Back to Question Center
0

Як відео YouTube може покращити мій SEO?

1 answers:

У наші дні YouTube служить прекрасним джерелом трафіку з майже необмеженим потенціалом. Це нерозумно не використовувати цей потенціал, якщо ви хочете рекламувати свій сайт. Згідно з статистичними даними, YouTube є другою пошуковою системою за розміром після Google. Щомісяця майже 3 мільярди користувачів проводять пошук на YouTube. Ось чому це є значною можливістю для власників веб-сайтів створювати захоплюючі відео для YouTube. Добре оптимізоване та привабливе відео за популярним запитом може принести вам високий дохід і покращити трафік на ваш сайт. Крім того, YouTube - ідеальне місце для створення відповідних посилань на ваш сайт без будь-яких інвестицій. Однак на цій медіаплатформі користувачі стикаються з тією ж проблемою, що і в пошукових системах. Це питання є високою конкурентоспроможністю. Кожна хвилина власників бізнесу, а також блогери завантажують години відео на цю медіа-платформу. Це стає помітним серед мільйонів інших людей. Враховуючи таку високу конкурентоспроможність на YouTube, онлайн-продавці замислюються, як вони можуть залучати людей до перегляду своїх відео, а не мільйонів інших. Найбільш відповідною відповіддю на це питання є пошукова оптимізація. Це служить у пошукових системах, покращує розпізнавання бренда та залучає користувачів до певного вмісту. Немає сенсу створювати якісний відеоматеріал, який не відображатиме ваша цільова аудиторія. Ось чому вам потрібно вкладати певний час, гроші та зусилля в рекламну акцію YouTube, щоб націлювати на більш якісний трафік, ніж конкуренти з вашою ринковою нішею.Отже, давайте обговорюватимемо, як оптимізація пошукової системи може бути взаємопов'язана з рекламною кампанією YouTube, а також методи оптимізації, які нам потрібно втілити, щоб збільшити трафік нашого веб-сайту.

youtube and seo

Основи YouTube для SEO

Перш ніж розпочати обговорення рекламних технологій, ми повинні впровадити для збільшення кількості наших послідовників на сторінках YouTube та залучення цільового трафіку на наших веб-сайтах, я хотів би надати вам примітки про найважливіші сигнали, які використовує YouTube під час розміщення відео:

  • збереження аудиторії;
  • опис відео;
  • оптимізовані теги заголовків;
  • ключові слова в описових тегах;
  • довжина відео;
  • кількість переглядів;
  • кількість користувачів, які передплачують вашу сторінку після перегляду відео;
  • відеоцензія;
  • коментарів;
  • кількість подобається і не подобається.

youtube seo

Оптимізація на сторінках YouTube

Користувачі YouTube щоденно бачать майже 5 мільярдів відеороликів. Це означає, що у вас є чудова можливість продати там свої товари та послуги та зв'язатися з вашими потенційними клієнтами. SEO на YouTube працює майже так само, як у Google. Тут все починається з якісного та унікального контенту на сторінці. Оптимальна оптимізація на сторінках YouTube дає користувачам змогу зрозуміти, про що йде ваше відео, і вирішити, чи відповідає він їх очікуванням чи ні. За допомогою релевантних пошукових термінів у заголовках та описі користувачі можуть швидко розібрати відео, а також пошукові боти YouTube можуть оцінювати ваше відео в результатах пошуку. Крім того, оптимізація на сторінці підвищує шанси розміщення вашого рекламного відео у верхній частині результатів пошуку Google для ваших об'ємних пошукових термінів. Основним фактором рейтингу YouTube є назва, опис та мета-теги відео. Це означає, що ваш титул є найважливішим фактором для створення тематики відео, ключових слів і теми. Кількість символів у заголовку обмежена. Це означає, що вам потрібно вставити всю найрелевантнішу та важливу інформацію в початковому типі, щоб вона була видимою як для пошукових ботів, так і для користувачів YouTube Source .

December 22, 2017