Back to Question Center
0

Що ви можете сказати мені про SEO для компанії з управління майном?

1 answers:

В даний час, SEO є ключовим для всіх типів онлайн-бізнесу, а онлайн-агентство управління нерухомістю не є винятком. Якщо ви хочете розвивати свою компанію з управління нерухомістю, то рекомендується включити SEO у свою цифрову маркетингову стратегію.

У Semalt ми завжди працюємо над кращими ідеями веб-маркетингу для компаній з управління майном. Сьогодні ми збираємося поділитися найефективнішими методами для покращення вашого SEO. Ці рекомендації допоможуть вам перетворити відвідувачів вашого сайту на сильні потенційні клієнти.

seo management company

Зверніть увагу на ваше меню Пункти

Перше, про що ми хочемо поговорити, - це макет першої сторінки або, іншими словами, елементи меню вашого веб-сайту. Пам'ятайте, що вони повинні бути чистими, зрозумілими та лаконічними. Найкращим способом упорядкування макета передньої сторінки є розділення на чотири основні пункти меню. Спеціалісти "Семласт" пропонують навести наступну інформацію на першій сторінці:

  • Власники;
  • Орендарі;
  • рефералів ріелтерів;
  • Послуги з управління майном.

Основна мета тут - збільшити обсяг трафіку, зменшивши показник відмов і збільшивши час, витрачений на ваш сайт.Ви повинні розуміти, що на вашому сайті кожен день відвідують десятки людей. Всі вони хочуть, щоб воно було привабливим і легким у навігації. Ось чому дуже важливо надати користувачам прості вказівки. Пам'ятайте: якщо ви спрямовуєте кожного користувача в потрібну область веб-сайту, існує більша ймовірність того, що вони будуть витрачати більше часу на це місце, ніж залишити ваш ресурс.

Якщо ви хочете включити інші пункти меню, такі як відносини з медіа, це все гаразд. Єдине, що потрібно пам'ятати: спробуйте зберегти ці елементи в інших підменю на своєму веб-сайті. Як ми вже згадували вище, ваша перша сторінка повинна бути настільки чистою та легкою в навігації, наскільки це можливо.

Питання структури URL-адреси

Створення стратегічної структури URL-адреси для всіх сторінок веб-сайту завжди є чудовим рішенням. Ваші URL-адреси повинні бути стислими та описовими. Майте на увазі, що коли ваші URL-адреси мають сенс і відображають значення вашої компанії, пошукові системи можуть знайти вас швидше, і ви отримаєте легкий SEO-посилення.

Зосередження на цільовій сторінці

Варто зазначити, що більшість ваших можливостей для бізнесу прямують безпосередньо з цієї сторінки. Тому ви повинні зробити це чудово. Експерти SEO визначають три пункти, які ви повинні мати на цій сторінці, щоб зробити вашу власність компанії виділятися з натовпу. Ось вони:

Оптимізовані назви

Навіть якщо це може здатися очевидним, ви були б здивовані тим, скільки цільових сторінок не мають жодних назв, що неправильно. Давайте припустимо, що ви є компанією з управління нерухомістю у Флориді, після чого SEO-оптимізована назва для вашої цільової сторінки повинна бути щось на кшталт агентства Florida Property Management.

seo company

Видимий номер телефону

Ваші потенційні клієнти повинні мати можливість негайно зв'язатися з вами, тому переконайтеся, що номер телефону видимий. Не приховуйте це, замість того, щоб поставити його прямо під своїм заголовком, так що люди зможуть зв'язатися з вами за лічені секунди.

Користувацький контактний формуляр

Важливо надати користувачам інший спосіб, за винятком телефону, з яким вони можуть зв'язатися з вами. Розглянемо контактну форму з 4-5 полями. Попросіть відвідувачів отримати основну інформацію, щоб їм було легше надати свою інформацію.

Ви можете почати вдосконалювати веб-сайт своєї компанії з управління нерухомістю прямо зараз за допомогою цих трьох порад з SEO. Коли ви закінчите з ними, ви можете піти далі, додаючи відгуки та представивши своє агентство на пояснювальні відео Source .

December 22, 2017