Back to Question Center
0

Що таке найпростіший місячний план SEO?

1 answers:

Пошукова оптимізація (або SEO) - це не одноразовий захід, а постійний процес, який вимагає постійного моніторингу та адаптації. Чи тобі подобається чи ні, пошукові системи регулярно змінюють свої алгоритми. Наприклад, Google, послідовно вдосконалюючи свої методики, щоб забезпечити найцінніші результати пошукам.

Таким чином, навіть ті власники підприємств, які вже запустили свої веб-сайти, все ще мають деякі завдання, пов'язані з SEO, виконувати регулярно. Пам'ятайте, що для постійного оновлення вашого сайту та високого рейтингу Google вам потрібно щомісяця виконувати багато завдань з обслуговування SEO. Ось коли з'являється місячний план SEO.

seo monthly plan

Сьогодні ми розкриємо всі секрети для оптимізації вашого ресурсу для безперервного успіху за допомогою рейтингу пошукових систем. Готовий? Давайте розпочнемо.

Ваш персональний місячний план

Однією з основних причин, чому ви маєте оновлювати свій ресурс, є те, що ваш сайт є так званим рекламним середовищем для вашого бізнесу, який має потенціал захоплюючи і тримаючи увагу величезної кількості людей. Ось прості поради для вас, щоб допомогти вашому веб-сайту перемогти в грі.

Цільові нові ключові слова

Ви повинні орієнтуватися на нові ключові слова щомісяця. Спочатку шукайте ключове слово з низькою конкуренцією, яке отримує не більше 500 пошуків на місяць. Потім націлюйте це ключове слово на вміст, який ви створюєте для цього місяця. Спеціалісти Semalt рекомендують використовувати інструмент ключових слів Google Adwords для пошуку ключових слів, які відповідають критеріям. Також не забувайте натискати "точний", щоб звузити результати внизу. Просто як це.

Генеруйте свіжий та цінний вміст

Як тільки ви вирішите на свої "ключові слова місяця", наступним кроком є ​​створення вмісту, який націлено на ці ключові слова. Не потрібно турбуватися, якщо у вас не вистачає часу, щоб створити багато нового вмісту за певний місяць - ви завжди можете наймати фрілансерів або професійних копірайтерів, які виконають цю роботу для вас. Інший вихід із ситуації - вибрати вже існуючу сторінку відповідної копії та відредагувати її, щоб включити це ключове слово в зміст. Тим не менш, якщо ви можете регулярно генерувати свіжий вміст, краще це зробити: пишіть нові статті, публікації в блозі, білі газети, тематичні дослідження, гостьові блоги або інший вміст, який призведе до певного трафіку та займає вище значення для ключового слова.

seo plan

Give Multimedia a Chance

Ще не розмістили пояснювальні відеоролики або подкасти? Якщо ні, то краще почати таку практику якомога швидше. Створіть одне спеціальне відео щомісяця. Під час написання відео сценарію переконайтеся, що він містить як нові, так і існуючі ключові слова. Подібно до статей, не забудьте зробити відеоматеріал релевантним та цікавим для глядача - використовуйте поточні події, покрокові посібники, огляди та інші популярні тактики, які, як ви знаєте, зацікавитимуть вашу цільову аудиторію.

Висновок

Правда в тому, що Інтернет постійно змінюється і розвивається, тому ваш ресурс теж повинен. Дотримуючись рекомендацій SEO, згаданих вище, навчить вас багато чого про те, який контент найкраще працює для вашого веб-сайту. Використовуйте ці знання для покращення існуючого вмісту, який хоче бачити зростання кількості ключових слів. Дотримання наступного місячного плану SEO допоможе зберегти ваш вміст свіжим і високо оцінювати, одночасно підвищуючи взаємодію користувачів із вмістом вашого веб-сайту Source .

December 22, 2017