Back to Question Center
0

Це правда, що HTTPS та SEO впливають на ваші рейтинги?

1 answers:

Давайте розглянемо це як належне - в даний час сильно залежні HTTPS та SEO впливають на кожний рейтинг веб-сайтів у списку сторінок результатів пошукової системи, майже без виключення. Є достатньо причин для переходу веб-сайту з HTTP на HTTPS, просто враховуючи поточну глобальну тенденцію для найкращого та безпечного використання. З точки зору ведення комерційної діяльності, наприклад, інтернет-магазин, вплив HTTPS та SEO стає цілком зрозумілим. Треба просто зіткнутися з нею - це завжди набагато краще діяти активно. І сучасна реальність Вебу потребує від нас максимально сприяти збереженню кожного успішного онлайн-проекту перед такими змінами.

https seo impact

Крім того, сама компанія Google нещодавно оголосила про свій власний пріоритет, зокрема, щодо кращого рівня безпеки. І ви, напевно, помітили, що всі служби, що підтримуються пошуковим гігантом, автоматично надають безпечне з'єднання (як-от Google Search, Gmail, Google Диск тощо).). Що ж, ми бачимо, що команда Google зараз працює над тим, щоб зробити Інтернет безпечнішим місцем для перегляду, а також забезпечити фінансові операції навіть складніше, ніж будь-коли раніше!

Не кажучи вже про те, що найбільші гравці онлайн-ринку завжди роблять все можливе, щоб забезпечити лише продукти або послуги класу А-1. Фактично, раніше незрівнянний рівень безпеки через безпечні процедури шифрування HTTPS вже став стандартним режимом ведення бізнесу. Я маю на увазі те, що найбільш досвідчені онлайн-клієнти очікують, що вони займаються лише веб-сторінками, які пропонують хороший рівень безпеки за допомогою протоколу HTTPS. Вони просто очікують такий безпечний користувацький досвід за замовчуванням, просто пропускаючи ті застарілі платформи, які все одно отримують без сертифікатів SSL.

Все ще вагаючись про вплив HTTPS та SEO на просування вашого веб-сайту компанії в списку видавців Google? Ви також можете знайти всі відповіді на офіційних веб-сторінках Google, складені, головним чином, для тих, хто все ще не впевнений у прийнятті остаточного рішення про передачу з HTTP на HTTPS. Замість того, щоб переконати вас у деяких швидких перевагах в онлайн-промоції, які надходять від спільного впливу HTTPS SEO, я маю короткий огляд процесу переходу з HTTP на HTTPS для вашого веб-сайту.

Якщо ви правильно обробляєте (навіть самостійно), переміщення веб-сторінок в HTTPS може стати простим та досить простим процесом:

  • Зробити покупку SSL-сертифіката
  • Пройдіть процедуру встановлення сертифіката, використовуючи обліковий запис хостингу вашого веб-сайту
  • Важливо подбати про всі ваші посилання, як тільки ви завершите міграцію, кожен URL-адреса без повного оновлення до HTTPS буде втрачено назавжди

https or http

Зрештою, не забудьте інформувати пошукові системи вашого перекладу на веб-сайті. Просто встановіть 301 переспрямувань, що відповідають HTTPS, щоб кожен користувач, який зробив закладки для будь-якої вашої веб-сторінки, автоматично керувався вашими нещодавно оновленими. Нарешті, якщо у вас виникли проблеми з Search Console Google, я рекомендую створити два окремих властивості для відокремлення сторінок на основі HTTP і HTTPS, щоб одночасно запобігти такому перепаді Source .

December 22, 2017