Back to Question Center
0

Як покращити класифікацію рейтингу мого дорослого веб-сайту?

1 answers:

У наші дні SEO відіграє значну роль у розвитку будь-якого бізнесу, чи є у вас місцевий сніданок або секс-магазин. В обох випадках основною метою бізнесмена є залучення більшої кількості відвідувачів та збільшення їхнього доходу. Сьогодні для того, щоб зробити ваш бізнес процвітаючим, потрібно розмістити його в Інтернеті та оптимізувати відповідно до всіх стандартів пошукової системи. Чим вище ви оцінюєте на SERP, тим більше продавань ви маєте.

adult seo

Оптимізація пошукової системи для дорослих така ж, як і звичайна оптимізація, з тією лише різницею в процедурі побудови посилання. Найбільша користь дорослого SEO полягає в тому, що ви можете оцінити ваш веб-сайт у цій сфері простіше через відносно низьку конкурентоспроможність. Переконайтеся, що у вас є спосіб монетизувати трафік, оскільки він не є дешевим.

Давайте поговоримо про те, як підвищити якісний трафік до дорослого сайту та отримати його в Google TOP.

Підвищення оптимізації веб-сайтів для дорослих

Тут є чотири найбільш значущих аспекти SEO, які найкраще підходять для будь-яких рекламних кампаній, а також для оптимізації веб-сайтів для дорослих: релевантність сторінок, повноваження домену, авторитет вхідних посилань, актуальність вхідні посилання.

Релевантність веб-сторінки є важливим фактором рейтингу Google. Це показує як для користувачів, так і для веб-сканерів, наскільки відповідним є певний вміст веб-сайту для запиту користувача. Щоб зробити сайт важливим, потрібно оптимізувати його метадані та вміст. Перш за все, ви повинні включити відповідні ключові фрази в вміст свого веб-сайту, заголовки, описи та теги alt, щоб ваші потенційні клієнти легко знаходили ваш сайт. Крім того, вам потрібно створити якомога більше якісного вмісту. У випадку веб-сайтів для дорослих, ви можете написати еротичні розповіді та публікувати його щотижня.

Авторитет домену є ще одним важливим фактором рейтингу, про який кажуть правду, не можна зробити протягом ночі. Це займає деякий час, щоб отримати авторитет сайту. Щоб покращити авторитет домену, вам потрібно приділити особливу увагу оптимізації поза веб-сторінками та створити кампанію побудови посилань. Більше того, на авторитет домену впливає цілий ряд соціальних факторів, таких як рейтинг кліків, конверсія, середній час, який користувач витрачає на сайт, та показник відмов.

adult seo agency

Крім того, вам потрібно виміряти авторитет ваших вхідних посилань, оскільки це ключовий фактор, який впливає на ваш дорослий сайт SEO. Потрібно посилати посилання на сайт лише на авторитетні та тривалі домени, до яких довіряють користувачі. Це допоможе вам підштовхнути ваш дорослий сайт перед мільйоном мотивованих користувачів. Я раджу вам подумати про кількість вхідних посилань, а також про їхню якість. Крім того, ви повинні бути впевнені, що ви покладете свої зворотні посилання на релевантні вашій ніші ринку домени. Наприклад, це виглядатиме дивно, якщо ви розмістите посилання свого дорослого веб-сайту на домен, який купує дитяче харчування.

Оскільки Google не приймає рекламу PPC для сайтів для дорослих, єдиний вихід на інвестиції в пошукову оптимізацію. Я сподіваюсь, що практика оптимізації, згадана в цій статті, допоможе вам побудувати виграшну рекламну кампанію та покращити сайт SEO для дорослих Source .

December 22, 2017