Back to Question Center
0

Google AdWords проти. SEO: що краще?

1 answers:

Відповідь сильно залежить від характеру вашого бізнесу. Перш ніж аналізувати, який маркетинговий канал найкраще керувати вартістю та трафіком для свого бізнесу (SEO або Google AdWords), давайте спочатку визначимо наступні умови. Це допоможе вам краще зрозуміти, який підхід найкраще підходить для вашого маркетингу.

google adwords vs seo

Яка різниця між Google AdWords і SEO?

  • Пошукова оптимізація - це методика стратегій та тактики, що використовується для збільшення кількості відвідувачів сайту. SEO використовує методи, призначені для налаштування алгоритму Google, щоб ресурс людини мав високий рейтинг у пошуковій системі. Ці методи включають використання цінних ключових слів, посилання вмісту на надійні веб-сайти або інші пов'язані сайти, а також використання відповідних мета-описів.
  • Google AdWords, у свою чергу, використовує платну рекламу. Таким чином, власники веб-сайтів повинні заплатити пошукову систему (незалежно від того, це Google, Yahoo або Bing), щоб розмістити свій ресурс у верхній частині результатів пошуку Google.Слід також зазначити, що власник сайту повинен платити кожен раз, коли користувач натискає його об'яву.

Давайте порівняти Google AdWords і SEO

Ціна

Почнемо з порівняння цін. Найцікавіше, що SEO - це спочатку безкоштовно, оскільки не потрібно платити за більшість програм, які допомагають вам з методами SEO. Єдине, що вам потрібно зробити - це знати, які методології SEO найкраще працюють для вашого ресурсу та застосовувати їх.

Однак, як тільки ваш бізнес розвиватиметься, вам, можливо, доведеться вибрати професійні послуги SEO, такі як Semalt, щоб ще більше покращити свої веб-сторінки, щоб ви могли залишатися в грі та бити конкуренцію. Компанії, які спеціалізуються на області SEO та мають розуміння того, що працювали в тій же сфері протягом багатьох років, можуть надати підприємству необхідну увагу та зусилля.

Google AdWords має схему типу "оплата за клік". За допомогою цієї схеми він матиме певний бюджет, який він платить кожен раз, коли користувач натискає оголошення. Таким чином, чим більше користувачів зможете отримати, тим більше вам доведеться платити. Спочатку це може здатися вам дещо дорогим, але якщо ви порівнюєте це з друкованими та журнальними оголошеннями.

Кількість глядачів та потенційних клієнтів

З огляду на рентабельність інвестицій, ви повинні подивитися на можливу кількість потенційних клієнтів Google AdWords та SEO.Обидва методи можуть забезпечити значну кількість глядачів. Перевага AdWords в цьому випадку полягає в тому, що вона може отримати більше потенційних клієнтів за короткий період часу. Проте, якщо ми дотримуємося довгострокової перспективи, то ви побачите, що люди будуть більше стежити за результатами органічного пошуку. Просте пояснення факту полягає в тому, що звичайний пошук - це те, що шукають користувачі. Підсумовуючи це, AdWords відразу віддасть вас потенційним клієнтам чи глядачам, але це не настільки стійке, як SEO, що може привернути більше глядачів до накопиченого періоду.

adwords vs seo

Швидкість

Для швидкості AdWords буде кращим вибором. Для SEO це займе деякий час, щоб користувачі могли бачити ваш веб-сайт за допомогою результатів звичайного пошуку. Проте для AdWords ви можете отримувати прибутки практично відразу, оскільки Google AdWords може орієнтувати вашу вибрану демографію. SEO не націлено на демографічні показники. Що SEO може зробити, це переконатися, що ваш веб-сайт є релевантним і ваша бажана цільова аудиторія знайде це.

Що слід вибрати: Google AdWords або SEO?

Тепер, коли ви знаєте переваги кожного маркетингового каналу, вам буде простіше визначити, який з них краще для вашого бізнесу.Якщо ви прагнете створити потенційні клієнти швидко, то AdWords буде ідеальним вибором для вас. Однак, якщо ви хочете, щоб ваш бізнес мав стійке зростання, то ви повинні інвестувати в використання методів SEO. Зауважте, що обидва маркетингові канали можуть виявитися вигідними, якщо ви встановите свої основні показники ефективності та продовжувати оцінювати успіх кожного маркетингового каналу Source .

December 22, 2017