Back to Question Center
0

Які найкращі SEO-тактики для більшого трафіку?

1 answers:

Ось деякі перевірені на практиці SEO тактика для більш значного трафіку та рейтингу конвертації. Перевірте ці шість простих кроків нижче:

  • Дослідження даних користувача

Забудьте про пошукову оптимізацію для переважно технічної концепції. Так, основна мета левової частки SEO-тактики - досягти кращого визнання роботами пошукової системи. У той же час оптимізація пошуків - це відповідність фактичним потребам вашої цільової аудиторії; Я маю на увазі просто дізнатись, що люди шукають, і надати їм їх вміст. Таким чином, чим краще ви знаєте свою аудиторію, тим більшу якість роботи ви пропонуєте. І це повинно призвести до вищого рейтингу у видавцях. Найпростіший спосіб вирішити це - це розмовляти безпосередньо з вашими відвідувачами, і я пропоную відповісти на їх найчастіші запитання щодо відповідної теми, підкріплено іншими користувачами, що надають свої рішення.Крім того, було б дуже корисною ідея просто скопіювати деякі основні питання, щоб використовувати їх безпосередньо для заголовків ваших публікацій в блозі.

seo tactics

  • Робота на цільових сторінках

Найчастіше, коли ваші посилання відображаються у списку видавців , люди переходять на домашню сторінку веб-сайту або ваш підтримуючий блог. Але якщо ви маєте справу з комерційним проектом, наприклад, інтернет-магазином, вам краще мати унікальну та оптимізовану цільову сторінку, щоб генерувати кращі продажі або більше послідовників. Створення цільової сторінки означає наявність спеціальної веб-сторінки, керованої певною темою. Що стосується тактики прийому цільових сторінок, то я рекомендую тут робити всі операції оптимізації крок за кроком. Перш за все, перш ніж почати будувати цільову сторінку, вам потрібно буде вибрати довгу хвоста ключову фразу. Таким чином, працюйте над його заголовком і мета-описом. Ваша цільова сторінка повинна складатися щонайменше 2000 слів, оскільки це є перевіреною місцем для вищого рейтингу в результатах пошуку Google.Не шкодуйте про те, щоб інвестувати певну суму в професійний веб-дизайн. Нарешті, спробуйте отримати відгуки про вашу цільову сторінку та насолодитися перебуванням на престолі.

  • Змінити ваш вміст

Хороша SEO тактика для контенту базується на одній простій ідеї - вміст є королем. Так, я тут серйозно, тому що це дійсно розумна ідея наполегливо працювати над вашим вмістом, щоб досягти найвищої якості творів із великим практичним користувальницьким досвідом. Тим не менш, це може бути досить вичерпною і трудомісткою працею. Замість того, щоб зробити це, я пропоную подати заявку на деякі більш розумні тактики SEO для текстових творів. Просто використовуйте один і той самий зміст, змінений у різних формах, наприклад, щоб бути показаним для більш ефективного та зручного використання. Я маю на увазі, ви можете легко переробити свої блогові записи (принаймні частково) у цінні відеозустрічі, захоплюючі презентації, тонкі подкасти та інфографіки або деякі допоміжні матеріали у форматі PDF. Щоб отримати максимальний ефект, зробіть такі корисні дані дружньою, щоб отримати більше посилань і трафіку. Ви ніколи не пошкодуєте про те, щоб витратити час на це Source .

December 22, 2017