Back to Question Center
0

Де почати просування мого веб-рейтингу з самого початку?

1 answers:

Є багато різних методів та алгоритмів для нагородження рейтингу в Інтернеті в списку результатів пошуку, що використовуються Google, а також інших популярних служб, таких як Yahoo і Bing. Що стосується самих гігантів пошукової індустрії, то він робить ставку на алгоритм високоякісного рейтингу, який ніколи не розкривався або хоча б частково розкритий його чиновниками. Розглядаючи великі дослідження, практичне тестування та деякі прозорі настанови, отримані від деяких колишніх співробітників, все, що ми знаємо, досі - алгоритм пошуку Google у пошуковій системі містить приблизно 200 пошукових вірусів, переважно керованих зручним переглядом веб-сторінок відповідно до збереження логіку пошукових сканерів для кращого індексації.

web rank seo

Оскільки немає точного плану дій або способу досягнення найвищого рейтингу пошуку Google, існує по-справжньому комплексна та всеосяжна стратегія вдосконалення веб-сторінок. Тепер він відомий як пошукова оптимізація (SEO). Цей термін означає, що потрібно виконувати всі завдання навколо однієї цілі - піднятися на вершині списку сторінок результатів пошукової системи (a. к. a. Випуск). SEO найчастіше відома своїми важкими та трудомісткими роботами, необхідними для створення абсолютно надійного веб-сайту - чисто корисного і більш ніж зручного для кожного живого відвідувача, а також добре працює досвід перегляду, ідеально сформований тільки з чистою та яскравою структурою сторінок бути прихильним пошуковими скануючими ботами.

І ви, можливо, вгадали цю ідею. Я лише маю на увазі, що простіше сказати, ніж зробити. Безумовно. Але, як би там не було, що ми можемо зробити з просуванням вашого веб-рейтингу, принаймні, щоб почати рух на правильному шляху? Давайте перший короткий погляд на те, де ми можемо покращити ваш веб-рейтинг з SEO. Цього разу ми почнемо з деяких ваших базових принципів.

Ключові слова

Подумайте про ваш вміст так, як якщо б ви говорили про живих людей, маючи на увазі, що ваші веб-сторінки, швидше за все, будуть знайдені як реальними користувачами, і пошукові системи через ключові слова або ключові фрази. Таким чином, написання вмісту стає складніше, ніж це може здатися спочатку. Для цього потрібно буде багато енергії, щоб провести правильне дослідження ключових слів, створювати різні твори, багаті релевантними ключовими фразами, як і раніше виглядають природними і зручними для читання, але забезпечують велику інформативну цінність в той же час. Просто подумай про це. Можливо, ви, можливо, запрацюєте спеціаліста з контенту для отримання певної допомоги. Це було б добре сформоване рішення.

start seo

Посилання та соціальні медіа

Будівництво посилань є, мабуть, самим домінуючим елементом у кожному робочому рейтингу SEO.Справді, він працює досить просто - Google шукає всі посилання, які вказують на ваші сторінки та відходять від вашого веб-сайту. Але тема хороших зв'язків і здорових відносин у соціальних медіа залишається дуже дискусійною. І їх кількість і якість мають значення. Чи ні до чого? Чи повинні всі ваші зв'язки бути органічними та природними? Що робити, якщо ми використовуємо деякі сценарії або подаємо заявку на платні посилання масово? Що б ви не вирішили на цьому, але я вважаю, що будь-яке зловживання або маніпулювання з ними призведе до нижчої позиції у видавцях, отже всі наші зусилля, спрямовані на популяризацію веб-сайтів, сприяють простому зворотному Source .

December 22, 2017