Back to Question Center
0

Чи оптимізація органічного пошуку все ще актуальна?

1 answers:

Якщо ви працювали з Google Analytics, то, напевно, знаєте, що є чотири основних джерела трафіку - органічні (пошук), реферали, соціальні та платні. Ви можете отримувати трафік із каналів соціальних мереж та платні реклами, однак ваші рейтинги не будуть високими як провідний фактор релевантності веб-сайту, а оптимізація пошукових систем - це високий потік органічного трафіку.

organic search optimization

Сьогодні ми живемо в мінливому та диверсифікованому світі, де люди знаходять багато альтернатив для оптимізації органічного пошуку.Ми використовуємо рекламу з оплатою за клік, створюємо ідентифікацію на всіх соціальних платформах та просуваємо нашу продукцію та послуги через канали соціальних мереж. Власники веб-сайтів більше не живуть і не вмирають через розміщення свого веб-сайту в Google, забуваючи про важливість органічного списку для їх рейтингу. Тим не менш, органічний трафік як і раніше грає найважливішу роль для покращення рейтингу. Згідно з статистичними даними, органічний пошук скорочує інші генератори трафіку, що наближає 51% потенційного клієнта до бізнесу B2B та B2C.

Вам все ще потрібна оптимізація органічного пошуку?

Проведення органічної пошукової оптимізації є єдиним варіантом для залучення якісного пошукового трафіку. Органічні просто найкращі для доставки відповідного трафіку. Єдиний канал, який може принести вам майже такий самий позитивний результат, - це оплачена пошукова реклама. Однак оплачений пошук становив лише 10% загального обсягу трафіку. Більшість спеціалістів з SEO рекомендують вкладати кошти в органічний і платний пошуковий трафік, щоб отримати більшу віддачу від інвестицій. Наприклад, у галузі технології та медицини такий сумісний підхід становить більше двох третин від загальної суми доходу.

Є одна сучасна тенденція залучати трафік через канали соціальних мереж. Ви можете отримати від 40 до 60 відсотків трафіку від Facebook і Instagram, але не спостерігаєте за будь-яким покращенням присутності веб-сайту. Цю ситуацію можна пояснити невеликим знаком такого роду трафіку для пошукових систем. Соціальний трафік може бути додатковим джерелом трафіку, але не є провідним. Більше того, коли ви реалізуєте канали соціальних медіа для отримання трафіку на сайті, ви знаходитесь на благо цих соціальних платформ. Це означає, що вам доведеться платити кожен раз, коли соціальна медіа-платформа вирішить змінити правила для бізнес-облікових записів. Можна сказати, що та сама ситуація може статися з оптимізацією звичайного пошуку Google. Я можу сказати, що це залежить. Звичайно, ваші рейтинги можуть також падати завдяки зміні алгоритму. Однак у випадку з оптимізацією звичайного пошуку це з вами не буде, і навіть якщо це станеться, ви отримаєте свої позиції в короткий термін.

organic seo

Органічні поради з SEO

Переконайтеся, що у вас є релевантні та точні URL-адреси. Оптимізуйте свої URL-адреси, включно з однією з найбільш популярних ключових слів у їх структурі.

Вам необхідно мати здоровий баланс ключових слів на вашому веб-сайті. Не використовуйте надто багато ключових слів на одній сторінці. Середня сума становить три пошукові терміни на одну сторінку. Переконайтеся, що ви включили відповідні ключові слова в заголовки, речення капіталу та біля вершини абзацу.

Використовуйте методи виклику для дії, щоб залучити більше користувачів до пошуку. Переконайтеся, що ваш веб-сайт просить ваших відвідувачів виконувати деякі дії. Наприклад, "Купуйте зараз", "Замовлення одним кліком" або "Отримайте безкоштовну пропозицію сьогодні". "CTA - це органічний спосіб просування, який залучає ваших клієнтів на один клік на ваш сайт Source .

December 22, 2017