Back to Question Center
0

Що ви можете сказати мені про SEO для компанії з управління майном?

1 answers:

В даний час, SEO є ключовим для всіх типів онлайн-бізнесу, а онлайн-агентство управління нерухомістю не є винятком. Якщо ви хочете розвивати свою компанію з управління нерухомістю, то рекомендується включити SEO у свою цифрову маркетингову стратегію.

У Semalt ми завжди працюємо над кращими ідеями веб-маркетингу для компаній з управління майном. Сьогодні ми збираємося поділитися найефективнішими методами для покращення вашого SEO. Ці рекомендації допоможуть вам перетворити відвідувачів вашого сайту на сильні потенційні клієнти - online computer service contracts.

seo management company

Зверніть увагу на ваше меню Пункти

Перше, про що ми хочемо поговорити, - це макет першої сторінки або, іншими словами, елементи меню вашого веб-сайту. Пам'ятайте, що вони повинні бути чистими, зрозумілими та лаконічними. Найкращим способом упорядкування макета передньої сторінки є розділення на чотири основні пункти меню. Спеціалісти "Семласт" пропонують навести наступну інформацію на першій сторінці:

  • Власники;
  • Орендарі;
  • рефералів ріелтерів;
  • Послуги з управління майном.

Основна мета тут - збільшити обсяг трафіку, зменшивши показник відмов і збільшивши час, витрачений на ваш сайт.Ви повинні розуміти, що на вашому сайті кожен день відвідують десятки людей. Всі вони хочуть, щоб воно було привабливим і легким у навігації. Ось чому дуже важливо надати користувачам прості вказівки. Пам'ятайте: якщо ви спрямовуєте кожного користувача в потрібну область веб-сайту, існує більша ймовірність того, що вони будуть витрачати більше часу на це місце, ніж залишити ваш ресурс.

Якщо ви хочете включити інші пункти меню, такі як відносини з медіа, це все гаразд. Єдине, що потрібно пам'ятати: спробуйте зберегти ці елементи в інших підменю на своєму веб-сайті. Як ми вже згадували вище, ваша перша сторінка повинна бути настільки чистою та легкою в навігації, наскільки це можливо.

Питання структури URL-адреси

Створення стратегічної структури URL-адреси для всіх сторінок веб-сайту завжди є чудовим рішенням. Ваші URL-адреси повинні бути стислими та описовими. Майте на увазі, що коли ваші URL-адреси мають сенс і відображають значення вашої компанії, пошукові системи можуть знайти вас швидше, і ви отримаєте легкий SEO-посилення.

Зосередження на цільовій сторінці

Варто зазначити, що більшість ваших можливостей для бізнесу прямують безпосередньо з цієї сторінки. Тому ви повинні зробити це чудово. Експерти SEO визначають три пункти, які ви повинні мати на цій сторінці, щоб зробити вашу власність компанії виділятися з натовпу. Ось вони:

Оптимізовані назви

Навіть якщо це може здатися очевидним, ви були б здивовані тим, скільки цільових сторінок не мають жодних назв, що неправильно. Давайте припустимо, що ви є компанією з управління нерухомістю у Флориді, після чого SEO-оптимізована назва для вашої цільової сторінки повинна бути щось на кшталт агентства Florida Property Management.

seo company

Видимий номер телефону

Ваші потенційні клієнти повинні мати можливість негайно зв'язатися з вами, тому переконайтеся, що номер телефону видимий. Не приховуйте це, замість того, щоб поставити його прямо під своїм заголовком, так що люди зможуть зв'язатися з вами за лічені секунди.

Користувацький контактний формуляр

Важливо надати користувачам інший спосіб, за винятком телефону, з яким вони можуть зв'язатися з вами. Розглянемо контактну форму з 4-5 полями. Попросіть відвідувачів отримати основну інформацію, щоб їм було легше надати свою інформацію.

Ви можете почати вдосконалювати веб-сайт своєї компанії з управління нерухомістю прямо зараз за допомогою цих трьох порад з SEO. Коли ви закінчите з ними, ви можете піти далі, додаючи відгуки та представивши своє агентство на пояснювальні відео.

December 22, 2017