Back to Question Center
0

Що ви знаєте про SEO для нових сайтів?

1 answers:

Ось декілька порад щодо правильного SEO для новинних сайтів, оскільки такі веб-сторінки потребують більшого трафіку ще більше. Все може бути досить простим, оскільки за допомогою Search Engine Optimization кожен веб-сайт новин може подати заявку на це рентабельний спосіб залучення нових читачів та перетворення їх у розширюючу аудиторію постійних читачів.Таким чином, рекомендується опублікувати лише свіжий та нещодавно оновлений вміст. Ваші тексти мають бути інформативними та завжди унікальними, це найчастіше потребує найчастіше SEO для сайтів новин. Але не намагайтеся не застосовувати будь-які технології чорної капелюшки, а також запобігати перевитраті текстів ключовими словами, посилання на спам, дублювання вмісту тощо.

seo for news sites

Нижче наведено кілька корисних порад, з точки зору SEO для новинних сайтів. Більшість з них були перевірені та перевірені, коли я мав досвід роботи на веб-сайті газети:

  • Застосувати для оптимізації змісту, оскільки алгоритми пошукової системи оцінюють якісний вміст з вищим рейтингом у видавцях. Отже, маєте свій багатий, повний, релевантний та завжди свіжий вміст із підтримкою великих заголовків, що описують кожен вміст веб-сторінки в кращому вигляді. Не соромтеся включити ключові слова або ключові фрази в основний текст, а також текст заголовка зображення. Таким чином, зверніть увагу, однак, на підтримку правильної щільності ключових слів приблизно в 2 відсотках від усього текстового твору. Для отримання додаткової інформації ви завжди можете ознайомитися з офіційними інструкціями від Google
  • Виконуючи SEO для новинних сайтів, при кожній сторінці чи публікації слід приділяти особливу увагу оптимізації URL-адреси.Завжди маєте подвійну перевірку, щоб розмістити правильні ключові слова або ключові фрази на кожній створеній вами URL-адресою, тоді як оновлення існуючих може також бути чудовим ідеєю, корисним для ваших читачів і зручним для сканування пошуковими роботами в той же час. Також, розглядаючи SEO для новинних сайтів, вам рекомендується вставити ваші URL-адреси з унікальним числом понад три цифри у своїй довжині.

website promotion

І ось лише найважливіші мета теги керівництва для SEO для новинних сайтів, так що ви повинні краще розглянути наступне, коли їх вбудовувати:

  • Перш за все, мета-тег, такий як news_keywords, допоможе видавцеві (дозволяючи вказувати та класифікувати масивні дані), а також фактичних читачів (що полегшує перегляд або передачу інформації, наприклад , через профілі соціальних зв'язків)
  • Пам'ятайте, що лише пунктуація, дозволена вашими URL-адресами та мета-тегами, є комами. Використовуйте їх лише для відокремлення ключових слів і ключових фраз.
  • Більшість ключових слів тут, ймовірно, мати однакове значення, я маю на увазі, коли звертаюся до SEO для новинних сайтів

Серед найбільш корисних функцій тут є можливість використовувати до 10 ключових слів, як терміни, е. г. , щоб скласти новий тег для своєї нещодавно опублікованої статті. Таким чином, ви завжди матимете пасивну подвійну перевірку: якщо має траплятися те, що окрема стаття виявиться невідповідною предмету, користувачі можуть швидко вказати її на практично негайне виправлення Source .

December 22, 2017