Back to Question Center
0

Покращує мої відгуки клієнтів одним з кращих способів поліпшення SEO?

1 answers:

Усі онлайн-компанії вимагають якісної оптимізації пошукової системи, щоб залучати потенційних клієнтів та підвищити прибуток. Існує багато способів впливу на ваш сайт SEO не традиційним, але ефективним способом. Ви можете використовувати свою місцеву компанію в Google Мій бізнес або опублікувати статтю про свої послуги в одному з найбільш відомих онлайн-журналів.

Крім того, ви можете генерувати унікальний та цікавий вміст, який люди поділяться один з одним. Звичайно, всі ці методи корисні і підвищують авторитет як для пошукових систем, так і для користувачів. Однак пам'ятайте, що ви звертаєте увагу при замовленні чогось в Інтернеті. Як мільйони інших користувачів, я враховую відгуки клієнтів про компанію, перш ніж приймати будь-які рішення.

Відгуки клієнтів є важливими, чи продаєте ви товар або пропонуєте послугу. Ваші потенційні клієнти звертаються до друзів, родичів чи інших користувачів, щоб отримувати зворотній зв'язок від послуг, наданих певною компанією. Ніхто не хоче, щоб його обманювали шахрайські інтернет-продавці. Саме тому вони враховують будь-які дані, які можуть підвищити їх лояльність та довіру до бренду. Поточний цифровий світ зробив будь-яку інформацію доступною для користувачів. Існують навіть програми, які дозволяють сканувати штрих-код та отримати негайний зворотний зв'язок. Ось чому вам потрібно звернути особливу увагу на ваші огляди бізнесу, щоб переконатись, що ваші потенційні клієнти приймуть правильне рішення щодо вашої компанії.

best ways to improve seo

Огляд як найкращий спосіб покращити свій сайт SEO

Слід зазначити, що огляди не тільки корисні для користувачів, але й для вашого бізнесу в цілому присутність в Інтернеті. Вони можуть покращити розпізнавання бренда та привернути нових потенційних клієнтів до вашого сайту. Позитивні зворотні зв'язки впливають на розміщення пошукової системи та збільшують рейтинг кліків на вашому сайті. Великі підприємства мають окремі відділи PR, які відповідають за ставлення користувача до компанії, оскільки візуальна присутність на сайтах, що розглядаються клієнтами, є важливим компонентом, який пошукові системи оцінюють та вводять у свій алгоритм рейтингу для визначення авторитету та релевантності домену.

За статистичними даними, найбільша кількість відгуків клієнтів є негативною, оскільки саме тоді більшість споживачів хотіли б поділитися своїм негативним досвідом роботи з компанією та попередити інших про ризик.

improve seo

Таким чином, вам потрібно зробити все можливе, щоб заохотити відгуки про продукти чи сервіси та зробити ваші клієнти залишати тільки хороші та правдиві зворотні зв'язки.

Ви повинні почати свою ділову PR-кампанію, заповнивши свої профілі на популярних платформах для перегляду, таких як Google+ Local, Yahoo! Місцевий список, Yelp та інші. Після цього потрібно стратегічно визначити, як створювати відносини з клієнтами, заохочуючи їх залишати свої відгуки та стати вашими представниками брендів в онлайн-світі. Ви можете попросити своїх клієнтів поділитися своїми думками про вашу продукцію чи послуги через свій сайт, електронну пошту, телефон або навіть надіслати їм картку з проханням переглянути. Рекомендується не автоматизувати цей процес, якщо це можливо, оскільки користувачі цінують особистий контакт Source .

December 22, 2017