Back to Question Center
0

Наскільки важливо доменний вік для SEO?

1 answers:

Чи існує фактична кореляція між віком певного домену та ефективністю SEO в рекламній кампанії Google? Це питання про пошукову оптимізацію та про те, як воно може співвідноситись з датою реєстрації домену, є важливим питанням, яке часто обговорюється веб-майстрами-експертами, а також багатьма власниками онлайн-бізнесу.

domain age seo

Найчастіше галузеві гуру роблять висновок про те, що доменний вік та результати пошуку в SEO як-то діють рука об руку. За замовчуванням, їхні поточні думки про те, наскільки великий доменний вік для SEO, є зовсім іншими, хоча вони все одно мають сенс по-своєму:

  • доменний вік не має впливу на SEO, а значить, на Google рейтинг
  • доменного віку є лише індивідуальним чинником серед міріад інших якостей, включених до складних алгоритмів рейтингу Google
  • доменний вік відіграє суто важливу роль для отримання вищої позиції у видавництві

Ось два вирішальні моменти, які стоять перед поточною дискусією щодо доменного віку та SEO:

  • з урахуванням логіки використання спамерів поставити нові домени в реєстр і швидко їх скинути, нові зареєстровані імена найчастіше використовуються на сайтах зі спамом
  • за зворотною логікою; старе доменне ім'я означає, що веб-сайт хороший і гідний, як добре -встановлені продовжують використовувати ті ж самі домени протягом багатьох років

Ну, ми бачимо багато невизначеності тут. Але одне, що я можу точно сказати вам - вік домену не має значення, коли розглядається з тими, хто володіє нею. Я маю на увазі, що коли власник домену отримав довготривалий і чистий стан у записах Google, він не принесе вам хоча б негативного впливу, якщо ви вирішите придбати існуюче та вже використане доменне ім'я. З іншого боку, однак, існує безліч "поганих" доменів, які раніше були ідентифіковані як спам або навіть покарані Google колись раніше.

Щоб запобігти такому невдалому ходу подій, експерти рекомендують розглядати лише ті домени для продажу, які отримали доступну інформацію. Так, шахраї можуть також мати певний захист конфіденційності, наприклад, з запитами Whois, я повинен визнати. Тим не менш, це, безсумнівно, призведе до сумнівів навколо них.

domain age

Таким чином, я рекомендую провести подвійну перевірку віку домену та її історії, перш ніж укладати угоду. І є безліч корисних рамок, доступних у відкритому доступі для перевірки, коли було зареєстровано індивідуальне доменне ім'я. Наприклад, ви можете спробувати інструмент Netcraft, щоб з'ясувати, коли домен був індексований сканером ботів Google вперше. Таким чином, ви можете визначити найперспективніші доменні імена, оцінені як надійні, оскільки вони були нагороджені за їх довгострокові якісні результати, і, отже, добре оцінюються в SERPs.

Зауважте, однак, моє пропозиція зовсім не означає, що нещодавно створений доменне ім'я неминуче втрачає битву зі старшими конкурентами, тому з більш слабкою ймовірністю піднятися на вершину результатів пошуку. "Чим старшим є доменне ім'я у вас, тим вище рейтинг ви отримаєте" - це не може бути 100% дійсним у будь-якому випадку. Просто пам'ятайте, що період хорошої діяльності впливає на доменне право, ми повинні визнати це. Зрештою, тим не менш, вік домену з SEO може все-таки керувати рейтингом веб-сайтів по-своєму, як позитивними, так і несприятливими Source .

December 22, 2017