Back to Question Center
0

Як я можу перевірити мій поточний рахунок SEO?

1 answers:

Я часто чую питання про тестування поточного прогресу або оцінку самого веб-сайту SEO. Але вони в будь-якому разі мають сенс? Говорячи чесно кажучи, я не впевнений, що будь-який корисний або поганий результат SEO. Фактично, концепція пошукової оптимізації є занадто суттєвою, з такою кількістю аспектів кожної практичної стратегії, яка потребує чисто чіткого розуміння, щоб зробити ваш веб-сайт шлях до реального успіху в онлайновому рейтингу. Щоправда, здається, що відповідь на питання про оцінку результатів пошуку в SEO стає майже несуттєвим. Фактично, загальна інформаційна панель, створена пошуковими системами, не дає нам порівняти оцінку будь-якого індивідуального веб-сайту порівняно з іншими, що мають відношення до сектору промисловості, або хоча б якусь подібну ринкову нішу. І немає ні робочих інструментів, ні уніфікованих платформ для порівняльного аналізу для них усіх: посилань, інших соціальних сигналів, основних технічних аспектів SEO, кількості помилок на сторінці, швидкості завантаження сторінок, не кажучи вже про різні теги та сама якість контенту. Тож яка відповідь ми можемо отримати? Давайте спробуємо зрозуміти, що ми можемо зробити з рахунком SEO.

seo score

Ми можемо порівняти суттєві елементи вашого веб-сайту SEO з вашими найближчими конкурентами.

Говорячи про самі основи, я пропоную порівняти поточну ефективність сайту з деякими великими даними ваших супротивників. Ми можемо вивчати їх органічний трафік, що надходить від цільових ключових слів у тій самій галузі, а також аудиторію ринку, використовуючи ці ключові фрази при пошуку товарів або послуг. Діючи таким чином, ви зможете хоча б побачити, чи рухаєтесь ви на правильному шляху, або, можливо, вам доведеться найняти експертів для швидкого виправлення. Я маю на увазі, що отримання вашого SEO на замовлення іноді може бути добре сформованим, а не сказати єдине рішення вижити.

Ми можемо вивчити кращий досвід ваших супротивників і не соромтеся користуватися ним власним способом.

Я вважаю, що виявлення деяких чітких подробиць щодо успішного рейтингу вашої конкуренції та застосування найбільш успішних методів - це, як правило, надійне та чітке рішення для покращення результатів пошуку в системі SEO. Проте я не маю на увазі, що тут діє як копія. Просто зосередитися на найефективніших речах і почати заводити їх на свої веб-сторінки. Уявіть собі, що ваш найсильніший суперник отримує хороші переваги від деяких популярних соціальних медіа. Тож чому б не слідкувати за прикладом і керувати своїм результатом пошуку за допомогою тих самих перевірених користувачем предметів, як, наприклад, подобається, згадувати і ділитися на Facebook, наприклад?

seo

Ми можемо визначити, що ваші противники роблять неправильно напевно.

Як і участь у будь-якому іншому конкурентному бою, це може бути по-справжньому хороша ідея, щоб виграти матч, зрозумівши слабкі місця вашого противника. І ця схема має сенс навіть більше, коли використовується для уточнення поточного рейтингу. Отже, не соромтеся правильно використати будь-який предмет, який ваша супротивник пропустив - чи повинна бути стратегія їх вмісту чи будь-який інший аспект пошукової оптимізації, яку вони все ще використовують не повністю Source .

December 22, 2017