Back to Question Center
0

Що включається в вартість аудиту SEO?

1 answers:

Рано чи пізно, кожен власник бізнесу визнає важливість проведення SEO-аудиту. У нашій сьогоднішній статті ми пояснимо, що точно відповідає SEO аудиту. Також ми визначимо, чи потрібно це, а також розглянете його вартість. Отже, ближче до точки. Перевірте, що включено до вартості аудиту SEO нижче.

SEO Аудит: як це працює?

На відміну від традиційного звіту, аудит SEO проводиться лише для маркетингових цілей.

Правильно виконаний аудит SEO дає кращий уявлення про ваш веб-сайт, окремі веб-сторінки та загальний трафік. Спеціалісти Semalt рекомендують виконувати таку перевірку щокварталу або на початку кожного проекту.

seo audit cost

Найважливіші переваги аудиту веб-сайтів

Виявлення слабких сфер діяльності вашого ресурсу

Аудит SEO є чудовий спосіб дізнатись, які частини вашого сайту працюють добре, а які саме потребують удосконалення. Ви можете зберегти хороші області на нулі, одночасно покращуючи слабкі місця сайту, щоб підняти свої рейтинги. Повний звіт, поглиблений аналіз даних та корисні рекомендації зазвичай включаються до вартості аудиту SEO. Усі вони сприяють підвищенню ефективності вашого сайту.

Це більше, ніж просто дослідження ключових слів

На додаток до пояснення вашої інтерактивної SEO, SEO аудит також розгляне вашу позасторінковий та технічний SEO. Перший, на сторінці SEO, як правило, включає в себе аналіз ключових слів, URL-адрес, заголовків і метатегів. Хоча останні два стосуються вашого сайту та веб-сайту.

Ті особи, які планують аналізувати всі ці аспекти самостійно, повинні враховувати, що весь процес, ймовірно, займе години. Можливо, у вас немає ні часу, ні бажання для цього. Це означає, що вам потрібен той, хто буде виконувати такий аудит для вас. Професійні SEO компанії можуть допомогти вам у цьому.

Кращий шанс знайти на пошукових системах органічно

Аудит SEO насправді є невеликою ціною, щоб знайти ділянки на сайті для підвищення. Тоді ви можете зробити ці вдосконалення безкоштовно або за меншу ціну, ніж ваші оголошення та спонсорські публікації. Звідти ви можете органічно організувати свою аудиторію. Ви натискаєте свій шлях у пошуку Google, допомагаючи своєму ресурсу отримати більше очних яблук. Отримання першої пари сторінок результатів пошуку Google означає, що більше людей вас бачитимуть.

Не впевнений, що ви використовуєте релевантні ключові фрази? Не треба хвилюватися! SEO-аудит швидко скаже вам це. Можна змінювати ваші ключові фрази, коли ви хочете переконатися, що ви потрапляєте до своєї цільової аудиторії.

seo audit

Це час, щоб отримати ваш аудит SEO!

Отримання SEO-аудиту для вашого веб-сайту - це завжди прекрасне рішення. Ви повинні розуміти, що весь процес набагато глибший, ніж просто переглядати ключові слова вашого сайту. На додаток до того, чи ви використовуєте правильні ключові фрази для своєї цільової аудиторії, аудит SEO покаже вам, чи вони розміщені правильно. Це чудовий шанс переконатися, що оптимальна кількість високоякісних посилань на ваш сайт.

Регулярно виконуючи аудит SEO, ви зможете відірватися від вашої конкуренції. Більш того, SEO-аудит - це чудовий спосіб підвищити рейтинг у соціальних мережах, оскільки надає всю необхідну інформацію про те, як ваші потенційні клієнти знайдуть вас, коли вони вам найбільше потрібні Source .

December 22, 2017