Back to Question Center
0

Наскільки важливі спільні відносини між доменними іменами та SEO?

1 answers:

Згідно з трьома основними факторами рейтингу Google, корисність веб-сайту, якість вмісту та портфоліо зворотного зв'язку є найбільш впливовими для того, щоб визначити, чи буде вона класифікована на вершині видавців, чи ні. І це правда, зокрема, враховуючи, що левова частка ваших потенційних клієнтів найімовірніше матиме перший візит на ваші веб-сторінки, що надходять із списку найпопулярніших результатів пошуку.

domain name and seo

Отже, хороше доменне ім'я та підтримка SEO можна назвати флагманами, ймовірно, кожен веб-сайт. Розглядаючи кожне звичайне доменне ім'я окремо, він зазвичай формується з фірмової назви компанії, підкріплено найрелевантнішими та переконливими ключовими словами та ключовими фразами.Але питання про взаємодію між доменним іменем та SEO впливає на рейтинги Google завжди була дуже спірною темою. Зрештою, чи існує будь-яка сукупність доказів для цілковито прямого взаємозв'язку між доменним ім'ям та SEO? Ось чому я вирішив підсумувати головні міркування та підкріпити деякі холодними фактами нижче.

Немає жорстких правил

Насправді фактори рейтингу Google ніколи не мали суворих правил чи офіційних вимог, які ми могли б реалізувати крок за кроком. Очевидно, що гігант галузі робить все можливе, щоб запобігти будь-яким зловживанням або маніпуляційним шахраям, однак можна сказати, що, згідно з більшістю практичних тестів, у фінальному алгоритмі визначається рейтинг двох сотень різних факторів. список результатів пошуку в пошуковій системі. З огляду на деякі цінні знання колишніх співробітників, а також решту теорій та розумних ідей, існують цілком ймовірні результати збору доменного імені та обслуговування SEO, що йдуть з ним.

Розглянемо живих користувачів, а не пошукових роботів

Безумовно, правильний вибір домену є критичним кроком, який сприяє успіху вашої мережі в довготривалій перспективі. І я рекомендую тут перш за все одержати дружнє доменне ім'я. Не треба спробувати точно адаптувати до налаштувань пошукової системи. Це більш розумно думати про справжніх користувачів, тому я пропоную мати зведене, привабливе та незабутнє ім'я, яке буде цілком релевантним та впізнаваним тут. Не соромтеся вкладати його в назву вашого бізнесу, а також правильні ключові слова та їх комбінації.

domain name

Проактивне дослідження ключових слів

Оглядаючись назад, ці доменні імена, включаючи правильне ключове слово, мали чітку перевагу перед рештою конкурентів у результатах пошуку Google. Ці часи минули давно, і загальне домінування доменів ключових слів тепер зношене. Тепер пошукові машини, як правило, цінують ці веб-сайти, що надають більше користі для користувача, тобто. е. , маючи більш відповідний якісний вміст. Але колишня логіка доменів ключових слів залишається в силі, оскільки відповідні ключові фрази в імені домену більш зручні, що дозволяє відвідувачам формувати зв'язок між окремим пошуковим запитом та самим вмістом веб-сторінки. Не кажучи вже про те, що такі URL-адреси будуть більш корисними для спільного використання, це, в свою чергу, матиме позитивний вплив на рейтинг кліків. Виконавши це, ви також можете заохотити Google нагородити ваш сайт більш високим рейтингом. Отже, ніколи не вдаючись до активного дослідження ключових слів при формуванні нового доменного імені. Ви не пошкодуєте, я впевнений Source .

December 22, 2017