Back to Question Center
0

Що ви знаєте про SEO для нових сайтів?

1 answers:

Ось декілька порад щодо правильного SEO для новинних сайтів, оскільки такі веб-сторінки потребують більшого трафіку ще більше. Все може бути досить простим, оскільки за допомогою Search Engine Optimization кожен веб-сайт новин може подати заявку на це рентабельний спосіб залучення нових читачів та перетворення їх у розширюючу аудиторію постійних читачів.Таким чином, рекомендується опублікувати лише свіжий та нещодавно оновлений вміст - recuperar senha do administrador de empresas. Ваші тексти мають бути інформативними та завжди унікальними, це найчастіше потребує найчастіше SEO для сайтів новин. Але не намагайтеся не застосовувати будь-які технології чорної капелюшки, а також запобігати перевитраті текстів ключовими словами, посилання на спам, дублювання вмісту тощо.

seo for news sites

Нижче наведено кілька корисних порад, з точки зору SEO для новинних сайтів. Більшість з них були перевірені та перевірені, коли я мав досвід роботи на веб-сайті газети:

  • Застосувати для оптимізації змісту, оскільки алгоритми пошукової системи оцінюють якісний вміст з вищим рейтингом у видавцях. Отже, маєте свій багатий, повний, релевантний та завжди свіжий вміст із підтримкою великих заголовків, що описують кожен вміст веб-сторінки в кращому вигляді. Не соромтеся включити ключові слова або ключові фрази в основний текст, а також текст заголовка зображення. Таким чином, зверніть увагу, однак, на підтримку правильної щільності ключових слів приблизно в 2 відсотках від усього текстового твору. Для отримання додаткової інформації ви завжди можете ознайомитися з офіційними інструкціями від Google
  • Виконуючи SEO для новинних сайтів, при кожній сторінці чи публікації слід приділяти особливу увагу оптимізації URL-адреси.Завжди маєте подвійну перевірку, щоб розмістити правильні ключові слова або ключові фрази на кожній створеній вами URL-адресою, тоді як оновлення існуючих може також бути чудовим ідеєю, корисним для ваших читачів і зручним для сканування пошуковими роботами в той же час. Також, розглядаючи SEO для новинних сайтів, вам рекомендується вставити ваші URL-адреси з унікальним числом понад три цифри у своїй довжині.

website promotion

І ось лише найважливіші мета теги керівництва для SEO для новинних сайтів, так що ви повинні краще розглянути наступне, коли їх вбудовувати:

  • Перш за все, мета-тег, такий як news_keywords, допоможе видавцеві (дозволяючи вказувати та класифікувати масивні дані), а також фактичних читачів (що полегшує перегляд або передачу інформації, наприклад , через профілі соціальних зв'язків)
  • Пам'ятайте, що лише пунктуація, дозволена вашими URL-адресами та мета-тегами, є комами. Використовуйте їх лише для відокремлення ключових слів і ключових фраз.
  • Більшість ключових слів тут, ймовірно, мати однакове значення, я маю на увазі, коли звертаюся до SEO для новинних сайтів

Серед найбільш корисних функцій тут є можливість використовувати до 10 ключових слів, як терміни, е. г. , щоб скласти новий тег для своєї нещодавно опублікованої статті. Таким чином, ви завжди матимете пасивну подвійну перевірку: якщо має траплятися те, що окрема стаття виявиться невідповідною предмету, користувачі можуть швидко вказати її на практично негайне виправлення.

December 22, 2017