Back to Question Center
0

Недорогі послуги SEO для малого бізнесу безпечні?

1 answers:

Хоча "низька ціна SEO = небезпека" є скоріше міфом, ніж реальна заява, випадки поганого SEO за дешевою ціною не рідкість. Малі підприємства можуть особливо пов'язатись із цією проблемою, оскільки багато низькооплачуваних агенцій SEO зазвичай націлюються на них та на місцеві підприємства, і багато їх пропозицій звучать дуже привабливими для електронних магазинів та сайтів, які намагаються сприяти високо конкурентним нішам.

low cost seo services for small business

Слідуючи цією низькою ціною, SEO може сліпо спричинити такі наслідки:

  • Штраф через Black Hat SEO. Багато SEO агентств, які свідомо порушують керівні принципи Google за допомогою ключових слів, спам, приховані тексти, двері та інші погані практики, зазвичай пропонують низькі ціни на свої послуги. Це частина їх ловушки: вони обіцяють потужний приріст за привабливими цінами і забезпечать обіцяний поштовх. Така політика приносить їм безліч недосвідчених власників сайтів, які не знають про те, що зростання рейтингу за допомогою Black Hat SEO є тимчасовим та основним падінням неминучим.
  • Стагнація. Іноді ви знайдете недорогі послуги SEO для малого бізнесу або великих компаній, які не є Black Hat. Натомість вони обмежені у варіантах просування, і всі кроки виконуються недосвідченою командою. Тому після того, як ви досягнете певного моменту, ваша кампанія просто зависає там, оскільки ваші куратори SEO не знають, звідки піти звідси. Також у них, можливо, немає коштів для підвищення, оскільки низька ціна = низька заробітна плата.
  • Низька якість контенту. Контент відіграє важливу роль у оптимізації ключових слів, побудові посилання та збільшенні коефіцієнта конверсії. Однак, якщо ваш вміст не є релевантним, унікальним чи цікавим для читання, додавання ключових слів та посилань не збільшить ваші рейтинги. На жаль, копірайтинг, що входить до складу недорогих послуг SEO для бізнесу, рідко передбачає дослідження та редагування, оскільки такій команді, як правило, не вистачає досвідчених письменників. Тому не чекайте відмінних результатів від вмісту, який ви заплатили 10 доларів за.

Ця інформація не означає, що вам слід уникати "доступного" та "дешевого" SEO за будь-яку ціну. Що потрібно зробити, це знати про ризики, пов'язані з пошуком дешевих послуг SEO для вашого малого бізнесу. Доступна ціна не завжди однаково дешева, а правильна цінова політика не є синонімом шахрайства. Хоча існують погані агенції, які руйнують репутацію фірм SEO, ми допоможемо вам знайти відмінності.

low cost seo for small business

Дешеві проти доступних: у чому різниця?

Можна знайти хорошого SEO для адекватної ціни з безлічі неякісних агентств. Вам не потрібно бути гуру SEO або мати детектор брехні під рукою. Досконалі дослідження є більш ніж достатніми.

  • Складіть список SEO агентств, які пропонують недорогу професійну допомогу для малих онлайн-бізнесу;
  • Порівняйте свої витрати та спектр послуг, які вони пропонують за цю ціну;
  • Подивіться на те, як вони пропагують себе: якщо вони обіцяють швидкі результати та надмірне посилення, їхні обіцянки, ймовірно, будуть непоганими;
  • Перевірте, чи є у всіх агентств портфель. Викреслити компанії без однієї. Потім вивчіть проекти, які працювали фірми, щоб оцінити їхній досвід. Ви також можете відвідати сайти, які агентства виконували в пошукових системах, щоб побачити, наскільки добре вони платять за своїх конкурентів.
  • Зв'яжіться з фахівцями кожного агентства та подивіться, які враження вони роблять, будь то впевнені та дружні, закриті, неоднозначні та поспішають купувати продукти. Задайте їм питання, які б показали свої знання щодо керівних принципів Google, просування по службі та методи SEO. Чи швидко вони обіцяють вам результати, навіть не питаючи більше про ваш сайт? Чи підкреслюють вони кількість та короткострокові результати?
  • Вивчіть фон та біографію компанії. Хоча агентства з 5-річним досвідом мають перевагу, не поспішайте кидати 1-3-річні фірми. Багато молодих компаній засновані експертами, які працюють протягом 10 років. Цей пункт також слід згадати в біографії компанії та в блозі, якщо такий є.
  • Ознайомтеся з відгуками. Зазвичай всі надійні компанії розміщують свої відгуки на своєму сайті або мають обліковий запис на веб-сайтах для перегляду, щоб користувачі могли залишати відгуки та відповідати на них. Якщо агентство, яке пропонує недорогі послуги SEO для малого онлайн-бізнесу, уникає взаємодії з коментарями, це, напевно, не безпечно мати справу з.

Сьогодні компанії, що займаються пошуковою діяльністю, знаходяться у великій різноманітності та по-різному підходять до своєї цінової політики. Тому, замість того, щоб миттєво відвернутися від команд SEO, які пропонують вам недорогі рішення, проведіть свої дослідження та побачити реальний баланс ціни та якості Source . Іншими словами, ви можете втратити деякі дивовижні пропозиції!

December 22, 2017