Back to Question Center
0

Які найновіші стандарти SEO?

1 answers:

На сьогоднішній день Google показує результати пошуку, які далекі від більш традиційних (я маю на увазі тільки органічні відповідності сайту), які ми спостерігали за пару років тому. Алгоритми пошуку Google, а також основні стандарти SEO, постійно розвиваються. Тепер пошукові машини висувають більше, ніж просто те, що ви запитуєте - оскільки видавці в Google, а також у Yahoo і Bing тепер охоплюють пов'язані зображення, відео, соціальні медіа та, звичайно, локальні карти. Отже, якщо ви робите ставку на збільшення обсягу трафіку та продажів як власника онлайн-бізнесу, переконайтеся, що перевіряєте деякі найважливіші сьогодні стандарти SEO. Чи потребує ваш веб-сайт краще видимість в Інтернеті та більше кліків? Потім давайте розповімо про пару найкращих сучасних методів оптимізації пошукової системи:

seo standards

Локальний SEO - це основна область для вас, якщо ваш бізнес робить ставку на місцеві списки та зосередження, щоб, наприклад, оцінюватися відповідно до Карт Google. Згідно з останніми стандартами SEO в області локальної оптимізації, я рекомендую перейти на:

  • цитати. Майте подвійну перевірку, щоб точна інформація про вашу компанію була включена в якомога більше репутаційних списків в Інтернеті. Просто починайте з самого списку компаній Google. Ключовим моментом тут є ваша послідовність, я маю на увазі, що кожен ваш список має бути єдиним, тобто. г. , якщо ви вирішили використовувати щось на кшталт "Str. "Для більш короткого тлумачення" Вулиця "на вашій сторінці Google Місця на карті, подбайте про решту списків, щоб вони відображалися аналогічно.
  • Google Місця на карті. Підтримуючи SEO для вашого веб-сайту, ви можете легко зробити те ж саме для вашої сторінки Google Місця на карті. Покращте його, включивши точно відповідні категорії. Також, якщо це необхідно, переконайтеся, що встановлено правильне з'єднання між вашою сторінкою та веб-сторінкою для цільової адреси міста.
  • Посилення присутності в Інтернеті. Найчастіше лише в огляді Google відображаються його списки видавців. Таким чином, ви можете створити більш потужне онлайн-присутність для вашого бізнесу, отримавши більше відгуків з інших джерел, таких як Superpages, Trip Advisor, Yelp та ін.

basic seo

Наступне, це ідеально підходити до сучасних стандартів SEO працює в області соціальних медіа. Подивимось на це - ті часи, коли самий пошук і засоби соціальних засобів масової інформації йшли окремо, пройшли давно. Сьогодні рейтинг онлайн у кожному веб-сайті сильно залежить від різних соціальних сигналів, таких як подібні до Facebook, ділиться на Twitter і т. Д. Крім того, тепер результати пошуку стали ще більш персоналізованими для кожного користувача. Ось чому робота над маркетингом соціальних мереж - це ПОВИННА.

Врешті-решт, роблячи оптимізацію для ваших ключових слів і ключових фраз, спробуйте подумати більше про живих людей, а не про сканерах пошуку. Пам'ятайте, що правильне дослідження ключових слів завжди було основою загальних стандартів SEO. Що стосується сучасної дійсності, то вміст вашого сайту та ключові слова мають бути більш чутливими до справжніх користувачів, ніж будь-коли раніше. Саме тому ви повинні припинити думати про ключові слова так само, як технічні дані. Зайнявшись втомливим дослідженням, пам'ятайте про наміри живих людей, які використовуватимуть ваші релевантні ключові слова для найчастіших пошукових запитів Source .

December 22, 2017