Back to Question Center
0

Як я можу заробляти гроші на перепродажі програм SEO?

1 answers:

Існує поширений сценарій для багатьох вузькоспеціалізованих цифрових агентств, коли клієнт запитує тоді послуги SEO, і вони погоджуються на допомогу, не маючи достатнього досвіду роботи в цій галузі та навіть професійних співробітників. Ми можемо зрозуміти їхнє рішення, оскільки вони просто не хочуть втрачати клієнта. Протягом декількох місяців вони прагнуть отримати трафік на веб-сайт і покращити свої рейтинги. Однак вони не можуть отримати позитивного результату, оскільки мають невеликий досвід у цій сфері. Якщо ви не хочете витрачати час на вивчення SEO, є вихід. Ви можете знайти хорошого реселлера SEO.

seo reseller program

Загалом реселлер SEO - це особа або агентство, яке надає широкий спектр послуг з SEO за доступними цінами.Реселлер з пошукової оптимізації допоможе вам переобирати всю кампанію оптимізації ваших клієнтів. Реселлер SEO надає вам більше часу, який ви можете присвятити своїй основній компетенції та забезпечити кращих результатів своїм клієнтам.

У цій статті ви знайдете корисну інформацію, як знайти потрібного реселлера та як отримати користь від його послуг.

Чому вам потрібно використовувати програму реселера SEO?

  • Продаж

Перш за все, хороший реселлер SEO може забезпечити вас сильними навичками продажу. Оскільки ваша робота полягає не в тому, щоб продавати послуги оптимізації, а продавати ідеї з оптимізації, ви повинні бути в змозі відповісти на ваші запитання клієнтів про процедуру оптимізації вашого веб-сайту та тактику SEO, яку ви реалізуєте, щоб отримати позитивний результат. Будьте готові надати своїм клієнтам щомісячні звіти про SEO та технічні ідеї.

  • Служба підтримки клієнтів

Якщо ваша програма реселера SEO включає лише послуги SEO, то вам нема чого турбуватися. У цьому випадку ваші клієнти ніколи не знатимуть, що ви передали деякі аспекти оптимізації. Це означає, що негативний досвід роботи з вашою компанією відображатиметься на вас, а не на програмі для реселерів. Ось чому вам потрібно бути обережним при виборі реселлера SEO.

  • Знання про продукти

Ви повинні бути в курсі загальних ідей та стратегій SEO, які містять продукти реселлера. Це допоможе вам звучати переконливо та професійно. Більше того, це допоможе вам керувати вашими клієнтами у напрямку стратегій, необхідних для успішного бізнесу. Щоб переконатися, що ви досить добре знаєте про запропоновані стратегії SEO, вам потрібно вибрати програму реселера SEO, яка пропонує вам регулярні тренінги та не залишить вас самостійно.

seo reseller

  • SEO - це дорожнеча

. Середній консультант по SEO в США отримує 150 доларів за годину і більше в залежності від рівня його вміння. Отже, якщо ви вирішите використовувати аутсорсинг для свого SEO, ви повинні бути готові заплатити більше 100 доларів за годину, щоб отримати позитивні результати. Ви можете скористатись аутсорсингом SEO, оскільки це допоможе вам заощадити на експертних зарплатах та залучити більше зацікавлених клієнтів Source .

December 22, 2017