Back to Question Center
0

5 SEO секретів від Semalt, щоб отримати від конкурентів

1 answers:

Глобальна ділова система завжди була про битву для тих, хто маєсила і фінансові м'язи. Однак поточні тенденції збалансовують ситуацію, що дозволяє фірмам у тій самій галузі в усьому світі конкуруватина інших масштабах, крім розміру та фінансових м'язів. Елементи маркетингу перетворилися на цифрові платформи, що дозволяють компаніямлитих мереж у широкому онлайн-просторі.

Пошукова оптимізація (SEO) згорнула місце для себе як потужнийінструмент, щоб не тільки конкурувати з іншими, але й потягнути вперед. Різниця між прийняттям SEO та традиційною практикою настільки ж широкаяк ніч і день.

Іван Коновалов, Керуючий Клієнтом клієнтів Semalt Цифрові служби, обговорили п'ять порад, що дозволяють перемогти конкуренцію під час використання інструментів SEO .

1. Скаут конкурсу

У кожному змаганні потрібно оцінити, з чим вони борються. Ти повиненвивчити їх діяльність, запис, стратегії, сильні та навіть слабкі сторони. У термінах SEO ви повинні визначити свою репутацію тамокрім проведення фонових пошуків для визначення їхньої позиції по відношенню до їхнього. Вивчення вашого конкурсу є чисто аналітичнимі тактичний, що вимагає, щоб ви створювали спеціальну команду для скаутської конкуренції на щоденній основі. Всі ці стратегії дозволяють вам провести тестуванняВаша продуктивність і цікаво розкривають не тільки те, що роблять ваші конкуренти, але і те, що вони не є. Тому ваш бізнесможе використати таку кількість інформації, яка полягає у розслідуванні конкуренції, таким чином, залишаючись вперед.

2..Вибір ключових слів

Це основа для успішної інтеграції SEO. Ви повинні бути релевантнимиі достатня кількість ключових слів у виборі, заснована на дослідженні діяльності по пошуку споживачів. Використовуючи Google Analytics, не покладайтеся на гарантіївисокопоставлених ключових слів. Скоріше за все, виберіть комбінації ключових слів, які дають найбільший трафік та рейтинг у результатах пошуку в межахваша галузь. Перегляньте свої ключові слова час від часу і використовуйте Google Analytics, щоб забезпечити релевантність та ефективність використання ключових слів. ЦеПрактика дає вам стійкість, що дозволяє вашому підприємству скористатися перевагами, які випереджають конкуренцію з часом.

3. Ніяких компромісів щодо змісту

У маркетингу SEO контент завжди буде король. Популярні веб-сайти та пошуктакі двигуни, як Google, поглинають та публікують виключно якісний вміст. Отже, вміст вашого веб-сайту має відповідати цим високим стандартамщоб збільшити ваші шанси на високий рейтинг за пошуковими запитами. Ефект доміно високоякісного контенту на веб-сайті у рейтингу веб-сайту.Сучасні веб-сайти застосовують механізми оновлення вмісту, так що мова, що використовується, відрізняється після періоду часу, за яким відсіяноодноманітність покупки також підтримувати діяльність на сайті.

4. Посилання на моніторинг

Цей проактивний підхід добре працює при просочуванні надлишкового вмісту, який може зашкодитиВаша репутація в Інтернеті. Зворотні посилання дозволяють з'являтися на форумах та гостьових сайтах зі свіжим, якісним та вигідним вмістом. Цеперший пункт перевірки для всього вмісту, пов'язаного з вашим основним веб-сайтом. Щоб залишитися перед конкурентами, SEO вимагає від фірм моніторингу таадаптувати стратегії зворотного зв'язку.

5. Послідовність

Ви повинні зберігати послідовність у завантаженні якісного вмісту, який є актуальнимдо вашого бізнесу або промисловості, а також привабливим для цільового сегмента ринку. Відсутність активності завдає шкоди вашим рейтингам в SEO та може стати компромісомпозиція на ринку Source .

November 27, 2017