Back to Question Center
0

Які найновіші поради з SEO, щоб піднятися на вершині Google?

1 answers:

Існує великий набір змін і оновлень, які компанія Google до цього року надає. І є величезна маса останніх порад з оптимізації SEO на 2017 рік, доступних у відкритому доступі в будь-якому місці Інтернету. Отже, які найрозумніші рішення слід вибирати серед безлічі різних трюків, рекомендацій та пропозицій? Пам'ятайте, що чим більше стратегій оптимізації пошукової системи у вас є, тим більше переваг у рейтингу ви отримуєте. Давайте ознайомимося з коротким оглядом і подивимося, які тенденції все ще домінуються, які з них, ймовірно, втрачають пари, і якщо деякі попередні речі не працюють більше або, навіть гірше, можуть також стати схемами порушення природи, які неминуче будуть попалені з Google штрафів.

latest seo tips

Соціальні медіа

В даний час весь вміст соціальних мереж стає ще більш виразним у списку Google сторінок результатів пошуку (видавців). Згідно з останніми дослідженнями, експерти в галузі вказують на те, що мають відповідні та якісні зв'язки з провідними соціальними платформами (наприклад, Google+. YouTube, Facebook, Twitter, LinkedIn тощо. ) просто продовжать набирати силу, принаймні, у найближчому майбутньому.

Якість відео контенту

Далеко не дивно, що відеовміст тепер є блискучим рішенням для посилення зацікавленості громадськості та кращої роботи з користувачем. Більш того - ця тенденція зараз є ще більш розумною, ніж раніше. Тепер більшість усіх останніх порад з SEO отримали посилання на відео, що повністю покращують загальний рейтинг сторінок. І деякі статистичні дані наводять ще більше вражаючих пропозицій, оскільки, за оцінками найпопулярніших галузевих джерел, за оцінками, відеоматеріал за 40% збільшує швидкість кліків (у порівнянні з оригінальними щоденними творами).

Тенденції оптимізації для мобільних пристроїв

Ось один з найцікавіших останніх підказок з SEO. Просто запитайте себе, чи ваш комерційний сайт є мобільним. Подивимось на це - ви маєте обмежений часовий інтервал, поки нарешті не буде перенесено перший індекс на мобільний телефон (нещодавно Google підтвердив, що він прийде в 2018 році). Отже, досить скоро мобільна оптимізація змінить реальність, стаючи звичайним станом справ. Ось чому саме час ви поспішили переосмислити і розробити стратегії оптимізації, керовані переважно переважною нормою мобільного пошуку.

Голосовий пошук

Багато в чому нагадує поточну тенденцію оптимізації мобільних пристроїв, голосовий пошук здається просто наступним костюмом! Очікується, що голосовий пошук за коротким часом стане новою нормою, а не винятком. Окрім того, що голосовий пошук розумно сприяє підвищенню безпеки руху, його потенціал, що розвивається, був підкріплений гігантами галузі, кожна з яких запускає свої власні версії голосових рамок пошуку (e. г. "Кортана" від Microsoft, "Google Асистент" світового пошукового гіганта та "Сірі" від Apple).

seo tips

Агрегація більшого розміру

Ось моя остаточна пропозиція. Серед інших останніх порад щодо оптимізації SEO, є хороша розуміння агрегації вмісту, яка тепер стає більш суттєвою та кращою. Я маю на увазі, що це агрегація вмісту - це практичний спосіб обміну масами заздалегідь визначеного вмісту з величезної кількості різних джерел, щоб звернутися до цільової аудиторії. У простий англійській мові це означає житлове сховище, що консолідує вміст джерел високого рівня для кумулятивного ефекту в більш високому рейтингу. Це також може здатися дивним для нас, але деякі розумні хлопці у Moz і Hubspot, наприклад, довгий час виконували такий проект (перевірте це на Inbound. org). Отже, прийшов час розглянути можливість дотримання цієї нової тенденції щодо вмісту та почати її збирати та копіювати з інших джерел найвищого органу, відповідального за ваш предмет Source .

December 22, 2017