Back to Question Center
0

Які найпоширеніші запитання до пошукових систем?

1 answers:

Пошукові запитання або запити - це слова або фрази, які зацікавлені користувачі вводять у вікно пошуку, щоб отримати найбільш відповідний результат їх запиту. Пошукові запити можна розділити на три основні категорії - навігаційні, інформаційні та транзакційні. Це різноманіття питань дозволяє нам зрозуміти наших потенційних клієнтів, які шукають поведінку та їхні наміри. Давайте уважніше ознайомимося з такими пошуковими питаннями.

question search engine

Три типи пошукових систем

  • Навігаційні

до типу запиту, коли користувач знає, який саме джерело він хоче знайти. Він просто розміщує певну URL-адресу веб-сайту у вікні пошуку та отримує відповідний результат. Правильні навігаційні запити мають чіткий намір, і якщо ваш сайт не є на увазі користувача, ваш сайт буде непомітно.

Це може бути досить складним для побудови стратегії з цим типом запиту. Однак, якщо ви зосереджуєтеся на покращенні розпізнавання бренда, ви подвоїте свої шанси. Середня кількість результатів, що з'являються на першій сторінці Google SERP, коли мова йде про навігаційний запит, становить сім. Google зробив цей крок, оскільки здається марним показувати більше семи результатів, якщо користувачі в більшості випадків припадають на один результат. Проте деякі запитання, які з'являються навігаційними, можуть бути не таким. Наприклад, не всі користувачі, які шукають запит "Instagram", повинні знайти цю мультимедійну програму. Деякі з них хотіли б прочитати деякі пов'язані статті або інформацію щодо деяких налаштувань або оновлень Instagram. Ось чому ви повинні бути впевнені, що у вас є відповідний навігаційний запит, який відображається як у планових, так і у звичайних результатах.

  • Інформаційні

Інформаційний запит - це, коли користувач просто хоче знайти відповідь на своє запитання або вирішити якусь проблему. Для нього неважливо, який сайт йому доведеться зустріти. Єдина вимога, щоб цей веб-джерело максимально відповідав його запиту. Інформаційний запит є найширшим розповсюдженням і широко використовується середніми користувачами. Основною метою оптимізації пошукової системи є залучення користувачів, які шукають якісний вміст за допомогою інформаційних запитів. Якщо у вас є унікальний і захоплюючий контент для SEO, який допоможе користувачам вирішити свої проблеми, то, швидше за все, ваш сайт отримає багато якісного трафіку, який може конвертувати в продаж. Важко отримати деяку користь від інформаційних запитів, оскільки перші позиції SERP, в цьому випадку, зазвичай набувають відповіді на графік знань Google і статті Вікіпедії. Однак багато користувачів хотіли б отримати більш глибоку інформацію про цю тему. Це ваш шанс підвищувати рейтинг кліків і конверсію. Щоб залучити трафік до вашого веб-джерела, ви можете використовувати публікації блогу з якісною інформацією та порадами. Крім того, розумно написати детальні покрокові посібники та створювати описові відеоролики.

search engine

  • Транзакційні

Транзакційний запит є, коли користувач хоче зробити покупку. Це звучить як "щось купити" або "щось замовляти". "Крім того, транзакційні запити можуть містити точні назви брендів, як" пристрої Apple "або" смартфони Samsung ". "Багато місцевих пошуків, таких як" найближчий азіатський ресторан у Чикаго ", також є транзакційними. Транзакційний запит - це найбільш корисний запит, який дозволяє онлайн-продавцям збирати гроші в Інтернеті. Щоб отримати найвищий рентабельність інвестицій, власники веб-сайтів відносяться до оптимізації пошукової системи та реклами із платою за клік Source .

December 22, 2017