Back to Question Center
0

Які поради з оптимізації SEO можуть запропонувати ваші спеціалісти для меню веб-сайту?

1 answers:

Меню сайту є найпоширенішою допомогою для навігації на вашому сайті, і це безпосередньо впливає на зручність використання веб-сайту та зручність у користуванні. Оскільки користувачі, які працюють із веб-джерелами, використовують Google як важливий фактор рейтингу, вам слід внести свій внесок у цей аспект оптимізації веб-сайтів. Отже, якщо вам цікаво, чому ваш сайт не працює ефективно, прийшов час уважно поглянути на різні типи навігації. Якщо ваш сайт виглядає привабливим, це не означає, що легко переміщатися. Якщо ваші відвідувачі та потенційні клієнти не можуть знайти свій шлях навколо веб-сайту або певних продуктів, які вони шукають, вам потрібно надати редизайн або спростити навігацію на сайті. Це допоможе вам покращити показник відмов та підвищити конверсію. Без ефективного навігаційного меню ваш веб-сайт SEO може бути марним. Ви ризикуєте збити з пантелику своїх потенційних клієнтів і зробити їх переходом на веб-джерело вашого конкурента. У цьому короткому посібнику ви знайдете кілька корисних порад, як створити оптимальне меню навігації веб-сайту та покращити сайт SEO.


  • Не перевантажте своє меню

Це датовано припущенням, що веб-сайт повинен мати лише одне меню. Всі сучасні веб-сайти повинні мати корисні маленькі посилання у верхній панелі веб-сайту. Ці посилання повинні розкривати структуру сайту та давати користувачам змогу відразу знайти що вони потребують. У більшості випадків веб-джерела електронної комерції мають два рядки меню. Перша з них стосується головним чином навігації по сторінках сайту та розділах, а інший - посилання на зовнішні сторінки, такі як профілі соціальних мереж або підписки на інформаційні бюлетені. Я раджу вам не вкладати все в одне меню. В іншому випадку ваше головне меню буде мати слабке відображення вашої структури. Створюючи навігаційне меню вашого веб-сайту, ви повинні зосередитись на найбільш релевантній та важливій інформації, а також на своїх бізнес-цілях. Наприклад, якщо ви хочете, щоб ваші клієнти зв'язалися з вами електронною поштою або телефоном, поставте посилання "Контакт" у заголовок сайту.

website seo

  • Виберіть найрелевантніші кнопки

Щоб покращити свій сайт SEO, вам потрібно вибрати кнопки, які будуть найбільш корисними для вашої потенційних клієнтів. Щоб вибрати найбільш відповідні кнопки, потрібно провести дослідження, копати в аналіті веб-сайту та визначити, які сторінки мають найвищий попит користувачів.Переконайтеся, що такі кнопки як "Підтримка клієнта", "Замовлення за один клік", "Підписати", "Портфоліо" тощо. розміщуються на панелі меню вашого головного веб-сайту. Неправильне розміщення цих кнопок може зашкодити вашому бізнесу та підвищувати показник відмов. Щоб переконатись, що ви залучаєте користувачів за допомогою правих кнопок, потрібно переглянути популярність усіх ваших елементів, використовуючи навушники Source .

December 22, 2017