Back to Question Center
0

Які найпоширеніші запитання та відповіді від SEO ви отримуєте?

1 answers:

Якщо ви тільки починаєте занурюватися у світ SEO, все може здатися заплутаним для вас. Незважаючи на те, що на веб-сайті є сотні статей, що дають рекомендації щодо збільшення трафіку на ваш сайт, деякі з них абсолютно марні, а інші не дають чіткого уявлення про те, яка саме оптимізація пошуку.

Semalt експерти розуміють, наскільки важко для початківців вивчити світ SEO з нуля. Саме тому ми вирішили не заглиблюватися в технічні елементи оптимізації пошукової системи, а замість того, щоб прояснити основну ціль SEO та основні якості своєї стратегії.

seo questions and answers

Нижче ми зібрали найбільш поширені питання про SEO. Кожне видання супроводжується чіткою та лаконічною відповіддю. Прочитайте їх усі, щоб зрозуміти значення пошукової оптимізації.

6 Кращі запитання та відповіді на SEO


1. Скільки коштує SEO?

Це сильно залежить від вашого підходу та кінцевої мети. Для тих, хто тільки починає працювати з основ, це займе близько 10-20 годин на тиждень, щоб зробити більшу частину роботи сама. Якщо це правильно, кампанія на будь-якому рівні бюджету повинна призвести до повернення більше, ніж було спочатку вкладено. Знову ж таки, все залежить від вашої ніші та результату, який ви очікуєте.

2. Скільки часу це займає?

Цей варіант також широко змінюється залежно від підходу власника сайту. У випадку, якщо ви тільки що створюєте свіжий контент раз на тиждень і не вкладаєте ні багато грошей, ні часу, це може тривати до року, перш ніж ви побачите помітні результати. Навпаки, кілька тижневих статей, створення природних посилань та активне просування змісту - це ті чинники, які допоможуть вам побачити значні результати протягом кількох місяців. Підбиваючи підсумок, чим довше ви проводите кампанію, тим кращі результати ви побачите. Просто як це.

3. Чи потрібно знати кодування для SEO?

Це складно. Відповідь - так і ні. Перше, що потрібно пам'ятати: вам не потрібно кодування, щоб почати роботу з SEO. Проте для деяких технічних елементів потрібно трохи знань веб-сайту. Тепер ми в основному говоримо про мета-опису та роботах. txt файл. На щастя, на сьогоднішній день набагато простіше, ніж декілька років тому, для того, щоб дійти з основи програмування на свій розсуд, виконуючи покрокові посібники та інструкції в Інтернеті.


4. Якщо Google не публікує його алгоритм, як я знаю, як оцінити?

Це все про пробну та помилку, тобто експерименти. Сьогоднішнє співтовариство SEO активно діє на обмін результатами тестів та коливань рейтингу. Люди розуміють, що колективно вони можуть робити більш точні висновки про те, які фактори впливають на рейтинг звідти, що чудово.


5. Як вибрати хороші ключові слова для цілей?

Важливо пам'ятати, що в 2017 році пошукові алгоритми покладаються більше на семантичний пошук, ніж на карту ключових фраз з однаковими фразами в Інтернеті. Тим не менш, можливо, ви виберете правильні ключові слова для своїх тем. Ви можете легко зробити це, шукаючи поширені запитання користувачів у вашій сфері бізнесу, популярні теми та будь-які відповідні сфери діяльності, які ви помітили, що ваші конкуренти не охоплюють.

seo questions

6. Що таке "Набір ключових слів"?

Наповнення ключовими словами - це процес, що включає надто багато ключових слів або ключових фраз на сторінці або на веб-сайті. Якщо ви вставляєте ключове слово в кожному окремому фразі тексту, ви наповнюєте його. Якщо ви читаєте статтю вголос, і деякі фрази зустрічаються в тексті занадто часто, ви наповнюєте. Рішення очевидне - не робити. Це погано для вашого SEO та досвіду користувачів.

Ми сподіваємось, що ви знайдете цей "список запитань і відповідей на запитання" корисним Source . Весело вивчайте основи SEO!

December 22, 2017