Back to Question Center
0

Чи соціальні сигнали покращують SEO?

1 answers:

Автори вмісту та онлайн-маркетологи постійно шукають нових способів просування свого рейтингу SEO на перші сторінки пошукових систем. Цікаво, що навіть коли вони досягають 10-го місця в Google, вони все ще повинні регулярно створювати свіжий і цінний вміст, щоб зберегти свою позицію.

Однак для власників веб-сайтів дуже важливо зрозуміти, що створення чудового вмісту недостатньо. Хороший зміст вимагає активної промоції. Важливо рекламувати свій контент іншим людям, щоб максимально збільшити соціальний рівень.

social signals seo

Подивимось на це: коли ми пишемо та публікуємо наші статті, публікації в блозі, електронні книги, корисні бібліотеки чи інфографіки, найкращий спосіб їх отримати перед нашою цільовою аудиторією це через соціальні медіа.

Як кажуть, обмін є турботою. Важко заперечувати, що соціальні сигнали, а також соціальні медіа, значно впливають на SEO. Експерти Semalt повністю погоджуються з твердженням вступного гуру маркетингу Джей Баер, який колись сказав, що цей вміст - це пожежа, а соціальна мережа - це бензин.

Як я можу допомогти соціальним сигналам Збільшити рейтинг мого SEO?

1. Спрощення процесу обміну вмістом

Перше, що потрібно зробити для збільшення трафіку на ваш сайт, - зробити зручним для користувачів доступ до вашого вмісту через соціальні медіа. Якщо це можливо, не залишайте відвідувачів копіювати та вставляти URL-адресу в свої повідомлення в Facebook. Більшість читачів не мають ні часу, ні терпіння, щоб це зробити. У результаті ви втратите можливість рекламувати ваш вміст через поганий досвід роботи з користувачем.

Пам'ятайте, що коли ви дбаєте про своїх відвідувачів та спрощуєте їх обмін вмістом, вони частіше поділяють ваші публікації своїми соціальними спільнотами, створюючи більше трафіку для переходу на ваш сайт.

2. Диверсифікувати ваші беклінги

Зворотні посилання - це вхідні посилання з інших ресурсів на вашу веб-сторінку. Майже всі пошукові системи, включаючи Google, Yahoo і Bing, враховують як кількість, так і якість цих зворотних лінків при ранжіванні сторінки. Простіше кажучи, сторінка, яка включає багато високоякісних зворотних зв'язків, має тенденцію отримати більш високий рейтинг пошуку. Більш того, якщо читачі натискають ваш сайт на надійних веб-сайтах, пошукові системи будуть стежити за посиланням, індексувати вміст і відповідно оцінити ваш вміст.

3. Оптимізуйте ваш сайт для спільного використання мобільних пристроїв

У 2017 році суміш мобільного, соціального та місцевого маркетингу впливає на SEO як ніколи раніше. В даний час більшість людей шукають на мобільних телефонах, ніж ноутбуки. Вони вважають за краще досліджувати і купувати на ходу. Пошукові системи цінують ресурси, оптимізовані для мобільних пристроїв, з вищим рейтингом. Переконайтеся, що мобільна версія вашого веб-сайту надає відвідувачам простий спосіб ділитися вмістом.

seo

Власники сайтів, які мають кілька місцезнаходжень та локальних цільових сторінок для свого вмісту, повинні думати про те, як оптимізувати кліки та соціальні сигнали на своєму веб-сайті. Це важливо, оскільки вищесказане є ключовими аспектами, які впливають на місцевий пошук рейтингу.

Остання, але не менша річ, яку слід розглянути, - це соціальний доказ, який додає повноваження вашим статтям, публікаціям в блозі та відео YouTube, показуючи, що вони є цінними та надійними. Термін "соціальний доказ" стосується вашого вмісту, як-от відгуків, коментарів та цитат із спеціалістів із предметів. Соціальний доказ працює таким чином: якщо людина бачить, що сотні людей діляться своїм вмістом, вони будуть налаштовані на перевірку та обмін даними Source .

December 22, 2017