Back to Question Center
0

7 тенденцій від Semalt, щоб домінувати SEO маркетингу в 2017 році

1 answers:

SEO для більшості бізнес-компаній допомагає їм залишатись перед конкурентами.Розуміння змін в SEO необхідне для того, щоб змінити їхній контент та стратегію SEO для підвищення рівня конкуренції.

Джейсон Адлер,провідний менеджер успіху клієнтів Semalt Цифрові служби, пояснює домінуючі тенденції в галузі SEO в 2017 році:

1. Підйом прискорених мобільних сторінок (AMP).

AMP - це протокол з відкритим кодом, який прискорює завантаження сторінок на мобільних пристроях.Вони збільшують швидкість в чотири рази і скорочують витрати на дані у вісім разів. Google віддає перевагу сайтам, які оптимізували свою структуру для підтримкиAMP Невелика ікона, що складається з каруселі та блискавки, вказує AMP статус сайту. Через це фаворитизм, аОчікувані дії більшості брендів полягають в тому, щоб скористатися цією можливістю.

2. Зростання "щільного" вмісту.

Люди в даний час виступають за тривалий вміст, який охоплює тему в широкому сенсі якв порівнянні з вмістом укусу, багаторазово використовуваного в минулому. Оскільки обидва типи затопляли ринок, фокус може змінитись наповністю ігноруючи довжину і зосереджуючи увагу на тому, щоб забезпечити якомога більше вмісту в найменшому можливому просторі, щоб закликати читачів щосьназивається "щільним" змістом.

3. Навчання машин змінить роботу алгоритмів.

Google RankBrain відкрив двері для можливості машинного навчання.Розширення функцій Google Hummingbird аналізує фрази, які використовуються користувачами в розмовних запитах та алгоритмах оновлення відповідно..Люди передбачають, що Google випустить більше навчальних оновлень та включатиме їх у інших сферах, таких як інтерпретація даних абоавтоматизований маркетинг.

4. Особистий брендінг як таємне зброю в Інтернеті.

Підприємствам буде легше забезпечити гостьові повідомлення, будуватидовіряти і залучати більше трафіку на веб-сайт. Semalt успішно об'єднав персональний брендинг у маркетингову кампанію. Яксоціальні медіа-платформи продовжують віддавати перевагу індивідуальним посадам за брендованими посадами, більше компаній будуть і надалі знаходити цінністьособисте брендинг, що призводить до збільшення можливостей та посилення конкуренції.

5. Оптимізація досвіду користувачів (UEO).

Користувальницький досвід важливий для SEO. Google сприяє оптимізації мобільних пристроївсайти для мобільних пристроїв. Швидкість та приємна користувальницька робота визначають характеристики мобільного оптимізованого сайту. Рік2017 може поставити більше уваги на досвід користувача. AMP - це перша ознака цього, однак вона шукає альтернативних способів використаннядосвід користувача є доцільним.

6. Інтенсифіковане використання мобільних програм.

SEO збільшив параметри мобільних додатків для користувачів із такими функціямияк індексування додатків, глибоке посилання в програмах та потокове передавання додатків. Поки що Google зуміла задовольнити потреби користувачів програмине відхиляючись від пошукової системи як пошукової системи. Програми можуть незабаром замінити традиційні веб-сайти та збільшити прихильність до програми .

7. Витонченість персональних цифрових асистентів

.

У 2017 році відбудеться диверсифікація та підвищена вишуканість персонального цифровогоТакі функції, як Siri та Cortana, допоможуть отримати нові та більш просунуті форми розмовного пошукузапити, що представляють рангові можливості для підприємств у обох областях.

Не існує негайної необхідності змінювати поточні маркетингові стратегії, алеважливо бути в курсі потенційного впливу цих тенденцій на бізнес. Це усвідомлення допоможе розвинутиплан дій для підтримки високого рейтингу над опонентами Source .

November 27, 2017