Back to Question Center
0

Як підготувати сайт для оптимізації пошукової системи?

1 answers:

Уявіть ситуацію, в якій ви переклали свою мрію на реальність і запустили власний веб-сайт. Тепер пора покращити присутність в Інтернеті та залучити потенційних клієнтів до вашого нового домену. Звичайно, просування вашого веб-сайту не може бути зроблено через день, оскільки пошукові сканери виконують індексування свого домену. Однак ви можете вплинути на цей процес за допомогою оптимізації пошукової системи. Оскільки SEO є трудомістким процесом, ви не отримаєте негайних результатів. Тим не менш, перші вдосконалення оптимізації після запуску веб-ресурсів можуть суттєво вплинути на потенціал вашого онлайн-бізнесу. Наприклад, правильний вибір ключові слова має великий вплив на вашу майбутню присутність в Інтернеті, оскільки ваші потенційні клієнти знайдуть ваш сайт за цими пошуковими термінами. Потрібно створити оптимальну кампанію одночасно, щоб заощадити час у майбутньому та зменшити потребу у виправленні помилок веб-сайту.

how to search engine optimization

У цьому посібнику ви матимете поради для тих власників сайтів, які тільки що запустили свої веб-джерела. Наведені нижче поради допоможуть вам створити стратегію оптимізації пошукової системи, коли ви запускаєте новий веб-сайт, щоб переконатися, що він розроблений з самого початку для залучення якісного трафіку з пошукових систем.

Як я можу оптимізувати мій нещодавно запущений веб-сайт?

  • Цільові ключові слова

Вам потрібно структурувати ваш веб-сайт за релевантними ключовими словами, щоб покращити свої рейтинги. Кожна сторінка вашого сайту має націлюватися на власний набір релевантних ключових слів із великим обсягом, щоб допомогти пошуковим ботам розбирати ваш вміст. Вам потрібно розбити структуру веб-сайту на кілька різних категорій. Кожен тип повинен бути спрямований на інший пошуковий термін, щоб підвищити свій шанс отримати до Google TOP з різних пов'язаних запитів. Структура веб-сайту має багато переваг. Перш за все, він створює чітку тему та цільовий пошуковий термін для кожної сторінки веб-сайту, замість того, щоб мати головну цільову сторінку кількох ключових слів. Цей вид націлювання пропонує максимальну релевантність веб-сайту.

  • Користувальницький оптимізований вміст

Наразі релевантний та якісний вміст служить значним фактором рейтингу Google. Оптимізоване створення контенту є частиною оптимізації на місці. Це означає, що власники веб-сайтів можуть повністю контролювати цю частину SEO. Отже, перш ніж розпочати будь-які ефективні зусилля в галузі SEO, переконайтеся, що ваш вміст добре структурований та релевантний вашій галузі та зацікавленим. Крім того, потрібно додати відповідні ключові слова до свого вмісту, щоб зробити його видимим для пошуку ботів. Я рекомендую вам розміщувати найпопулярніші та найпопулярніші ключові слова в заголовках та на початку абзацу. Крім того, ви можете використовувати їх в опису та ALT.

how to seo

Відповідно до останніх досліджень, Google вищими рейтингами сторінок, які містять понад 2000 слів, а потім сторінки з коротким і легким вмістом, оскільки вони зазвичай не корисні середнім користувачам інформація. Саме тому я рекомендую писати 2-3 сторінки довгих статей із суворим структуруванням, наприклад, покрокові посібники, підручники або підказки. Дослідження також показує, що тривалий та середній вміст частіше отримує посилання, ніж короткі тексти. Зрештою, це допоможе вам створити більшу кількість вхідних посилань на кожну сторінку Source .

December 22, 2017