Back to Question Center
0

Що таке вартість оптимізації для кожного ключового слова?

1 answers:

В даний час практично всі підприємства повинні вирішити, скільки грошей вони повинні вкласти в оптимізацію пошукової системи. Оскільки всі розуміють, що SEO є БЕЗПЕКИ для виживання бізнесу, вони готові витратити найбільший прибуток на послуги оптимізації. Проте потенційний інтернет-продавець повинен планувати свій бюджет. Ось чому йому важливо відповісти на питання "скільки він витратить на SEO?" Звичайно, немає чіткої відповіді на цю проблему. Оптимізація пошукової системи нелегко виміряти, оскільки багато маркетингових заходів можуть вплинути на органічний пошуковий трафік. Більш того, вартість послуг SEO може залежати від потенційних нагород. Наприклад, класифікація на національному рівні для висококонкурентних ключових слів, де вартість SEO за ключове слово може становити 10 доларів, матимуть набагато більші витрати, пов'язані з нею, ніж рейтинг за менш конкурентоспроможним місцевим ключовим словом. Це означає, що географічне розташування кампанії з оптимізації також вплине на кінцеву ціну.

seo cost per keyword

У цій короткій статті я збираюся відповісти на ваше запитання: "Скільки ви витратите на SEO?". Крім того, я дам вам кілька корисних порад про те, як SEO-агенції працюють, щоб допомогти вам отримати найкращі результати SEO.

Моделі SEO для оплати

Щоб допомогти вам вибрати найкращий варіант бюджетування для оптимізації вашого веб-сайту, я вирішив показати вам деякі основні моделі оплати, що використовуються SEO агентствами.

  • Щомісячні платежі

За цією платіжною моделлю вам необхідно сплатити щомісячну комісію за послуги, які пропонує компанія з оптимізації пошукової системи. Немає щомісячних додаткових платежів для щомісячного пакету SEO. Вам просто потрібно заплатити за узгоджений спектр послуг з оптимізації. Щомісячна плата за SEO є найбільш зручним способом оплати, оскільки це дає можливість постійно покращувати рейтинги веб-сайтів та підвищити рентабельність інвестицій. Щомісячні послуги зазвичай включають звіти про аналітику, нову пропозицію ключових слів, створення посилань та вдосконалення вмісту на сайті.

  • Контрактне обслуговування

Контрактне обслуговування - це ще один традиційний метод оптимізації, який надає SEO агентства. Зазвичай такий вид послуг має фіксовану ціну. Зазвичай, до того, як власники веб-сайтів готові задіяти щомісячний зберігач, вони підберуть договірні послуги, які вони хочуть виконати. Вся вартість послуг, а також вартість оптимізації для кожного ключового слова розміщується на веб-сайті агентства оптимізації. Отже, ви можете перевірити все, перш ніж робити замовлення. Як приклад контрактних послуг я можу перерахувати дослідження ключових слів, конкурентний аналіз та виправлення помилок веб-сайтів.

seo cost

  • Проектні ціни

Власні проекти створюються спеціально для потреб клієнта, тому їх ціна може варіюватися залежно від розміру проекту, ринкової ніші та складності проекту. Зазвичай, плата за проекти подібна до контрактних послуг. Власники бізнесу разом з агентством SEO визначають обсяг та вартість конкретного проекту. Проектна оптимізація - це найкращий варіант для місцевого або нещодавно запущеного бізнесу, оскільки він допомагає покращити присутність в Інтернеті на сайті та залучати якісний трафік.

  • Погодинний консалтинг

Деякі агентства SEO також надають консультаційні послуги, щоб допомогти власникам веб-сайтів покращити деякі елементи SEO на їхніх сайтах та створити перемогу в оптимізації кампанії самостійно. Цей тип послуг має погодинну оплату Source .

December 22, 2017