Back to Question Center
0

Як краще керувати розвитком веб-та SEO?

1 answers:

Якщо онлайн-промоушн на вашому веб-сайті робить ставку на звичайний трафік як локомотивну потужність, слід розглянути таку коротку дискусію. Я вважаю, що кожна онлайн-кампанія з просування по рейтингу завжди повинна спиратися на правильну розробку веб-сайтів та оптимізацію пошукових систем. Подивимось на це. Оптимізація пошукових систем - це більше про дослідження з ключових слів, за підтримки відповідної маркетингової стратегії. Але існує занадто багато технічних аспектів, які найчастіше виходять за сцену. Але особливо ті технічні проблеми визначають кожен рейтинг веб-сторінок у списку видавців. Я маю на увазі, що при виконанні вашого SEO, ви завжди повинні враховувати правильний процес кодування для кожної вашої веб-сторінки з самого початку.

seo development

Будь ласка, візьміть до уваги індексацію

Перше, що потрібно зробити для веб-сторінок та розвитку SEO, - переконатися кожен розділ вашого веб-сайту, принаймні, доступний для індексування, я маю на увазі, що ніщо не блокувати сканування роботів від "читання" кожного фрагмента даних вашого вмісту. Діючи таким чином, рекомендую скористатися командою "Витяг" у розділі Сканування в Консолі Google для перевірки вихідного вигляду вашого веб-сайту з точки зору пошукових систем. Тут є лише одна основна пропозиція - спробуйте зберегти все у форматі HTML, просто уникайте використання Flash або Silverlight для веб-сторінок, що мають ключове значення.Якщо все виглядає правильно, і ваш веб-сайт, принаймні, є індексабельним, нижче ви побачите пару коротких порад для кращого взаємодії з користувачами, а також потенційно більш високий рейтинг, який буде нагороджений пошуковими системами.

Чисті URL-адреси

Ваші URL-адреси веб-сторінок є елементами ключового значення, як щодо розвитку веб-та SEO, так і для кращого користувацького досвіду. Зробіть свої URL-адреси максимально простими, щоб їх "зрозуміти" пошукові роботи, а також читати реальні користувачі. Позбудьтеся з будь-якими непотрібними даними про URL-адреси, що може призвести до плутанини як до самої Google, так і до людей, які відвідують ваші веб-сторінки. З одного боку, відсутність оптимізації для ваших URL-адрес змусить людей менш імовірно натискати, а не сказати, що поділитися нею. У той же час пошукові машини, здається, стикаються з певними труднощами, коли "розуміють" її відповідність певному ключовому слову.

website development

Враховуючи належну розробку веб-сторінок і SEO, оптимізуйте ваші URL-адреси за такими параметрами:

  • URL-адреса сторінки має бути настільки короткою та інформативною, наскільки це можливо. Я рекомендую вставляти ваші URL-адреси лише з правильними та релевантними ключовими словами або фразами, щоб ідеально відповідати темі вашого веб-сайту.
  • Ніколи не маєте вашої URL-адреси завищені ключовими словами, стежте шлях до індексації настільки ясно, наскільки це можливо. Робіть це так, не забудьте виключити слово зупинки будь-якою ціною (наприклад, найчастіші з них: "," "," "," "," "," і т.д.)
  • Завжди використовуйте дефіси, щоб відокремити послідовність написання у своїх URL-адресах. Забудьте про підкреслення, оскільки пошукові системи навряд чи визнають їх. Це, природно, призводить до різких потенційних труднощів для сканування та індексації.
  • Підтримуйте правильне ключове слово для фрази, поставивши ключові слова основним значенням ближче до початку кожної URL-адреси. Пам'ятайте, що відповідно до їхньої логіки, пошукові машини роблять більше уваги до тих потенційних початкових ключових слів.

До речі, існує ще одна причина для того, щоб ваші URL-адреси були максимально стислими, я. е. , збереження та збільшення загальної ваги ваших ключових слів у URL-адресах. У той же час, звичайно, змінюйте свої URL-адреси так, наче вони були лише частиною вашого вмісту. Виконавши це, ви отримаєте будь-які проблеми зі спамом або низькоякісними змінами до мінімуму Source .

December 22, 2017