Back to Question Center
0

Як я можу перевірити мій поточний рахунок SEO?

1 answers:

Я часто чую питання про тестування поточного прогресу або оцінку самого веб-сайту SEO. Але вони в будь-якому разі мають сенс? Говорячи чесно кажучи, я не впевнений, що будь-який корисний або поганий результат SEO. Фактично, концепція пошукової оптимізації є занадто суттєвою, з такою кількістю аспектів кожної практичної стратегії, яка потребує чисто чіткого розуміння, щоб зробити ваш веб-сайт шлях до реального успіху в онлайновому рейтингу. Щоправда, здається, що відповідь на питання про оцінку результатів пошуку в SEO стає майже несуттєвим. Фактично, загальна інформаційна панель, створена пошуковими системами, не дає нам порівняти оцінку будь-якого індивідуального веб-сайту порівняно з іншими, що мають відношення до сектору промисловості, або хоча б якусь подібну ринкову нішу. І немає ні робочих інструментів, ні уніфікованих платформ для порівняльного аналізу для них усіх: посилань, інших соціальних сигналів, основних технічних аспектів SEO, кількості помилок на сторінці, швидкості завантаження сторінок, не кажучи вже про різні теги та сама якість контенту - digidish 45 satman 45. Тож яка відповідь ми можемо отримати? Давайте спробуємо зрозуміти, що ми можемо зробити з рахунком SEO.

seo score

Ми можемо порівняти суттєві елементи вашого веб-сайту SEO з вашими найближчими конкурентами.

Говорячи про самі основи, я пропоную порівняти поточну ефективність сайту з деякими великими даними ваших супротивників. Ми можемо вивчати їх органічний трафік, що надходить від цільових ключових слів у тій самій галузі, а також аудиторію ринку, використовуючи ці ключові фрази при пошуку товарів або послуг. Діючи таким чином, ви зможете хоча б побачити, чи рухаєтесь ви на правильному шляху, або, можливо, вам доведеться найняти експертів для швидкого виправлення. Я маю на увазі, що отримання вашого SEO на замовлення іноді може бути добре сформованим, а не сказати єдине рішення вижити.

Ми можемо вивчити кращий досвід ваших супротивників і не соромтеся користуватися ним власним способом.

Я вважаю, що виявлення деяких чітких подробиць щодо успішного рейтингу вашої конкуренції та застосування найбільш успішних методів - це, як правило, надійне та чітке рішення для покращення результатів пошуку в системі SEO. Проте я не маю на увазі, що тут діє як копія. Просто зосередитися на найефективніших речах і почати заводити їх на свої веб-сторінки. Уявіть собі, що ваш найсильніший суперник отримує хороші переваги від деяких популярних соціальних медіа. Тож чому б не слідкувати за прикладом і керувати своїм результатом пошуку за допомогою тих самих перевірених користувачем предметів, як, наприклад, подобається, згадувати і ділитися на Facebook, наприклад?

seo

Ми можемо визначити, що ваші противники роблять неправильно напевно.

Як і участь у будь-якому іншому конкурентному бою, це може бути по-справжньому хороша ідея, щоб виграти матч, зрозумівши слабкі місця вашого противника. І ця схема має сенс навіть більше, коли використовується для уточнення поточного рейтингу. Отже, не соромтеся правильно використати будь-який предмет, який ваша супротивник пропустив - чи повинна бути стратегія їх вмісту чи будь-який інший аспект пошукової оптимізації, яку вони все ще використовують не повністю.

December 22, 2017