Back to Question Center
0

SSL та SEO: чи обидва вони мають значення?

1 answers:

Давайте почнемо із запам'ятовування деяких ваших найновіших пошуків, незалежно від того, що ви шукали, або перевіряючи своїх супротивників або шукаючи якісь товари чи послуги в Інтернеті. Ви, напевно, відвідали веб-сторінки на основі HTTP та HTTPS. Але яка реальна різниця між ними, особливо з погляду SSL та SEO? Розглядаючи їх взаємний вплив на електронну комерцію та більшість кожного веб-магазину, давайте подивимося, наскільки ефективно SSL та SEO виконуються.

ssl and seo

Чи SSL та SEO настільки корисні, коли діють разом?

Почнемо з деякого технічного огляду та подивіться, як працює SSL. Будучи частиною безпеки протоколу Hypertext Transport Protocol, він використовує 2048-бітну клавішу для захисту користувацького досвіду за допомогою процедур безпеки аутентифікації, перевірки та шифрування між веб-сервером та самим Інтернет-браузером. В основному захист SSL поставляється в трьох шарах:

  • Шифрування працює для забезпечення того, що поточні дії користувача не виявляються, тому будь-яка інформація не може бути захоплена мошенниками
  • Процедура автентифікації допомагає
  • Цілісність даних служить для запобігання корупції або несанкціонованої зміни під час передачі

І давайте нарешті повернемося до того, що таке фактичне з'єднання між SSL та SEO? Або як безпека підвищує рейтинг вашого веб-сайту на сторінках результатів пошуку? Подібно до будь-яких властивостей на місці, що позитивно впливають на ваш рейтинг, а також на показник трафіку та переходів. Я маю на увазі, що ваша безпека веб-сайтів також безпосередньо впливає на алгоритми пошуку Google, коли ви вирішуєте нагородити вас більш високим рейтингом. Нижче розглянемо взаємозв'язок між SSL та SEO за трьома основними напрямками: рейтингом, трафіком та конверсією:

  • Як вже було сказано, рейтинг вашого веб-сайту в даний час ще більше залежить від безпеки SSL, ніж будь-коли раніше. Оглядаючись на 2014-2015 роки, коли Google видав свої перші алгоритми для надання переваги веб-сторінок на базі HTTPS, захист SSL використовувався як елемент легкого алгоритму для прийняття остаточного рішення. Але сьогодні, за даними офіційної статистики, майже половина результатів звичайного пошуку Google стосується веб-сайтів на базі HTTPS, захищених сертифікатом SSL. Крім того, приблизно 1 відсоток усіх онлайн-рамок в Інтернеті оцінюється як безпечний. Отже, чому б не використовувати SSL та SEO, щоб просто виграти конкуренцію, раз і назавжди?
  • З огляду на збільшення трафіку, кращий рейтинг зазвичай забезпечує більший трафік лише тому, що чим більше користувачів відвідують ваш веб-сайт, тим ширшу аудиторію ви залучаєте. Більше того, наявна веб-безпека дає змогу кожному потенційному покупцеві, що переглядає Інтернет, активний сигнал на авторитет веб-сайту та його надійність. Більшість користувачів, ймовірно, пропустити всі незабезпечені джерела та натиснути на результат пошуку, водячи їх на веб-сторінках, у свою чергу, підвищуючи рейтинг кліків вашого сайту.
  • Зрештою, SSL та SEO можуть працювати разом, щоб значно вплинути на вашу конверсію. Я маю на увазі, що більше потенційних клієнтів буде перетворено на реальні, коли вони відвідали ваш надійний веб-сайт з надійним авторитетом. Просто пам'ятайте, що, згідно з провідними опитуваннями, понад 80% нерозвинутих клієнтів відмовляться від їхньої прихильності до покупки, просто виявляючи, що їх просто заповнені особисті дані потрапляють через незахищене з'єднання Source .
December 22, 2017