Back to Question Center
0

Які найважливіші моменти оптимізації веб-пошукової системи?

1 answers:

Інтернет завжди зростає і розвивається сфера. Щодня люди завантажують тонни різної якості інформації в пошукові системи. Щоб зрозуміти, який вміст може бути корисним для користувачів та відрізняти його від спаму, великим пошуковим системам, таким як Google, необхідно регулярно вдосконалювати та оновлювати свої алгоритми. Таким чином, вони дають змогу як власникам веб-сайтів, так і середнім користувачам скористатися якісними даними. Крім того, регулярні оновлення алгоритмів дозволяють пошуковим системам покарати спамерів та спеціалістів із SEO. Таким чином, щоб залишитися на самому ТОП-сайті гри, вам слід знати про всі новинки в галузі індустрії оптимізації веб-пошукової системи та зробити відповідні вдосконалення на своєму сайті.У цій статті ми обговоримо три визначальних моменти, які змінили природу SEO, і щоб експерти SEO змінювали свої методи оптимізації веб-сайтів.

web search engine optimization

Різкі зміни в оптимізації веб-пошукової системи

Варто зазначити, що протягом останнього десятиліття оновлення Google алгоритму різко змінили правила пошукової системи оптимізація. Хоча деякі інтернет-продавці знизили свої рейтинги після оновлень Google, інші далекоглядні власники веб-сайтів скористалися цією можливістю, щоб покращити свої позиції на SERP. Сьогодні ми поговоримо про трьох найбільш потужних оновленнях алгоритмів, які змінили сьогоднішній SEO.

  • Перший оновлення Google Florida

Перше оновлення Google відбулося в листопаді 2003 року. Він відомий як оновлення Google Florida. Це оновлення стало найбільшою зміною рейтингу Google в ті часи. Основна мета оновлення Флориди - це попадання спеціалістів SEO, які намагалися маніпулювати рейтингом. Вона була розроблена таким чином, щоб уникнути такої технології SEO-технологій, як наповнення ключовими словами. Термін "наповнення ключових слів" з'явився з перших днів розвитку пошукової оптимізації. Це тіньова техніка, яка дозволяє веб-майстру маніпулювати пошуковими рейтингами. Це процес вставки окремих ключових слів або набору ключових фраз у вміст. Як правило, ці пошукові терміни не мали жодного відношення до змісту і розроблялися спеціально для пошукових ботів, але не для середніх користувачів. Ці фрази можна повторювати через текст так часто, що це звучить неприродно. Таким чином, щоб покращити роботу користувачів із пошуковою системою, Google вирішив покарати веб-сайти, де спостерігається накладання ключових слів. Після цієї інновації, багато сайтів втратили трафік і сильно постраждали. Знадобилося багато часу та зусиль для власників веб-сайтів, щоб відновити свою репутацію веб-джерел. Проте, це був хороший урок для тих, хто намагається порушити стандартні рекомендації щодо рейтингу.

  • Google Panda оновлення

Друга за своїм розміром і вплив на цифровий світ був оновлення Google Panda. Вона була представлена ​​в лютому 2011 року. Основна мета цього фільтра полягала у тому, щоб уникати веб-сайтів із низькоякісним контентом, щоб вони працювали в результатах найвищого пошуку Google. Таким чином, Google хотів би повернути високоякісні та релевантні сайти поблизу ТОП SERP та покращити досвід користувача під час пошуку.Це оновлення викликало до 12% результатів пошуку. Найбільші інтернет-платформи з постійним потоком трафіку втратили понад 50% своїх відвідувачів через падіння позицій SERP. Це оновлення Google пошкодило лише ті сайти, які мають низькоякісний вміст. Для інших доменів ситуація не змінилася кардинально. Google дала зрозуміти, що більш високу якість та максимально відповідний вміст будуть винагороджені більш високими рейтингами, тоді як низькоякісні нечитані тексти будуть покарані.Panda в основному зосереджується на сайтах з тонким вмістом. Цей фільтр був хорошим способом для Google націлювати на контентні ферми точно, оскільки він став великою справою в результатах пошуку з його низькоякісним неінкінальним вмістом, який, як правило, оцінювався за рахунок простого обсягу. Основні порушники правил не відновили цей фільтр Google до цієї дати. На сьогоднішній день Google розвиває Panda як частину алгоритму базового рейтингу. Це служить частиною повільного оновлення, що триває місяць за цикл. У результаті стало важко зрозуміти, чи страждає сайт від оновлення Panda, чи ні.

google panda

  • Google Penguin update

Google Penguin algorithm launched in April 2012. Це алгоритм веб-спаму, який призначений для покарання тих, хто не дотримується правил Google. Коли цей алгоритм набув чинності, Google видав таку заяву:

".цей алгоритм являє собою ще одне покращення наших зусиль, спрямованих на зменшення веб-спаму та просування високоякісного контенту. Хоча ми не можемо розголошувати конкретні сигнали, тому що ми не хочемо надавати людям спосіб гри на наші результати пошуку та погіршити цей досвід для користувачів, наша порада для веб-майстрів полягає в тому, щоб зосередити увагу на створенні високоякісних сайтів, які створюють хороший користувацький досвід і застосовуйте методи білого капелюха SEO (GOOGLE). "

Це спрямовано на веб-сайти, які використовують шахрайські схеми посилань, щоб стати високим у Google. Ті Інтернет-магазини та веб-майстри, які отримали посилання на свій сайт, використовуючи технології SEO, такі як покупка посилань або посилання на фермерство, були заборонені.Коли було випущено оновлення Google Penguin, сайти, які вжили заходів для видалення некачественных зворотних посилань, можуть отримати рейтинг. Зі свого боку, Google дає можливість швидко і безкоштовно видалити погані посилання. Все, що вам потрібно, - це застосувати інструмент відхилення Google. Тим, хто постраждав від оновлення Google Penguin, довелося зачекати, доки цей алгоритм не побіг знову, щоб отримати свої позиції в рейтингу.

Цей алгоритм як і раніше впливає на рейтинги веб-сайтів як якість, а відповідні посилання є важливою частиною системи рейтингу Google. Ось чому це може коштувати вам репутацію сайту, щоб реалізувати технологію SEO-технології Black Hat або найняти непрофесійну команду SEO. В даний час оновлення Пінгвіна відбувалося в основному після зловживань посиланнями і постраждало 3,1% запитів Source .

December 22, 2017