Back to Question Center
0

Які типи негативних SEO там?

1 answers:

Перш ніж ми почнемо вгадати, як працює негативний SEO, давайте визначимо, який саме негативний SEO саме.

negative seo

Природа негативного SEO

Простіше кажучи, негативний SEO - це сукупність прихованих дій, спрямованих на зниження рейтингу в результатах пошуку. Ця зловмисна спроба, спрямована проти вашого веб-сайту, зазвичай недоступна, тобто неприродне створення посилань на ваш сайт або повторне розміщення вмісту вашого сайту.

Незважаючи на те, що негативне SEO не є загальноприйнятою причиною різкого падіння рейтингу, вам краще знати, як визначити, чи хтось навмисно шкодить вашим рейтингам.

Негативний оффшорний SEO

Негативний позасторінковий SEO - це SEO, який спрямований на ваш веб-сайт без внутрішнього втручання в нього. Ось список найпоширеніших форм негативних сторінок SEO:

Link Farms

Є невеликий шанс, що пара спамерських посилань пошкодить вашу рейтинги сайту. Однак, коли мова йде про зв'язок ферм, то ймовірність нападу дуже підвищена.

Як правило, більшість із цих хакерських посилань використовують один і той же якоряний текст. Ці відповідні прив'язки можуть бути не пов'язані з атакою веб-сайту або включати ключове слово для націлювання, щоб зробити профіль посилання ресурсу таким, як власник маніпулює цим.

Щоб запобігти такому нападу, регулярно перевіряйте зростання профілю посилання.

SEO SpyGlass інструмент може допомогти вам у цьому, оскільки він дає вам графіки прогресу для обох:

  • Кількість реферованих доменів;
  • Кількість посилань у вашому профілі.

Незвичайний спай в будь-якому з цих двох випадків є достатньою причиною, щоб переглянути посилання, які ви нещодавно придбали.

Скребковий контент

Інший спосіб, за якого конкуренти можуть знищити ваші рейтинги, шляхом сканування та копіювання вашого вмісту на інші веб-сайти. Це працює таким чином: коли пошукова система знаходить ідентичний вміст на кількох веб-сайтах, вона вибирає лише одну версію для рейтингу. Незважаючи на те, що пошукові системи швидко ідентифікують оригінальну версію, завжди є місця для винятків.

Якщо ви хочете бути впевненими, що ваш вміст не дублюється іншими сайтами, то краще перевіряйте його на регулярній основі за допомогою інструмента Copyscape, який чудово визначає випадки копіювання вмісту. У тому випадку, якщо ви знайдете скопійовані копії вашого вмісту, зверніться до веб-майстра та попросіть його видалити його.

Негативні SEO на сторінках

Негативні напади SEO-атаки пов'язані зі зломом на вашому веб-сайті та зміні речей навколо. Існує набагато важче реалізувати, ніж позаарештовані SEO атаки. Основні загрози Інтернет-хакеру, що можуть стати хакерською атакою, включають:

Зміст змісту

Наступна тактика важко визначити. Як правило, хакер додає вміст зі спамом на сайт. Оскільки ці посилання часто приховані, ви їх не побачите, якщо ви не вивчите цей код.

Ще один можливий негативний сценарій SEO - це, коли зловмисник модифікує ваші сторінки, переспрямовуючи їх на свої веб-сторінки. Деякі власники сайтів використовують цей метод для підвищення рейтингу PageRank свого власного сайту або для перенаправлення користувачів на свій сайт, коли вони намагаються отримати доступ до вашої сторінки.Якщо пошукові системи дізнаються про перенаправлення, перш ніж робити це, вони, ймовірно, покарають ваш ресурс для перенаправлення на шкідливий веб-сайт. Регулярний аудит сайту з таким рішенням, як WebSite Auditor, є найкращим варіантом для виявлення цих атак.

black hat seo

Отримання сайту деіндексується

Ви можете бути здивовані, але незначні зміни у файлі як робота. Txt може зіпсувати всю маркетингову стратегію SEO. Правило Disallow - це все, що потрібно для того, щоб пошукова система повністю ігнорувала ваш ресурс. Сумно але правда.

На щастя, є щось, що ви можете зробити, щоб запобігти такої практики. Регулярні перевірки рейтингу допоможуть вам бути першими, хто знатиме, чи повинен ваш ресурс де-індексуватися. Рейтинги Tracker - чудовий інструмент, який можна застосувати для розкладу автоматичних перевірок. Коли ваш сайт раптово зникне з результатів Google, у стовпчику "Різниця" з'явиться повідомлення "Випав". Просто як це Source .

December 22, 2017