Back to Question Center
0

Що робити, і що уникнути обробки стратегії оптимізації ключових слів в SEO?

1 answers:

Вміст - це король. Я часто стикаюся з такими пропозиціями під час перегляду веб-сторінок. І це має сенс, я повинен визнати. Маючи якісний вміст, багатий релевантними ключовими фразами, є основою для можливого просування кожного рейтингу веб-сайтів в списку випусків Google (пошукові сторінки). Враховуючи, що левова частка онлайн-підприємців усвідомлює основну проблему, коли їхні сторінки відображаються серед трьох перших результатів пошуку, зараз найвища необхідність в застосуванні належної тактики оптимізації оптимізації SEO оптимально підходить кожному, хто має справу з деяким бізнес-проектом в Інтернеті.

seo keyword optimization

Пошукова оптимізація приходить першим

Таким чином, як правильно формувати оптимізацію ключових слів для SEO? Що ж, я вважаю, що це залежить, головним чином, від концепції Search Engine Optimization, як саме вона працює, точніше. Ось чому, перш за все, ми повинні точно зрозуміти, яким чином Google відображає найпоширеніші результати пошуку, особливо з точки зору релевантності та конкурентноздатності ключових фраз. Ну, підемо!

Подумайте про ключові слова крім величезного SEO

Перш за все, ми повинні стикатися з цим - так, Пошукова оптимізація - це всебічна концепція, що охоплює дуже багато областей досвід, який зазвичай потребує більше, ніж наполегливі та трудомісткі роботи. Але зараз ми можемо розслабитися, оскільки розрізання одного конкретного розділу для обробки правильної стратегії оптимізації ключових слів в SEO - це цілком кероване завдання. Що стосується мене, я пропоную поглибити тему ключових слів, що діють досить сміливо. Я маю на увазі, що ви повинні хоча б спробувати зробити це самостійно, без будь-якої експертної допомоги. Ви можете це правильно керувати. Просто пам'ятайте, що оптимізація ключових слів із SEO не є складною взагалі. Звичайно, не звертайте уваги на тих потенційних "гуру", що висять в Інтернеті, намагаючись вразити кожного потенційного клієнта. Проігноруйте будь-які голосно виражені промови, які похвалилися нещодавно вигаданими хитрощами, наприклад, короткочасним оновленням останнього алгоритму пошуку, яке тільки що доставив Google.

Перед початком роботи

Але нам не потрібно зберігати щось на трасі, принаймні, коли ми зосереджені на полі оптимізації ключових слів SEO. Фактично, ми можемо мати майже повний шлях тут, просто кероване парою дуже простих дій-планів. І я кажу це напевно, адже це добре перевірена модель, за якою слідують більшість нових власників веб-сайтів та веб-майстрів-початківців - все, що їм потрібно, - це сильна наполегливість, яка суворо дотримується основних принципів. Отже, якщо ви відчуваєте себе дуже конкурентоспроможними, і у вас є достатньо часу - ви можете робити дуже добре. Я маю на увазі, що тут ви можете легко зробити правильну оптимізацію ключових слів, керуючись лише основними принципами. Отже, тепер ми збираємося закласти основу для наших головних дій. Перш за все, давайте будемо активними і зробимо наступне:

  • Подумайте про своїх цільових споживачів та їхніх справжніх намірів. Спробуйте зрозуміти, які продукти або послуги люди шукають у вашій потенційній ринковій ніші;
  • Зробіть повний перелік бажаних ключових слів і ключових слів, які, швидше за все, будуть вжиті реальними користувачами, заповнюючи пошукові запити. Потім зробіть інший список рефералів, просто додайте кожну галузеву фразу чи поняття навмання. Як тільки це буде зроблено, візьміть обидві контрольні списки для мозкового штурму;
  • Таким чином, ви побачите кожен непарний варіант, отже, отримаєте остаточний список ключових слів, які зрештою перевищують кількість. Після цього вам слід подвійно перевірити, чи для кожного ключового слова вимагається його в Google, щоб переконатися, що кожен пошуковий термін ідеально відповідає;
  • Далі, ви повинні надати правильний сигнал пошуковим системам, наприклад, "ласкаво просимо" до своїх скануючих ботів;
  • Нарешті, ми повинні допомогти Google знайти правильний зв'язок між веб-сторінками та найбільш релевантними ключовими словами.

