Back to Question Center
0

Чому я повинен підтримувати оптимізацію пошукового веб-сайту при маркетингу SEO-відео?

1 answers:

Дуже часто потрібно багато часу і праці, щоб побачити навіть перші ознаки SEO, що забезпечують перші результати. Як створити більш сильний ріст? Потрібно запровадити свою постійну стратегію оптимізації пошукових запитів з деякими планами дій, щоб залучити як справжню аудиторію, так і пошукові веб-сканери. Так чому б не спробувати деякі схеми SEO маркетингу відео? Схоже, це ідеальне поєднання для вирішення потенційних клієнтів, зберігаючи та розвиваючи своїх існуючих послідовників чи читачів, чи не так? У будь-якому разі, я вважаю, що наступні твердження про використання SEO та відео-маркетингу будуть корисними для розумного розгляду.

seo video marketing

Збільшення рейтингу переходів

Надзвичайно, але тепер YouTUB стає найпопулярнішою пошуковою системою в світі за даними Google, а отже залишаючи далеко позаду спільних зусиль Bing та Yahoo - casetta per bambini prezzi auto. Що це означає? Нічого взагалі, крім того, що люди просто люблять дивитися відео. Отже, чому не повинно бути відмінною ідеєю вставляти ваші веб-сторінки з корисним або розважальним відео контентом? Не тільки для здорового способу роботи з користувачем, але для більшої конверсії. Згідно з останньою оцінкою дослідження, обробка належної електронної пошти кампанії, підтримувана SEO маркетингу відео може збільшити вашу потенційну аудиторію через підписку на електронну пошту на 51%. Люди говорять, що вбудовування вашої цільової сторінки з якісним відео виглядає навіть більш перспективним, маючи майже в 2 рази більше конверсій. Як вже зазначалося, основною метою Search Engine Optimization є збереження більшої кількості конверсій, а також отримання якісних джерел. Ось чому я почуваюся вільним подати заявку на, принаймні, первинні засоби маркетингу відео-маркетингу в SEO вже два роки, і, звичайно, не шкодую, коли робити.

Збільшити присутність в Інтернеті

Серед найважливіших довгострокових цілей SEO є збереження та зміцнення авторитету торгової марки та поінформованість клієнтів про ваш бізнес на Інтернет. Таким чином, спілкування з маркетингом SEO у відео може допомогти ще більше посилити ваші поточні позиції. Відмінний відеоматеріал, привабливий для цільової аудиторії, означає, що ваш веб-сайт стає лідером у вашій ніші, забезпечуючи більш корисну та завжди актуальну інформацію, а також відповідаючи на найчастіші запитання користувачів.Все це перетворить ваших випадкових відвідувачів на приналежних послідовників, а не на реальних клієнтів.

video marketing

Залиште своїх супротивників заздалегідь, запустіть свій веб-сайт за допомогою SEO-відео-маркетингу.

Сучасна онлайн-конкуренція зазвичай тісна, власники бізнесу борються за ті ж ніші або цільові аудиторії, отже, ставки дуже схожі, не кажуть схожі ключові слова та ключові фрази. Але зараз зростаючий вплив відеоматеріалу робить його висвітленням у верхній частині видавців, що супроводжується оригінальним текстовим змістом. Ось чому ніколи не пропустіть цю чудову можливість негайно побити своїх супротивників, принаймні тих, котрі все ще отримують без маркетингу SEO-відео. Просто заплатити якийсь час і зусилля для захоплюючого та цінного відео контенту, а не для того блогу чи інфографіки, який ви збираєтеся доставити на цьому тижні, наприклад.

December 22, 2017