцінюючи реальну реальну ефективність, можна вважати, що це може призвести до початкової дезадаптації. Зверніть увагу, що ви можете вказати версії, що стосуються вашої версії.

5. Пропозиція про помилки в роботі з robots.txt o Неіндексування

Якщо ви не хочете імпульсувати, будьте впевнені, що під час оптимізації SEO багато в чому, Google не намагатиметься скасувати будь-який спосіб, що залишився, і скасувати його за допомогою архіву robots.txt.

6. Ні, це не підходить для користування корисними коментарями, а також для покращення доступу до несумлінної інформації

Використовуйте гіпервінне середовище для віртуального ланцюжка підключення до пункту підтвердження, щоб отримати доступ до відповідних параметрів автобуса та користування. La gente prefiere usar enlace de texto o banderas de pais con el nombre del idioma preferido.

7. Субідомій під час контрасту

Ця помилка не стосується вашої важливості у порівнянні з іншими ситуаціями, оскільки люди знаходяться в ситуації, що перебуває в процесі вирішення проблем. Debera decidir si los enlaces de URL traducción estarán en subdominios o carpets. Для міського господаря може існувати ситуація, коли різниця між мінімальними параметрами залежить від можливостей вибору Source .

November 27, 2017