Back to Question Center
0

Чому я повинен підтримувати оптимізацію пошукового веб-сайту при маркетингу SEO-відео?

1 answers:

Дуже часто потрібно багато часу і праці, щоб побачити навіть перші ознаки SEO, що забезпечують перші результати. Як створити більш сильний ріст? Потрібно запровадити свою постійну стратегію оптимізації пошукових запитів з деякими планами дій, щоб залучити як справжню аудиторію, так і пошукові веб-сканери. Так чому б не спробувати деякі схеми SEO маркетингу відео? Схоже, це ідеальне поєднання для вирішення потенційних клієнтів, зберігаючи та розвиваючи своїх існуючих послідовників чи читачів, чи не так? У будь-якому разі, я вважаю, що наступні твердження про використання SEO та відео-маркетингу будуть корисними для розумного розгляду.

seo video marketing

Збільшення рейтингу переходів

Надзвичайно, але тепер YouTUB стає найпопулярнішою пошуковою системою в світі за даними Google, а отже залишаючи далеко позаду спільних зусиль Bing та Yahoo. Що це означає? Нічого взагалі, крім того, що люди просто люблять дивитися відео. Отже, чому не повинно бути відмінною ідеєю вставляти ваші веб-сторінки з корисним або розважальним відео контентом? Не тільки для здорового способу роботи з користувачем, але для більшої конверсії. Згідно з останньою оцінкою дослідження, обробка належної електронної пошти кампанії, підтримувана SEO маркетингу відео може збільшити вашу потенційну аудиторію через підписку на електронну пошту на 51%. Люди говорять, що вбудовування вашої цільової сторінки з якісним відео виглядає навіть більш перспективним, маючи майже в 2 рази більше конверсій. Як вже зазначалося, основною метою Search Engine Optimization є збереження більшої кількості конверсій, а також отримання якісних джерел. Ось чому я почуваюся вільним подати заявку на, принаймні, первинні засоби маркетингу відео-маркетингу в SEO вже два роки, і, звичайно, не шкодую, коли робити.

Збільшити присутність в Інтернеті

Серед найважливіших довгострокових цілей SEO є збереження та зміцнення авторитету торгової марки та поінформованість клієнтів про ваш бізнес на Інтернет. Таким чином, спілкування з маркетингом SEO у відео може допомогти ще більше посилити ваші поточні позиції. Відмінний відеоматеріал, привабливий для цільової аудиторії, означає, що ваш веб-сайт стає лідером у вашій ніші, забезпечуючи більш корисну та завжди актуальну інформацію, а також відповідаючи на найчастіші запитання користувачів.Все це перетворить ваших випадкових відвідувачів на приналежних послідовників, а не на реальних клієнтів.

video marketing

Залиште своїх супротивників заздалегідь, запустіть свій веб-сайт за допомогою SEO-відео-маркетингу.

Сучасна онлайн-конкуренція зазвичай тісна, власники бізнесу борються за ті ж ніші або цільові аудиторії, отже, ставки дуже схожі, не кажуть схожі ключові слова та ключові фрази. Але зараз зростаючий вплив відеоматеріалу робить його висвітленням у верхній частині видавців, що супроводжується оригінальним текстовим змістом. Ось чому ніколи не пропустіть цю чудову можливість негайно побити своїх супротивників, принаймні тих, котрі все ще отримують без маркетингу SEO-відео. Просто заплатити якийсь час і зусилля для захоплюючого та цінного відео контенту, а не для того блогу чи інфографіки, який ви збираєтеся доставити на цьому тижні, наприклад Source .

December 22, 2017