Back to Question Center
0

Чи можу я працювати на моєму веб-сайті, як постачальник оптимізації пошукових систем?

1 answers:

Схоже на будь-яку іншу галузь, сучасний світ SEO має свої тенденції та настрої. Звичайно, кожен досвідчений постачальник послуг з оптимізації пошукових систем знає їх усіх, оскільки експерти в галузі проводять кожен робочий день, працюючи над єдиним питанням - як отримати кращий рейтинг, враховуючи десятки (якщо не сотні) різних факторів. Більшість з них пов'язані з впливом, який постійно покращує еволюцію основного алгоритму пошуку Google.

search engine optimisation provider

І я вважаю, що завжди існують певні тенденції або традиційні схеми оптимізації для ефективного використання. І незалежно від того, хто ви - власник веб-сайту відчуває брак більш професійних навичок, або початківець веб-майстер, готовий і готовий отримати певну практику, яку експлуатує кожен авторитетний провайдер оптимізації пошукової системи. Нижче я збираюся показати вам, що деякі робочі схеми в даний час є найпопулярнішими серед сучасної спільноти SEO, як ентузіасти, так і гуру промисловості, що мають портфоліо життя. Отже, давайте почнемо.

Фрагменти

Найкращі фрагменти вже відомі практично кожному професійному провайдеру пошукової оптимізації, оскільки короткі відповіді відповідають запиту, який зазвичай зустрічається у верхній частині видавців. Найчастіше ви можете побачити фрагмент, зазначений прямо на сторінці результатів, щоб дати кожному користувачеві детальну інформацію, яку можна реалізувати (як правило, це крок за кроком план дій).Враховуючи, що такі елементи корисні та модні, давайте спробуємо зрозуміти їх логіку та використати їх. Фактично, фрагменти витягуються Google просто з вмісту веб-сайту, що дає повну, але все ще коротку відповідь на один з найчастіших запитів, популярних серед користувачів.

Зважаючи на те, що фрагменти з'являються приблизно в 30% пошукових запитів і подібно до зворотних посилань, це було б прекрасною ідеєю для того, щоб вміст вашого веб-сайту містився у вигляді списку пунктів кулі з заголовком питань, який повинен відповідати лише на релевантні та модні запити. Все, що вам потрібно - це інвестувати час, щоб вивчити, які запитання ваша цільова аудиторія більше запитує, а потім спробуйте написати найкращу відповідь. Виконавши це, ви матимете чесні шанси, що час від часу звертатися безпосередньо до цільових клієнтів.

Сторінки для мобільних пристроїв

Близько двох років тому Google ввів перший мобільний пріоритет до алгоритму основного рейтингу. З плином часу, пріоритет перед портативними пристроями перетворився на щось справжнє, ви повинні також дбати про те, тому що тепер рейтинг пошуку частково визначається якістю роботи користувачів, особливо при перегляді смартфонів і планшетів. Щоб мобільні сторінки завантажувались швидше, компанія Google нещодавно випустила нову технологію AMP. Це означає, що для участі в перегонах для вищого рейтингу потрібен ваш веб-сайт, щоб він вже рухався таким чином, щоб мати дублюючу версію для мобільних пристроїв. На даний момент я рекомендую ознайомитися з цією новою тенденцією. Ви можете легко спробувати один із найнадійніших інструментів редагування веб-сайтів, доступних за відкритим доступом.

seo provider

Голосовий пошук

Майбутнє вже наближається до нас, і ми повинні адаптуватися. Я маю на увазі, що голосовий пошук в даний час доставляє досить невелику кількість загального обсягу пошуку. Але я впевнений, що ми повинні діяти як будь-який проактивний постачальник оптимізації пошукових систем, оскільки пошук голосу стає дедалі популярнішим за рахунок провідних ІТ-гігантів, які інвестують справді безліч інвестицій, щоб нарешті завершити розробку Голосового пошуку та натиснути повністю виконуючи технологію для мас.

Отже, що ми можемо зробити з цим? На сьогоднішній день немає жодних швидких відповідей, тому я рекомендую йти на поглиблене вивчення і задуматися над проблемами з основними нішевими, які ми могли б розумно очікувати досить скоро, можливо Source .

December 22, 2017