Back to Question Center
0

Чи є така штука, як погана інформація про SEO?

1 answers:

Всі ви, мабуть, зіткнулися з тоннами змісту про пошукову оптимізацію в Інтернеті. Якщо у вас є принаймні невеликий досвід у цій сфері, ви можете розрізняти якісні поради та поради щодо оптимізації SEO (наприклад, MOZ, Semalt або Search Engine Journal), а також марні, а іноді й неправильні відомості про процедури оптимізації, надані непрофесіоналами. Однак, якщо ви новачок у сфері цифрового маркетингу, деякі якісні статті можуть бути трохи заплутаними для вас і навіть знищити ваші рейтинги Google. У цьому короткому посібнику я дам вам деякі уявлення про те, що цілком неправильні поради щодо оптимізації SEO вам потрібно уникнути, щоб зробити ваш бізнес в Інтернеті процвітаючим.

seo information

Визначення неправильної інформації про SEO

Якщо вам цікаво, наскільки поганий контент SEO, радимо уважно прочитати цей абзац. Поганий вміст у SEO - це все про застарілі, марні та за межами інформаційних стандартів пошукової системи. Легко відрізнити поганий контент SEO, як це зазвичай починається словами "як я вдосконалюю свій веб-сайт SEO протягом одного дня" ". Часто такі статті містять певний рекламний підтекст. Спеціалісти SEO з чорних капелюхів створюють такі неймовірні історії для просування своїх послуг. Я раджу вам не читати такі статті, оскільки вони не містять ніякої цінної інформації. Більше того, ви ризикуєте спустошити рейтинг вашого веб-сайту, дотримуючись порад із SEO для чорної капелюшки. Отже, обговоріть, які рекомендації з оптимізації нам потрібно уникати, щоб не пошкодити репутацію нашого сайту.

  • Ключове наповнення

Один з найбільш широко використовуваних застарілих порад з SEO - ключове наповнення. Щойно Google стає розумнішим, такий тип оптимізації запускає свій курс. Сьогодні вам потрібно створити свій вміст для відвідувачів сайту, а не для пошукових ботів. Крім того, Google-боти також можуть оцінювати якість вашого вмісту та підраховувати кількість ключових слів. Якщо у вас більше п'яти ключових слів на сторінку, ви ризикуєте отримати штрафи від Google. Крім того, наповнений вміст не читається і не може бути корисним для користувачів, оскільки він був створений лише для рекламних цілей. Замість того, щоб наповнювати ваш вміст ключовими словами, ви повинні вибрати найрелевантніші і фрагменти ключа обсягу трафіку та вставити їх у свої назви, описи, відкриття абзаців, ALT і лише кілька разів у тексті.

seo problems

  • Дублейований вміст

Деякі так звані спеціалісти SEO пишуть, що немає загрози в дублікаті змісту. Проте це неправильне судження. Публікуючи дубльований вміст, ви маніпулюєте пошуковими системами, спокушаючи їх бачити речі, як ви хочете, замість того, як вони насправді. Отже, неоригінальний вміст може спричинити зниження рейтингу вашого веб-сайту. Існує порівняно невеликий відсоток, що ви можете отримати від Google штрафи за дубльований вміст. Тим не менш, ви не зможете точно покращити присутність на сайті в Інтернеті, генеруючи копіювальний вміст, оскільки Google вже має той самий вміст у своєму індексі. Якщо вам потрібно мати дубльований вміст на вашому сайті з-за тих самих бізнес-потреб, вам слід "не показувати і не слідувати" цьому вмісту, щоб уникнути негативних результатів Source .

December 22, 2017