Back to Question Center
0

Що чекати від компанії SEO Я хочу взяти на роботу?

1 answers:

Іноді кожен розумний онлайн-підприємець може просто нудьгувати за такий скромний прогрес і зіштовхнутися з необхідністю масового поліпшення в Інтернеті видимості, щоб залучити більше потенційних клієнтів. Так, керування пошуковою оптимізацією самостійно може стати найкращим рішенням для розміщення цього комерційного проекту на правильному шляху, адже у кожного власника бізнесу вже є багато речей, і багато чого потрібно турбуватися.Отже, вийшовши на пошуки підрядника здасться цілком здоровою ідеєю.

the seo company

Але що чекати від компанії SEO ми вже вирішили найняти, наприклад, з переконливим портфелем? Подивимось на це - всі вони, можливо, як і будь-який інший постачальник послуг, запевняють вас в їх прихильності до успіху у бізнесі, розповідають про їх авторитетне ім'я, досвідчені знання та глибоке розуміння кожного, навіть найжвавішого аспекту Search Engine Оптимізація, як-от технічна оптимізація, онлайн-маркетинг, веб-розробка, адаптивний дизайн, стратегія вмісту, соціальні медіа тощо. Але що ми можемо очікувати від компанії SEO, яка тільки пообіцяв зробити все, що добре, крім цілком розумної ціни?

Ось деякі пропозиції про те, що ми можемо завжди очікувати від компанії SEO після прийняття рішення про найм. Отже, розгляньте наступне, щоб укласти угоду та приступити до бізнесу.

Вступне засідання

Як тільки ви обрали компанію SEO для роботи над вашим проектом, ви збираєтеся відкрити збори. Це може бути або приватна зустріч в конференц-залі, розмова по телефону, або короткий обговорення за допомогою відео. У будь-якому випадку, є деякі критичні питання, на які слід відповісти, перш ніж підписати контракт. І було б краще підготувати список питань заздалегідь. Я рекомендую починати з наступних пунктів:.

  • Попросіть більше конкретних посилань чи тематичних досліджень, щоб ви могли перевірити і подумати про це трохи пізніше. Я маю на увазі, що досвідчений та гідний постачальник пошукової оптимізації завжди повинен бути готовий показати вам деякі з його особливо унікальних підходів або окремих дій до конкретної успішної стратегії SEO.
  • Запитувати оцінку термінів для вашого бізнесу, щоб відчути перші ознаки реального прогресу. Зауважте, що ви повинні бути дуже обережними і навіть підозрілими тут. Компанія SEO повинна дати вам раціональний термін, відповідно до його минулих результатів. Ніколи не слід обіцяти вам прогресу в дні чи тижні.
  • Зробіть все зрозуміло ще раз, не соромтеся повторити свої питання про те, як довго їх основна команда експертів працювала в галузі. Також запитайте, чи існував будь-який колишній досвід у вашому предметі або, принаймні, відповідній ніші ринку.
  • Дізнайтеся, чи спеціалізується компанія SEO на будь-яких конкретних компонентах оптимізації пошукової системи або може широко працювати над цифровим маркетингом. Якщо це так, запитайте, скільки спеціалістів з маркетингу буде працювати над вашим проектом.

SEO Audit

Обов'язково приходьте на вступне засідання з переліком таких заяв для розгляду та зробити все повністю зрозумілим. Не соромтеся прояснити всі загальні положення, а також основні аргументи, які раніше дав вам менеджери з продажу. Просто порівняйте їх з фактичними, що висловлені представниками компанії SEO. Фактично, щось часто може бути невідповідним тут, так що вам краще подвійний чек, щоб бути впевненим.

Коли ваша розмова з представниками завершується, вам не слід відчувати навіть найлегший ефект фрустрації, зокрема, основні предмети, такі як білінгові цикли, розподіл часу та поточна загальна стратегія пошуку оптимізація.

Початковий аудит SEO

Перше, що має зробити компанія SEO виконує початковий аудит для вашого веб-сайту. Найчастіше цей процес можна порівняти з можливим діагностуванням стану здоров'я Вашого веб-сайту, що відповідає всім вимогам.

Окрім рівня кваліфікації та досвіду агентства, цикл повороту для вашого аудиту SEO буде, як правило, визначається складністю вашого сайту, а також розміром та кількістю веб-сторінок. Зважаючи на початковий аудит, слід очікувати від компанії SEO:

  • Вам буде запропоновано надати доступ до вашого облікового запису Google Analytics. Використовуючи різні професійні інструменти та точні рамки, фахівцям буде потрібно обмежений доступ до ваших інформаційних панелей і звітів веб-сайтів.
  • Компанія SEO, ймовірно, запитає контактну інформацію про особу з вашої команди, яка буде відповідати за SEO, щоб безпосередньо керувати вашим обліковим записом. Зауважте, чим більше інтерактивна ця розмова, тим краще. Я маю на увазі, що ви краще домовитися про те, що ви маєте конференц-дзвінки для будь-яких основних реалізацій, а не просто поділитися екраном за пропозиціями.

seo company

Регулярна бесіда

SEO компанія ніколи не повинна дати вам щось на кшталт "зробити список" Надійний та надійний постачальник пошукової оптимізації - це лише регулярне спілкування, реєстрації та подальші обговорення ключових результатів. Роблячи це, ви завжди будете знати, наскільки добре це відбувається, тому що ваша взаємна співпраця повинна бути лише прозорою та зрозумілою.

Ви повинні сподіватися, що компанія SEO дасть вам персональний менеджер облікових записів, щоб тримати вас у повідомленні про кожне неправильне або підозріле виникнення, що відбувається протягом повного терміну дії вашої угоди. Таким чином, команда зможе працювати над усуненням несправностей та усунення будь-яких спільних проблем.

Ви знаєте, що зробили правильний вибір на короткий термін. Кожного дня менеджери повинні бути готові і готові дати вам чітке обговорення будь-яких стратегій і схем, які вже беруть участь, або просто розглянутий для оптимізації пошуків вашого веб-сайту.Таким чином, ви відчуєте поточну дискусію та підтримку, повністю зацікавлені у процвітання вашого бізнесу. Зрештою, залишається тільки те, що ви пам'ятаєте - глобальна місія компанії SEO полягає в тому, щоб взяти величезну вагу SEO від ваших плечей, щоб ви могли вільно підключатися до деяких критичних питань бізнесу, які завжди чекаючи точної уваги власника Source .

December 22, 2017