Back to Question Center
0

Як максимально ефективно використати інструменти та підказки щодо SEO?

1 answers:

Сьогодні більшість компаній розуміють основну концепцію пошукової оптимізації та навіть її особливості. Проте не всі вони знають, як ефективно використовувати SEO. Коли справа доходить до побудови переможної стратегії SEO, більшість інтернет-продавців не знають, з чого почати. Оскільки успіх пошукової оптимізації залежить від здатності ефективно працювати, вам потрібно знати деякі хакі, які допоможуть вам втілити в життя ваші ідеї SEO.

seo tools and tips

Щоб зробити ефективний SEO, вам потрібно бути неймовірно ефективним, виконуючи поставлені завдання. Якщо ви постійно виконуєте інструкції без підходу, ви не зможете піти глибше у сфері цифрового маркетингу. Ось чому вам потрібно оцінити допоміжні інструменти та сценарії. У цій статті ми детально розглянемо ефективні інструменти та поради, які допоможуть вам оптимізувати продуктивність.

Додаток Google Analytics Spreadsheet

Щоб мати можливість ефективно працювати, ви повинні автоматично вилучати звіти Google Analytics і звіти. Власники веб-сайтів, а також спеціалісти з SEO регулярно проводять щомісячні звіти. Це один з найбільш повторюваних завдань, який займає багато часу. Зазвичай експерти проводять день або навіть більше, щоб витягнути всі необхідні дані з Google Analytics.

Вони повинні бути надзвичайно обережними при появі аналітичних даних, оскільки помилки в аналітичних звітах можуть коштувати їм репутацію веб-сайту. Саме тому веб-майстри завжди перевіряють сегменти, які вони застосовують, та показники, які вони аналізують. Це розумно автоматизувати цю частину роботи, оскільки це допоможе вам заощадити багато часу, щоб уникнути помилок у звітах. У цілому ваші аналітичні звіти можна перенести на наступний рівень за допомогою додаткових компонентів Google Analytics для аркушів. Додавши це корисне розширення до своєї служби Google Analytics, ви зможете витягувати дані безпосередньо з API Google Analytics. На початковому етапі вам потрібно буде налаштувати які аналітичні дані слід потягнути. На другому етапі ви можете запустити звіт автоматично. Ця звітна система допоможе вам значно скоротити час збирання даних з ГА.

seo semalt

Semalt Auto SEO

Будь-які виграші стратегії оптимізації пошукової системи можуть уникнути процесу дослідження ключових слів. Оскільки якісні та відповідні пошукові терміни є основою будь-яких кампаній з оптимізації, вам потрібно провести комплексне дослідження вашої ринкової ніші та конкурентного аналізу. Щоб спростити цей процес і підвищувати якість націлених ключових фраз, потрібно використовувати спеціальні інструменти для дослідження ключових слів, такі як Google Keyword Planner і Semalt Auto SEO інструмент.Останній може допомогти вам провести автоматичний аналіз веб-сайту для усунення всіх існуючих помилок. Більш того, цей інструмент дає змогу вибрати найпотужніші та найважливіші для вашої галузі ключові фрази, виходячи з аналізу ринку ніші.

Semalt Auto SEO - це дуже зручний інструмент, і це займає всього кілька хвилин, щоб з'ясувати, як працює ця система. Як тільки ви зареєструєтесь у системі, аналізатор веб-сайту наведе короткий звіт про відповідність вашого сайту існуючим стандартам пошукової системи. Після цього система надасть вам список існуючих помилок на вашому сайті. Тим часом SEO-інженер складе список ключових слів, що генерують трафік, і відповідні ключові слова, які допоможуть вам націлити потенційних клієнтів. Ці інструменти також надають природні посилання на веб-сайти, пов'язані з нішею. Він поставляється з унікальним поколінням вмісту, який у комплексі забезпечує виграшний результат. Будівництво посилань здійснюється поступово відповідно до співвідношення: 40% - анкерні посилання, 50% - некеровані посилання та 10% - посилання на торговельну марку Source .

December 22, 2017