Back to Question Center
0

Чи можу я знайти SEO компанії поруч зі мною і насолоджуватися найкращими результатами?

1 answers:

прийняття правильного рішення є особливо важливим, коли мова йде про найм кваліфікованої компанії для надання розумних послуг в Search Engine Optimization. І це може стати непростим завданням - щось близько двох років тому мені доводилося стикатися з тією ж проблемою. Оглядаючись назад, коли я почав брати участь, щоб знайти потрібного постачальника оптимізації, щоб закачувати мої веб-сторінки, я зробив запит на пошук, подібний до цього "SEO компанії поруч зі мною". "Насправді я був надто наївним і ще невігласним у ті часи. Справа в тому, що я просто вважав, що я міг як-небудь знайти надійну компанию SEO поблизу мене, просто піти і побачити цих хлопців під час першої зустрічі і не залишаючи моїх околиць.

seo company near me

Перш ніж все ще, давайте розглянемо це як належне - пошуки компанії SEO поблизу мене були страшною помилкою. Справа в тому, що не було жодного агенства в кількох списках. І я ніколи не чув нічого про левову частку з них. По-перше, це не означало, що ці компанії не надавали жодних послуг. Але, пробувшись у галузі протягом кількох років, я зрозумів, наскільки важливо було заплатити час на належне конкурентне дослідження. Я маю на увазі, що, якщо б мені поруч зійшла чудова та гідна компанія SEO, я, швидше за все, зрозумію це багато пропозицій, відгуків та інших відгуків в Інтернеті.

Це виявилося виснажливою роботою для фільтрації всіх цих спаму, але проблема була простою. Вся галузь пошукової оптимізації не полегшує пошуку надійного постачальника або принаймні розумного консультанта в морі фальшивих достоїнств. Проблема полягає в тому, що найпопулярніші списки пошуку, як-от "найкращі послуги SEO", нічого не роблять, але змушують мене переконатись, що ці компанії мають гроші, щоб грати з. І мені ще не було можливості для з'ясування будь-якої реальної репутації компаній, пов'язаних із галуззю, а не сказати, що я пішов на найліпший шлях, коли намагаюсь знайти поруч з мене компанією SEO. Проблема хребта залишалася незмінною - за допомогою цих списків реклами, які платять за грати, навряд чи можна обґрунтовано будувати будь-які довірливі та довгострокові відносини.

Враховуючи, що львівська частка провідних постачальників також може бути обмежена доступом громадськості до їх назви бренда або спільноти, я пропоную використати ці клаптики моїх колишніх помилок та досвіду. Так, я ненавиджу розповідати про щось очевидне, але іноді ми можемо мати навіть цілком несподівані результати. Таким чином, найкращий план дій для пошуку правильного агентства SEO може покладатися на деякі з наступних:

  • Ігнорувати топ-списки та голосно озвучені оплачені відгуки або підозріло вигідні відгуки;
  • Подивіться більше на якісні, а не на кількісні оцінки - забудьте про банерні оголошення раз і назавжди;
  • Не соромтеся просити про тематичні дослідження, а також, здавалося б, надійні відгуки, що містять підтвердження та фактичні контактні дані колишніх клієнтів, які користувались послугою.

seo company

Дізнайтеся, наскільки добре відвідувані веб-сайти провайдерів SEO, перегляньте їх рейтинг сторінки, вивчайте їхні зворотні посилання, а також способи взаємодії з громадськістю.

Нарешті, ви можете також зателефонувати їм і попросити про їхню етику. Я маю на увазі опитування постачальників послуг SEO для сірих областей оптимізації пошуків, які, можливо, використовувалися, але не озвучувались в повному обсязі або, як правило, залишалися безмовними. Ви також маєте питання про свій набір інструментів, переконайтеся, що вони не застаріли, і не покладаються лише на порушення правил Google. Можливо, ви також випробовуєте шок і запитаєте, скільки часу вони зберігають дані клієнта, або яку попередню звітність ви можете подати для того, щоб представляти себе перспективною стороною або зацікавленим потенційним клієнтом Source .

December 22, 2017