seo keywords

Потрібно провести потрійну перевірку на кожне ключове слово у вашому остаточному контрольній переліку

- Почнемо з нашої стратегії оптимізації ключових слів для SEO, ми зможемо нарешті повернутися до точки ваших ключових слів. Не забувайте про свій час і зусилля, щоб знову перевірити свій список ключових слів. Вміст вашого веб-сайту потребує лише найбільш релевантних, але не надто конкурентних ключових слів, щоб досягти реального успіху. Проте пам'ятайте, що після того, як ви почали використовувати оптимізацію ключових слів у пошукових системах, неможливо було б відступити і змінити більшість ключових слів, а не сказати, що повна версія списку ніколи не зробить вас сенсом.

Ви все ще сумніваєтеся у виборі правильних ключових слів для ефективної роботи в рамках стратегії оптимізації ключових слів для SEO? Якщо виникатимуть будь-які труднощі з вибором ключових слів, радимо скористатися наступним коротким списком пропозицій (DO) з деякими звичайними застереженнями (DON'ts):

Список Do's та DON'ts

Дослідження для ключових слів

Як вже було сказано, виконуючи належне дослідження ключових слів, стратегія оптимізації ключових слів SEO на правильному шляху. І ще раз - помилки або помилки тут неприйнятні, оскільки вони можуть просто запобігти тій чи іншій тісній зв'язку між вашою цільовою ринковою нішею та торговою маркою вашого бізнесу. Якщо ви все ще вагаєтеся, де почати проводити дослідження ключових слів, ви можете виявити корисним написання списку деяких інших галузевих тем. Або ви також можете використати свої постійні сторінки блогу

Оцінити конкурс

Я маю на увазі, що ви завжди можете вільно користуватися реальними знаннями, просто пара ваших провідних суперників та відвідування їхніх веб-сторінок, щоб мати розумне уявлення про те, які теми вони мають, і які ключові слова з'являються частіше. Таким чином, запит на конкретне ключове слово в Google миттєво надасть вам повну картину релевантності (якість ключових слів), зважена його популярність (конкурентоспроможність). Пам'ятайте, що більш релевантне, але занадто часто використовуване ключове слово, безумовно, є найпотужнішим.

seo optimization

Не підбирайте загальні ключові слова

Уникайте участі у змаганні в гору, щоб стати вищим за будь-яке модне загальне ключове слово. Вам краще використовувати ключові фрази, адже одне слово ніколи не було обов'язковим. Якщо ви відчуваєте розчарування, ви можете ознайомитися з деякими пов'язаними термінами пошуку словника в Google. Прокручування вниз на першій сторінці та додавання пов'язаного слова, яке потрібно змішувати у ваш список ключових слів, стане ідеальним рішенням тут.

Не пропустіть місцевих виплат

І не забудьте покрити іншу вашу потенційну аудиторію. Зробіть своє місцезнаходження бізнесом відомим у Google, просто додайте частину свого фізичного місцезнаходження (наприклад,. г. , місто, місто чи регіон) до кращого вибору ключових слів. Звертаючись до більш точно цільових клієнтів, ваш бізнес, безумовно, отримає вигоду від оптимізації ключових слів із SEO. І не забудьте витратити деякий час на ваші локальні списки як в Google, так і в будь-якому іншому місці, щоб отримати навіть вищий рейтинг у видавцях, щоб раз і назавжди почати панувати над вашою ніші на місцевому ринку Source .

December 22, 2017