Back to Question Center
0

Ви знаєте, що з'єднує оригінальне оптимізація оптимізації оптимізації SEO та відео?

1 answers:

Відеовміст стає все більш і більш необхідним, особливо стосовно повноцінної онлайн-маркетингової стратегії. Серед найсильніших місць інформаційних відеороликів, які вбудовані в кожну веб-сторінку, я бачу перші такі переваги, як залучення нових потенційних клієнтів, створення надійнішого органу торгової марки з покращенням обізнаністю з клієнтами та, нарешті, більший потенціал для отримання доходів для кожного онлайн-бізнесу в цілому.

seo and video

Найчастіше відео контент якось асоціюється лише з маркетингом соціальних мереж самостійно. Але це велика помилка, щоб повірити. Так, звичайно, Twitter, Facebook, а також сам YouTube - чудові речі для розміщення ваших привабливих рекламних відеороликів. Всі ці платформи використовуються для перевірки і ідеально підходять для дії. Але тут виникає більш ніж критичне питання - що, якщо існує тісніші взаємозв'язки між SEO та відео контентом? Оскільки сьогодні пошукова оптимізація охоплює набагато більше аспектів поза змістом. Насправді, з точки зору пошукових систем, добре оптимізований відеоматеріал, схоже, має якісний вміст, але більш особистий спосіб. Нижче наводиться короткий виклад - чи повинні SEO та відеоматеріали знаходитись рука об руку, щоб принести ще більше органічного трафіку, який зазвичай розвивається у кваліфікованих потенційних клієнтів? А ще ні до чого? Гаразд, я жартую тут. На мою думку, гостра необхідність у тому, щоб мої стандартні роботи з SEO та відео контенту, тісно інтегровані один з одним, вже стали досить випадковим станом справ. Я збираюсь довести, що я прав. Нижче я покажу вам деякі переконливі поради щодо невеликої оптимізації відео з максимальною ефективністю для вашого онлайн-бізнесу.

Перш ніж розпочати, давайте зрозуміємо одну просту пропозицію - оптимізація веб-сторінок SEO та відео контенту дуже подібна, але все одно не ідентична. Подібно оригінальному змісту письмово, Google оцінює відео, розглядаючи якісний вміст і кількість сильних зворотних зв'язків. Давайте спостерігати деякі з моїх колишніх досвіду, щоб максимально використовувати їх подібний характер.

Перш за все, перейдемо до відеозаписів. Перекладений відеоматеріал на ваших веб-сторінках буде чудовим для всіх: реальні користувачі користуються суто релевантними та привабливими даними для більш високої конверсії, тоді як пошукові системи, найімовірніше, присудять вам кращі рейтинги у видавцях. Діючи таким чином, ми повинні робити все можливе, щоб допомогти сканерам "читати" відеоматеріали так само, як якби це був просто звичайний твір. Вам буде потрібно повна транскрипція слова, а також текстові підсвіти для кожного відео, яке ви хочете розмістити. Для цього я пропоную використати гідний досвід у цій галузі, зроблений Мозом (просто перегляньте їхні фантастичні відео на п'ятницю Whiteboard).Ви також можете шукати найкращі підкасти, які добре сформовані іншими лідерами галузі та легко знаходитись в Інтернеті.

semalt media

Нарешті, давайте підемо до оптимізації метаданих для відео. Як я вже сказав, особливо цей аспект загальної роботи з SEO та оптимізації відео дуже подібний Source . Просто додайте свої відео-описи, а також кожне з заголовків:

  • більш привабливим та привабливим для більшої кількості кліків
  • чисто відповідних і природних для вашого вмісту веб-сторінки
  • , вбудований лише з правильними ключовими словами, що відповідають вашою ніші або цільовій аудиторії
  • метазаписи до 155 символів
  • привабливі назви, що мають статус нижче 55 символів
December 22, 2017